کارتن فریت

همواره یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های افرادی که قصد ارسال بار به خارج از کشور را دارند این است که بار ارسالی آن‌ها به سلامت به مقصد برسد و تحویل داده شود که در ادامه برای حل این چالش و کارتن فریت بیشتر توضیح میدهیم. اما ارسال بار به صورت بین‌المللی به علت طولانی بودن مسیر و سختی جابجایی ناگزیر مشکلاتی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها آسیب دیدن مرسولات است. به همین دلیل توصیه می‌شود که برای ارسال بار به خارج از کشور به جایآن ها معمولی از کارتن فریت یا باکس پنج لایه استفاده کنید تا کمترین آسیب به مرسوله شما وارد شود. اما این باکس ها چیستند و چگونه می‌توانند از ورود آسیب‌های جدی به بار ما جلوگیری کنند؟ در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی کارتن فریت بپردازیم و شما با ویژگی منحصر به فرد این نوع باکس آشنا کنیم.

کارتن فریت برای ارسال بار به خارج از کشور

برای این که به خوبی متوجه شویم این جعبه چیست و چرا به این نام شناخته می‌شود باید کمی درباره باربری با هواپیما بدانیم؛ به صورت کلی هر نوع ارسال بار با هواپیما را با نام فریت بار می‌شناسیم. اما از آنجایی که در روش حمل بار با هواپیما، انتقال بار از نقطه دریافت بار تا مقصد، سرعت بسیار زیادی دارد و بار شما، به خصوص هنگام نشست و برخاست هواپیما، با تکان‌های بسیاری مواجه می‌شود، نوعی باکس بسیار مقاوم ساخته شده تا بتواند از مرسوله شما محافظت کند. همچنین آشنایی با کارتن اسباب کشی لینک قبل را را کلیک کنید.

تفاوت کارتن معمولی با کارتن فریت چیست؟

اصلی‌ترین آن نوع ساخت آن‌ها است. نوع ساخت کارتن‌ فریت بسیار متفاوت ازجعبه های معمولی است. در این نوع ، مقواها به صورت نوارهایی راه راه و یا شیارهایی منظم در کنار هم قرار می‌گیرند و لایه‌های مختلفی را تشکیل می‌دهند تا مقاوت این نوع کارتن تا حد امکان افزایش یابد. این فرم‌های خاص علاوه بر افزایش ضخامت و استحکام کارتن ویژگی‌های دیگری نیز دارد که آن را برای ارسال بار به خارج از کشور بسیار مهم می‌کند. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این کارتن این است که به دلیل وجود شیارها، در صورت ورود ضربه، خود کارتن تغییر شکل می‌دهد تا ضربه به وسایل شما وارد نشود و آن‌ها آسیب ببینند. برای مشاهده شرکت های بین المللی فعال در زمینه کارتن فریت بیشتر بخوانید را کلیک کنید.

این انعطاف پذیری می‌تواند یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع جعبه باشد زیرا عملکری شبیه به فوم‌های محافظ دارد که می‌تواند محافظت بیشتری از مرسوله شما بکند. علاوه بر این موضوع کارتن‌های فریت مقاومت نسبتا خوبی در برابر رطوبت دارند و برخلاف کارتن‌های معمولی در آب و هوای شرجی خود را ول نمی‌کنند و مقاومت خود را از دست نمی‌دهند. همین موضوع باعث می‌شود که اینها، علاوه بر باربری با هواپیما، برای باربری با کشتی نیز بسیار مناسب باشند.

سایز استاندارد کارتن فریت چیست؟

کارتن‌های فریت یک سایز استاندارد ندارد و شما می‌توانید آن‌ها را، بسته به نیاز خود در سایزهای مختلف تهیه کنید. اما از رایج‌ترین سایزهای آن بار می‌توانیم به سایز‌های ۹۰ در ۵۰ و یا ۶۰ در ۵۰ و حتی ۵۰ در ۳۵ اشاره کنیم ارتفاع این نوع باکس ها هم نیز چیزی بین حدود ۳۰ سانت با ۵۴ سانت است که شما می‌توانید به سادگی انواع مرسوله‌ها را در آن‌ها قرار دهید و با خیال راحت آن‌ها را به خارج از کشور ارسال کنید. تمامی اطلاعات باربری در تهران در لینک قبل موجود میباشد.

کارتن ارسال بار به خارجدر این مطلب سعی کردیم تا جعبه های بسیار کاربردی و محکم فریت بار را بررسی کنیم امیدواریم که شما بتوانید با مطالعه این مطلب مرسوله‌های خارجی خود را در بهترین حالت ارسال کنید تا با هیچ مشکلی موجه نشوند.

کلام آخر

شرکت ایزی پک با ارائه انواع کارتن در ابعاد متنوع میتواند نیاز شما به این مهم (کارتن فریت) را برطرف نماید. شما میتوانید با مراجعه به قسمت فروشگاه به صورت آنلاین و یا تماس با شماره های 200-22730100 به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت کارتن های مورد نظر برای شما ارسال شود.

سوالات متداول درباره کارتن فریت 

کارتن فریت چیست؟

کارتن فریت به کارتن هایی گفته میشود که از لحاظ اندازه و مقاومت مناسب برای ارسال بار هوایی به خارج از کشور باشد

کارتن فریت چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

مهمترین مشخصه کارتن فریت ابعاد و مقاومت آن میباشد و حتما باید توجه داشته باشید که کارتن مورد نظرتان را نسبت به حجم و وزن بار ارسالیتان تهیه کنید.

از کجا میتوانم کارتن فریت ایزی پک تهیه کنم؟

شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه ایزی پک کارتن مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید

کارتن های فریت ایزی پک چند است؟

با مراجعه به فروشگاه ایزی پک میتوانید از قیمت و سایر اطلاعات مربوط به کارتن های ایزی پک مطلع شوید

1