همه چیز در باره اثاث کشی منزل

اثاث کشی در تهران

 

 

 

امروزه اثاث کشی یکی از مواردی است که علاوه بر تجربه و آگاهی نیاز به خلاقیت و کار تیمی هم دارد . شاید مقاله امروزمان کمی جنبه تبلیغاتی پیدا کند ولی اگر تا انتهای مقاله را مطالعه کنید موارد آموزنده زیادی برای شما در این رابطه به همراه خواهد داشت.

شرکت ایزی پک برای درک بهتر مخاطبان خود پروسه را به سه بخش اصلی تقسیم کرده و برای هریک از این بخش ها برنامه ریز خاصی را برای انجام هر چه بهترآن در دستور کار خود قرارداده است .

اولین و مهمترین بخش در انجام یک اثاث کشی ، پروسه جمع آوری و بسته بندی وسایل داخل منزل میباشد . قبلا به کرات درباره چگونگی و اهمیت انجام این موضوع برای شما گفته ایم و مقالات متعددی را در باره چگونگی انجام صحیح و اصولی این بخش برای شما توضیح داده ایم. دومین و خطرناکترین بخش یک جابه جایی حمل و نقل و انتقال اثاثیه از مبدا به مقصد میباشد.چرا که معمولا بیشتر آسیب ها و خسارات احتمالی در این بخش اتفاق میافتد و بخش سوم هم باز کردن و چیدمان اثاثیه در منزل جدید میباشد که معمولا در این بخش باید با سلیقه و صبر کارها را انجام داده تا بتوان پرونده  را به خوبی بسته و آن را پشت سر گذاشت.

 

نکاتی در باره جابه جایی  در تهران

 

همانطور که زندگی در شهر تهران با شهر های دیگر کشورمان تفاوت هایی دارد اثاث کشی در این کلانشهرپر هیاهو هم کمی متفاوت بوده و میبایت مواردی را مورد توجه قرار دهید که در انجام هر چه بهتر این عمل دچار مشکل نشوید.

در شهر تهران این پروسه  از این بابت میتواند متفاوت باشد که شما باید یک پروسه کاری پر حجم و خسته کننده را در خلال روز مرگی های پر استرستان انجام داده و عملا باید یک کوه بزرگ از کارها را در کنار سایر مشغله خود به سر انجام برسانید.

برای اینکه بخواهیم یک بار دیگر مروری بر بخش های مختلف داشته باشیم

را برای شما یادآور شویم ، به صورت تیتر وار به این موارد اشاره میکنیم.

برنامه ریز ی اصولی و مبنی بر واقعیت وتوانمندی شما

تقسیم وظایف مربوط به پروسه بین اعضای خانه

تهیه چک لیست از کارهایی که تا روز آخر  می بایست انجام شود .

تهیه لوازم و متریال مورد نیاز جهت جمع آوری و بسته بندی وسایل .

خارج کردن وسایلی که قصد دورانداختن و یا بخشیدن آن از منزل را دارید و سرو سامان دادن به وسایل داخل انباری

وسایلی که تا روز آخر به آن ها احتیاج دارید را برای خود کنار بگذارید .

از یک قسمت خانه شروع به جمع آوری و بسته بندی نمائید .

 

ادامه مراحل:

همه چیز در باره اثاث کشی منزل

 

تمام بسته ها و کارتن هائی را که بسته بندی می نمائید در اثاث کشی را در یک قسمت خانه جمع کنید تا از شلوغی تمامی قسمت های خانه جلوگیری کنید .

حتما رو ی کارتن ها و بسته ها محتویات داخل آن ها را بنویسید .

یک لیست از محتویات داخل بسته ها و کارتن ها تهیه کنید تا در زمان باز کردن بسته ها دچار سردرگمی و مشکل نشوید .

تقسیم وظایف کنید .جمع آوری و بسته بندی لوازم شخصی هر یک از اعضای خانه را به همان فر بسپارید تا بعدا مجبور نباشید پاسخگوی هریک از افراد برای پیدا کردن وسایلشان باشید .

در صورت امکان برای بسته بندی بسته و کارتن های مربوط به هر یک از بخش ها خانه از یک رنگ چسب استفاده نمتائید  تا در مان ورودوسایل به خانه جدید راحت تر آن ها را تفکیک نمائید .

