اسباب کشی از یک محل به محل جدید باعث نمیشود که شما با دوستانی که در همسایگیتان زندگی میکردند برای همیشه قطع رابطه کنید و آن ها را به فراموشی بسپارید. یادتان باشد برای حفظ ارتباط دوستانه که در طول سکونت در خانه قبلی با همسایه‌های خود داشتید باید در هنگام اسباب کشی در رعایت حقوق آن ها کوشا باشید. این موضوع در رابطه با همسایه های جدید شما نیز صادق میباشد و اینکه شما به خانه جدیدی اسباب کشی می کنید به این معنا نیست که همسایگان شما شایسته احترام نباشند و حقوق آنها را در نظر نگیرید. بیشتر افراد به این نکته توجه نمی کنند که ممکن است اسباب کشی آنها باعث بر هم زدن آسایش همسایگان شود پس توجه به این موضوع بسیار مهم است , که قبل از آشنایی با همسایگان جدید , آنها ما را افرادی با ملاحظه بدانند. در ادامه به نکات یک اسباب کشی استاندارد می‌پردازیم.

اسباب کشی استاندارد

اسباب کشی استاندارد اسباب کشی استاندارد

زمان مناسب برای اثاث کشی

سعی کنید در طول هفته‌ای که برای اسباب کشی آماده می شوید، هنگامی که سرکار باشند کارهای خود را انجام دهید که سر و صدای شما آنها را اذیت نکند. در زمان جابجایی نه تنها کامیون درب ورودی پارکینگ را اشغال می کند بلکه ممکن است تا حدی پیاده رو را با وسایل بزرگ مانند یخچال و سایر وسایل باربری مسدود کند.

اطلاع زمان جابجایی به همسایگان

اگر در یک مجتمع ساکن هستید، بیشتر همسایه های نزدیک شما از اثاث کشی شما خبر دارند. اگر چه ممکن است فکر کنید که اسباب کشی شما تاثیری بر زندگی دیگران نخواهد داشت ولی بهتر است تاریخ و روز اثاث کشی را بر روی بورد ساختمان بزنید، با اینکار به همسایگان خود می‌فهمانید که در آن روز یک کامیون به همراه چندتا نیروی جابجایی در ساختمان شما هستند تا اگر مهمانی یا فعالیت خاصی دارند در این تاریخ نیندازند.

هماهنگ کردن پارکینگ برای کامیون باربری و نبود ماشین های اضافی به شما و کارگران باربری کمک می کند تا یک اسباب کشی بدون استرس داشته باشید. هم چنین ممکن است که بعضی از همسایه ها بخواهند که با شما خداحافظی کرده و برای شما آرزوی خوشبختی کنند. باتوجه به این موارد اطلاع رسانی زمان اسباب کشی میتواند به حفظ و یا شکل گیری روابط دوستانه شما با سایر همسایگان جدیدتان کمک زیادی بکند.

اسباب کشی استاندارد

هماهنگی با مدیر ساختمان

بهتر است قبل از روز اثاث کشی و بسته بندی وسایل منزل، با مدیریت ساختمان صحبت کرده و مکان قرار گرفتن کامیون را معلوم کنید اگر آنها با قرار گرفتن کامیون در جلوی درب پارکینگ موافق نبودند، به دنبال راه دیگری مانند درب پشتی یا داخل کوچه باشید.اگرچه بیشتر مدیران ساختمان فضای کافی را برای قرار گرفتن کامیون رفت و آمد کارگران در اختیار شما قرار می دهند.

احترام به حقوق دیگران

ممکن است که در روز اسباب کشی کارگران برای همسایه ها مزاحمت ایجاد کنند پس بهتر است قبل از بروز این مشکل با آنها صحبت کرده و به آنها یادآوری کنید که فریاد، موسیقی بلند، دفع نادرست زباله و مسدود کردن پیاده رو کار درستی نیست و باید تا حد امکان به حقوق دیگران احترام بگذارند.

بررسی محل بعد از پایان کار

بهتر است بعد از رفتن کامیون باربری، قبل از اینکه برای آخرین بار درب منزل را ببندید، خانه و محدوده پارکینگ و پیاده رو را چک کنید تا اگر زباله یا جعبه‌ای جا مانده آنها را برداشته و خانه را تمیز تحویل بدهید.

خداحافظی با همسایه‌ها

در آخر حتما با همسایه ها به خصوص با افرادی که رابطه ای نزدیک داشته اید خداحافظی کنید البته بهتر است که این کار را چند روز قبل از اثاث کشی انجام دهید. حتما از آنها برای مزاحمت هایی که در روز اثاث کشی برای آنها داشته اید عذر خواهی کنید.

 

 

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید . ۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

محصولات مرتبط:

کارتن اسباب کشی

پلاستیک حبابدار

چسب پهن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!