باربری در تهران

باربری در تهران

  امروز میخواهیم در این مقاله ابعاد بیشتری از موضوع باربری در تهران را مورد بررسی قرار داده و اطلاعات کامل تری در رابطه با این گونه شرکت ها در اختیار شما قرار دهیم.

امروزه با گذشت زمان و تغییر نیاز افراد به خدمات گوناگون در زمینه حمل و انتقال بار و گستردگی تبادلات و مناسبات تجاری، شرکت های باربری در تهران نیزخدمات متنوع تری نسبت به قبل ارائه می دهند و به واسطه این موضوع  ، اینگونه شرکت ها به چند دسته اصلی تقسیم می شوند . شرکت های باربری به صورت کلی به سه گروه باربری هوایی، دریایی و زمینی تقسیم می شوند که هرکدام از این گروه بندی ها نسبت به شرایط و فواصل و نوع بار مورد جابه جایی ، مورد نیاز و توجه قرار خواهند گرفت . البته موضوع صحبت ما در این مقاله بیشتر به انواع شرکت های باربری زمینی معطوف می باشد .

خدمات باربری زمینی به صورت کلی به دودسته حمل درون شهری که معمولا توسط ماشین های باری سبک و برون شهری که معمولا توسط ماشین های سنگین انجام می پذیرد تقسیم می شود، البته در حمل برون شهری هم بسته به حجم و اندازه بار امکان استفاده از ماشینهای باری سبک نیز امکان پذیر می باشد . معمولا این دو دسته از خدمات تفاوت هایی با یکدیگر دارند که به آن اشاره خواهیم کرد. البته یادمان باشد که وظیفه اصلی تمام این شرکت های باربری در هر گروه و دسته بندی که باشند به یک هدف مشترک که آن هم جابه جایی و حمل بار است منتهی می شود .

خدمات شرکت های باربری در تهران

همانطور که در بالا به آن اشاره شد شرکت های باربری زمینی به دو دسته تقسیم میشوند : درون شهری و بین شهری

شرکت های باربری در تهران معمولا به دلیل نزدیک بودن کلیت این دو نوع از خدمات هردوی این سرویس ها را ارائه میدهند ولی یادمان باشد که در هنگام ارسال بار درون شهری و بین شهری باید به نکات متفاوتی توجه شود که به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

در خدمات باربری بین شهری جهت صدور مجوز تردد وسیله نقلیه حامل بار باید بارنامه دولتی صادر شود و جهت صدور بارنامه دولتی می بایست اطلاعات شخصی گیرنده ، فرستنده ، آدرس مبدا و آدرس مقصد در بارنامه ذکر شود در حالی که در حمل درون شهری نیازی به صدور بارنامه دولتی نمی باشد و معمولا شرکت های باربری در تهران بارنامه های شرکتی به مخاطبین خود ارائه می کنند.

نکته بعدی امکان صدور بیمه نامه برروی بارنامه های برون شهری می باشد و این در حالی است که برروی بارنامه های شرکتی که جهت اسباب کشی درون شهری صادر میشود بیمه نامه ای صادر نخواهد شد.

یکی دیگر از تفاوت های خدمات ارسال بار بین شهری و درون شهری در نحوه محاسبه هزینه می باشد که در پایین مفصل در باره آن صحبت خواهیم کرد.

باربری تهراننحوه محاسبه هزینه خدمات باربری تهران

معمولا شرکت های باربری در تهران  جهت محاسبه هزینه خدمات (درون شهری) ، چند آیتم اصلی را مورد ارزیابی قرار میدهند که عبارتند از:آدرس مبدا و مقصد ، روز و زمان ارائه خدمات ، نوع وسایل و اثاثیه قابل حمل ، میزان توقف ماشین حمل بار، نوع ماشین حمل بار ،تعداد کارگرمورد نیاز جهت بارگیری و تخلیه  بار و …

این موارد ارتباط مستقیمی در هزینه پرداختی شما به آن شرکت جهت حمل بار و اثاثیه تان دارد .به طور مثال فرض کنید که شما با یک شرکت باربری در تهران تماس گرفته اید و درخواست خدمات دارید ، به صورت معمول سوال هایی که کارشناس مربوطه آن شرکت از شما خواهد پرسید به این منوال خواهد بود : آدرس مبدا و مقصد ، نوع بار ، تعداد طبقات مبدا و مقصد و …

با توجه به اطلاعاتی که از شما گرفته میشود قیمت اولیه به شما اعلام خواهد شد ولی توجه داشته باشید که رقم اعلامی از سمت اپراتور شرکت اتوبار در تهران معمولا رقم پرداخت نهایی شما نخواهد بود و این به این دلیل است که یکی از مهمترین فاکتورهای محاسبه هزینه خدمات ارائه شده به شما ، مدت زمان توقف  میباشد و این مهم هم تا زمان اتمام خدمات حمل وسایل شما مشخص نخواهد شد . پس همیشه جهت پیش بینی هزینه های خود در رابطه با هزینه های پیش رو بسته به شرایط مبدا و مقصد یک یا دوساعت اضافه را در نظر بگیرید.

 یکی دیگر از مواردی که شرکت های باربری در تهران در محاسبه هزینه خدمات حمل از مشتریان خود دریافت می کنند اجرت حمل می باشد. اجرت حمل معمولا در رابطه با یکسری از وسایل مانند یخچال ساید ،پیانو ،شیشه میز ناهارخوری، تلویزیون، گاوصندوق و امثال آن در نظر گرفته می شود و هزینه آن مجزا از مبلغ اولیه محاسبه خواهد شد و معمولا ارتباط مستقیمی با تعداد طبقات محل مبدا و مقصد دارد.

با توجه به موارد گفته شده در بالا شما میتوانید پس از کسب اطلاعات در رابطه با هزینه های کلی شرکت باربری مورد نظرتان ، برآورد تقریبا درستی نسبت به هزینه های پیش روی خود داشته باشید .

کلام آخر

خدمات کامل ایزی پک شامل سه بخش جمع آوری و بسته بندی که باید از کارتن اسباب کشی مخصوص استفاده شود ، حمل و جابه جایی و باز کردن و چیدمان می باشد. شما عزیزان میتوانید با تماس با شماره های 200-22730100 از مشاوره کارشناسان ما به صورت رایگان بهرمند شوید و در صورت تمایل جهت اطلاع از هزینه خدمات مورد نیازتان از خدمات کارشناسی حضوری رایگان استفاده نمائید.

1