ابتدا وسایل خرده ریز مانند ظرف و ظروف داخل کابینت ها و خرده ریز هههای داخل کمد ها ،دکوری های داخل سالن و امثال آن را جمع آوری و بسته بندی کنید و سپس به سراغ بسته بندی وساتیل بزرگ بروید .

بسته بندی وسایل بزرگ مانند مبلمان ،یخچال ، ماشین لباسشوئی و ظرفشوئی و … را فراموش نکنید . حتما برای بسته بندی وسایل بزرگ به لبه های تیز و پایه های آن ها توجه ویژه ای نمایید.

استفاده از تغذیه مناسب و مدت زماناستراحت دو موضوع بسیار مهم میباشد که نباید آن را از یاد ببرید و حتما مورد توجه قرار دهید.

حتما چند روز مانده به تاریخ جابه جایتان جهت هماهنگی و رزرو تیم حمل اقدام کنید و پیشنهاد میکنیم این کار را برای روز و ساعات آخر نگذارید.

جابه جایی گلدان ها را انجام دهید .معمولا گلدان ها در طول پروسه جابه جایی دچار آسیب دیدگی میشوند پس پیشنهاد میکنیم در صورت امکان گلدان ها را خودتان به منزل جدیدتان انتقال دهید و یا یک وانت صرفا جهت جابه جایی گلدان ها هماهنگ نمایید.

خدا حافظی از همسایه ها را در اثاث کشی فراموش نکنید . حتما یک روز قبل از جابه جایتان از همسایه ها خداحافظی کرده و مدیر ساختمان را هم در جریان قرار دهید.

نظافت منزل جدید یکی از مواردی میباشد که میبایست به موازات سایر کارهای مربوط به اثاثکشیتان انجام دهید پس یادتان باشد دو یا سه روز قبل از تاریخ کارهای مربوط به نظافت خانه جدیدتان را هم در دستور کارتان قرار دهید.

آخرین نکته در باره اثا کشی چک کردن نهایی قسمت های مختلف منزل مانند کمده ، کابینت ها و سایر قسمت ها برای جلوگیری از جاماندن وسایل داخل آن ها میباشد .

حال که وسایلتان را کامل جمع کرده و آماده حمل نمودید نوبت به ماشین و کارگران حمل میرسد که از قبل هماهنگی آن را انجام داده بودید .

شما میتوانید ازانجام تمامی این موارد و شاید خیلی از موارد دیگری که میتوانست شامل بندهای این مقاله باشد خلاص شوید و صرفا با یک تماس با شرکت ایز پک از خدمات کامل آن که شامل برنامه ریزی، اجراء و مدیریت جابه جایی میباشد بهرمند شوید.

 

بهترین سایت اثاث کشی

 

اینکه بخواهیم بگوییم چه سایتی را میتوان بهترین سایت در این حوزه دانست کار سختی نیست . کافیست صرفا انتظاراتی که از یک سایت  دارید را روی کاغذ بیاورید و آن ها را با سایت های فعال دراین زمینه بسنجید . ما در سایت ایزی پک سعی کرده ایم که به تمامی انتظارات شما در این حوضه  پاسخ داده و تمامی یا حد اقل بخش زیادی از این نیاز ها را برآورده سازیم. ما درایزی پک دات کام تلاش کردیم ، ابتدا به مهمترین رسالتمان که تغییردر نگرش افراد به این موضوع میباشد بپردازیم و با انتشار انواع محتواهای مرتبط و آموزنده  باعث ارتقاء سطح کیفیت در این باره در بین هموطنانمان شویم .همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت ایزی پک همواره سعی در برطرف کردن ایرادات موجود در وب سایت مجموعه داشته اند تا تجربه بهتری را برای مخاطبین این مجموعه در زمان بازدید از آن به ارمغان بیاورند.

