حیوانات خانگی به خصوص سگ ها با اینکه خیلی تو دل برو و کیوت هستند بعضی وقت‌ها می‌توانند جلوی دست و پای ما را بگیرند که یکی از این وقت ها، موقع اسباب کشی است. فرض کنید میان این همه شلوغی و بحبوحه، حیوان خانگی شما هم دست از سروصدا کردن و پارس کردن برندارد؛ همینجوری شما این همه نگرانی و استرس دارید و دیگر حوصله ای آرام کردنن سگتان ندارید. البته حیوان بیچاره هم حق دارد واقعا اثاث کشی کار طاقت فرسا و دشواری است حتی برای حیوانات. حالا ما در این مقاله بطور کامل به اسباب کشی با سگ می‌پردازیم تا با رعایت کردن این نکات جابجایی خودتان را آسانتر کنید.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

اسباب کشی با سگ

اجازه نگهداری سگ

درسته که این مرحله جز مراحل اسباب کشی با سگ به محل جدید نمیشود ولی یادآوری این نکته خالی از لطف نیست. قبل از اثاث کشی به محل جدید حتما از مدیر ساختمان یا همسایگانتان بپرسید که آیا امکان نگهداری حیوان خانگی داخل آپارتمان وجود دارد یا خیر؟ و اگر این اجازه میسر است شرایط ورود و خروج به ساختمان چگونه است؟ خیلی از آپارتمان ها به دلیل پارس و زوزه سگ، اجازه نگهداری این حیوان خانگی را نمی‌دهند و به همین دلیل امکان دارد که اختلافی بین همسایگان پیش بیاید. پس حتما قبل شروع هرکاری این مورد را چک کنید.

بیشتر بخوانید: آماده کردن حیوانات برای اسباب کشی ،به احساس حیوان خانگی‌تان اهمیت دهید!

کمک گرفتند از آشنایان

واقعا توقع زیادی است که هنگام بسته بندی لوازم و شروع پروسه جابجایی، از سگتان بخواهید که یک گوشه بنشیند تا کارتان تمام شود! خصلت سگ این است جنب و جوش کند و خودش را با چیزی یا کسی سرگرم کند و دقیقا شما با جابجاییتان مزاحم کار او می‌شوید. چاره کار این است که از یک شخص مورد اعتماد بخواهید تا در این روزها از سگتان نگهداری کند و شما به کارهایتان برسید. همچنین می‌توانید برای بسته بندی اثاثیه منزل از شخص یا اشخاصی کمک بخواهید تا شما به شخصه به سگتان برسید.

دورنکردن اسباب بازی از سگ

هر سگی با هر نژادی و با هر سنی، حداقل یک اسباب بازی محبوب دارد که در هنگام تنهایی با آن بازی می‌کند. در ایام اسباب کشی که کلافگی و بی حوصلگیِ سگ به حداکثر می‌رسد نیاز به یک همدم دارد، شما که سرتان با نیروهای جابجایی گرم است پس باید اسباب بازی محبوبش را دم دست قرار دهید تا با آن سرش را گرم کند.

اسباب کشی با سگ

پانسیون یا خانه دوست

آخرین راه حل هم این است که شما سگتان را هنگام اسباب کشی به پانسیون های نگهداری سگ بسپارید تا یک الی دو روز در آنجا زندگی کند و سپس پس از ساکن شدن در محل جدید، خیلی راحت حیوان خانگیتان را به منزل جدید بیاورید. همچنین می‌توانید به یک آشنای قابل اعتماد که سگ شما با او غریبی نمیکند بخواهید تا چند روز از حیوانتان نگهداری کند تا فرآیند اثاث کشی شما تمام شود.

کلام آخر

شرکت ایزی پک با انجام خدمات اسباب کشی از صفر تا صد کارهای مربوط به یک جابجایی را انجام میدهد تا شما دیگر مجبور به ترک و یا کم توجهی به حیوان خانگیتان نباشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!