شرکت ایزی پک با ارائه دو خدمات اسباب کشی کامل و بسته بندی اثاثیه منزل در حوزه اثاث کشی به شما کمک می‌کند که بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی یا اضطراب ناشی از حجم عظیم کارها نداشته باشید. حال در ادامه این خدمات را بصورت جزئی تر شرح می‌دهیم تا بطور کامل با ایزی پک آشنا شوید.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

خدمات اسباب کشی ایزی پک

خدمات اسباب کشی کامل

ایزی پک با هدف آسانتر کردن امور جابجایی برای کسانی که وقت انجام کارهای بسته بندی و جابجایی را ندارند و یا بنا به هر دلیل علاقه ای به انجام این دسته از کارها ندارند، خدمت اسباب کشی کامل را ارائه داده است. این خدمات شامل بسته بندی، جابجایی و چیدمان می‌باشد، به این صورت که تیم بسته بندی ایزی پک به همراه متریال بسته بندی به منزل شما اعزام می‌شوند و تمامی لوازم منزل را از خرده ریزهای داخل کمد و کابینت تا وسایل بزرگ خانه را با بهترین روش ممکن بسته بندی می‌کنند. همچنین وسایلی مانند یخچال، لباسشویی و تخت خواب که نیاز به باز شدن و دمونتاژ دارند را نیز با روشی اصولی باز میکنند. سپس با جابجایی محتاطانه به منزل جدید، اثاث شما آماده انتقال به منزل جدید می‌شود. بعد از رسیدن ماشین حمل به محل جدید نیروهای ما تمامی کارتن های اسباب کشی را با حساسیت بالا به خانه نو منتقل می‌کنند و با تمامی لوازم بزرگ را در جای مناسب خود قرار میدهند تا دیگر مجبور نباشید این وسایل را خودتان جابجا کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل ایزی پک

خدمات بسته بندی

خدمات بسته بندی همانطور که از نامش پیداست فقط مرحله بسته بندی را شامل می‌شود. این خدمت مناسب برای کسانیست که با مدیریت هوشمند هزینه قصد دارند قسمتی از اثاث کشی خود را برون سپاری کنند. در این سرویس نیروهای ما بهمراه لوازم بسته بندی به محل شما اعزام میشوند و با لایه پیچی درست خرده ریزها آنها را داخل کارتن اسباب کشی قرار میدهند و سپس با علائم هشداردهنده کارتن هر قسمت از خانه را مشخص مینمایند تا در خانه جدید بدانید که کدام جعبه برای کدام قسمت منزل است. درضمن باز و دمونتاژ کردن اثاث بزرگ خانه، جزئی از وظایف نیروهای ما میباشد که یعنی موازی با انجام کارهای بسته بندی، وسایلی مانند لوستر، یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، سرویس خواب و … نیز دمونتاژ میشوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!