 

اسباب کشی مناطق تهران

 

با توجه به افزایش وسعت شهر تهران و فاصله زیادی که بین بخش های مختلف آن به وجود آمده شاید خیلی حرف بیراهی نزده باشیم اگر بگوییم جابه جایی وسایل از یک سمت تهران به سمت دیگر بیشتر شبیه مهاجرت از یک شهر به شهر دیگر میباشد .معمولا اینگونه جابه جایی ها با توجه به شرایط شغلی و یا تغییر در سطح درآمد افراد اتفاق می افتد ولی نکته مهم این است که برای جابه جایی از یک سمت شهر تهران به سمت دیگر از لحاظ نحوه اجرا و موارد مورد توجه خیلی تفاوت فاحشی با جابه جایی از یک محله به محله کناری نمیکند و باید تمام موارد مهمی که برای انجام یک اثاث کشی مورد نیاز است را با دقت پشت سر بگذارید .

نکته مهمی که از روی تجربه به شما عرض باید خدمتتان عرض کنیم این است که قبل از نقل مکان و تصمیم برای اثاث کشی از سمت شهر تهران به سمت دیگر آن یا از یک منطقه به منطقه دیگر باید حتما مورد توجه قرار دهید این موضوع است که اول بررسی کنید و ببینید که آن منطقه با معیارها ی شما همسو و هم جهت باشد تا بعد از گذشت مدت کوتاهی مجبور به انجام اثاث کشی مجدد نشوید.

 

اسباب کشی منزل در جنوب تهران

اثاث کشی در مناطق مختلف

 

اثاث کشی در جنوب تهران با اثاث کشی در شمال تهران و همینطور غرب و شرق تهران تفاوتی ندارد . این یک باور اشتباه است که اثاث کشی در جنوب تهران راحتتر از باقی قسمت های آن میباشد . بله شاید تا چند سال قبل به دلیل تفاوت در حجم ، نوع و حساسیت وسایل ،اثاث کشی برای منازل جنوب تهران با سایر قسمت ها تفاوت هایی داشت ولی در واقع در چند سال اخیر هیچ تفاوتی در نوع و حجم وسایل خانه های پایین شهر تهران با سایر قسمت های آن وجود نداشته و برای انجام یک اثاث کشی در جنوب شهر تهران میبایست کاملا موارد حرفه ای و نکات مهم در جابه جایی را مورد توجه قرارداد. شاید لازم باشد کسانی که این باور اشتباه را دارند یک بار در زمان اثاث کشی یک منزل جنوب تهران حضور داشته باشند و از نزدیک این مورد را در ذهن خود اصلاح نمایند.

 

اثاث کشی یا اسباب کشی

 

اسباب کشی را میتوان با در نظر گرفتن شرایط حمل ، نوع و جنس وسایل داخل منزل و یا محل کار و خیلی از آیتم های دیگر برنامه ریزی و اجرا کرد . یکی از مشکلاتی که شرکت های اثاث کشی یا اسباب کشی دچار آن هستند این است که برای تمامی جابهه جایی ها یک نسخه واحد میپیچند و همه آن ها را به یک شکل انجام میدهند و این موضوع باعث بروز حوادث و بالا آمدن خسارت میشود . اگر بخواهیم یک راه حل اصولی برای این مشکل پیشنهاد بدهیم میتوانیم به ذکر چند مورد بپردازیم.

قبل از انجام هر کاری باید کارشناس مربوطه از محل بازدید کرده و برنامه ریزی اثاث کشی یا اسباب کشی را با در نظر گرفتن شرایط مبدا و مقصد انجام دهد .

مرحله بعدی تعریف نوع بسته بندی وسایل نسبت به حساسیت وسایل مورد جابه جایی میباشد . مرحله بعد بسته به نوع وسایل و شرایط حمل نیروی مناسب آن برای آن کار اعزام شود. و در نهایت حتما میبایست یک نفر به عنوان سر اکیپ هماهنگی های بخش ها و اکیپ های مختلف اجرایی را انجام دهد .

 

کلام آخر

 

شما میتوانید قبل از شروع اثاث کشی خود با همکاران ما در مجموعه ایزی پک تماس بگیرید و در رابطه با مشکلات خود برای انجام اثاث کشیتان از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید . در صورتی که تمایل به انجام یک اثاث کشی راحت و بی دردسر را دارید با شماره های 22730100 تماس بگیرید و اثاث کشیتان را ایزی پک کنید.