این روزها شاهد این هستیم که بسیاری از راه و روش‌های سنتی در زمینه‌های مختلف جای خود را به شیوه‌های جدید می‌دهند. شاید زمینه‌هایی که این تغییرات در آن رخ می‌دهند به‌شکل چشم‌گیری با یکدیگر متفاوت باشند اما همه آن‌ها تنها یک هدف دارند و آن چیزی نیست جز، راحتی انسان. دیگر کمتر کسی حاضر است برای انجام برخی کارها خودش را به زحمت بی‌اندازد وقت و حوصله خود و اطرافیانش را تلف کند. یکی از همین کارهای وقت‌گیر و خسته کننده اسباب کشی از یک خانه به خانه دیگر است. اتفاقی که تا چندین روز برنامه کاری و شخصی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و حتی در بعضی موارد باعث آسیب رسیدن به وسایل شما می‌شود.

اما این روز‌ها اسباب کشی منزل هم شکل و شمایلی تازه به خود گرفته. دیگر برای انجام آن خبری از زحمات چندین و چند روزه افراد خانواده نیست و صفر تا صد مراحل آن تنها در طی چند ساعت انجام می‌شوند اما سوال اصلی اینجاست که چگونه این اتفاق رخ می‌دهد؟ اگر می‌خواهید جواب این سوال را پیدا کنید این مطلب را از دست ندهید.

اسباب کشی سنتی و جر و بحث‌هایش

خیلی از ما برای یکبار هم که شده شاهد جر و بحث‌های خانوادگی در اسباب کشی‌ بوده‌ایم. وقت‌هایی که فشار کاری بر روی ذهن تمام افراد درگیر اسباب کشی اثر می‌گذارد و آنها را حساس تر از همیشه می‌شوند. این اتفاق وقتی پررنگ‌تر می‌شود کارهای انجام نشده روی هم تلنبار شده‌اند و هیچ کس نمی‌داند که ادامه اثاث کشی را به چه منوالی انجام دهد مخصوصا اگر خانه با وسایلی پر شده باشند که هرکدام از آن‌ها دارای ارزش مادی و معنوی زیادی برای افراد یک خانه باشند.

در چنین شرایطی گاهی کوچک‌ترین اخلاف نظر‌ها و یا ساده ترین اشتباهات می‌توانند منجر به ایجاد بحث و جدل بین اعضا یک خانواده شوند و جو خانوادگی را بهم بریزند و مانع آن شود که افراد خانواده لذت مستقر شدن در یک خانه جدید را درک کنند.

وسایل مکمل کارتن اسباب کشی

رابطه ایزی پک کردن و لذت بردن از منزل جدید

همانطور که گفته شده فشار ذهنی و جسمی اسباب کشی به روش سنتی دلیل ذهنی برهم زدن آسایش افراد خانه دلیل اصلی ایجاد جر و بحث بین آن‌هاست. بنابراین راه حل اصلی برای از بین بردن این فشار سپردن آن بدست افرادی است که تخصص اصلی آن‌ها در زمینه اثاث کشی است. این افراد خوب می‌دانند از چه راه‌وروش‌هایی دست به کار بسته بندی وسایل منزل شما شوند تا بدون آسیب دیدن هیچ یک از وسایل به منزل جدید انتقال پیدا کنند.

فرآیند کاری در ایزی پک به شکلی است که در صورت تایید شما متخصصین اسباب کشی به منزل شما می‌آیند و بدون اینکه لازم باشد شما و اعضای محترم خانواده‌تان دست به سیاه و سفید بزنید مشغول بسته بندی ریز تا درشت اثاثیه منزل شما می‌شوند. بنابراین شما با تجربه این شرایط دیگر لازم نیست درگیر استرس و فشار عصبی شوید. به این دلیل که تمامی کارها با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن پیش خواهند رفت و از اسباب کشی تنها لذت آن به سراغ شما می‌آید.

میشه مرخصی بگیرم؟ نه این ماه کار‌ها خیلی زیاده.

یکی از مشکلات بسیار مهم در اسباب کشی تداخل برنامه‌های کاری و برنامه‌های جابه‌جایی است. بدون شک شما برای بسته بندی و انتقال اثاثیه به منزل جدید نیازمند صرف زمان زیادی هستید. زمانی که در حالت عادی در اختیار شما نیست و برای بدست آوردن آن می‌بایست از مرخصی استفاده کنید.

همه خوب می‌دانیم که مرخصی گرفتن آن هم در مواقعی از سال که حجم کار یک مجموعه در بالاترین سطح خود قرار دارد چه کار مشکلی است. از طرفی غیر ممکن است که امور اثاث کشی خود به خود پیش بروند و نیازی به این نباشد که شما وقت بیشتری برای آن صرف کنید. در چنین شرایطی شما سوای تحمل فشار ذهنی اسباب کشی ممکن است با کارفرمای خود به مشکل بربخورید. حتی اگر خودتان هم صاحب کسب و کاری باشید، اثاث کشی یک مانع بزرگ در برابر برنامه‌های کاری شما محسوب می‌شود.

با این اوصاف طبیعی است که انجام اثاث کشی به روش سنتی تا چندین روز ذهن شما را به خود درگیر کند و حتی در بعضی مواقع جایگاه کاری شما را نیز مورد تهدید قرار دهد.

اسباب کشی بدون یک ساعت مرخصی

دلیل اصلی مرخصی گرفتن برای انجام کارهای اثاث کشی لزوم حضور شما برای پیش بردن کارها ست. شما باید شخصا وسایل مختلف را بوسیله پلاستیک حبابدار ضربه گیر و سایر تجهیزات بسته بندی کرده و در کارتن اثاث کشی قرار دهید. از طرفی رسیدگی به امور اسباب کشی بعد از زمان کاری و خستگی زیاد می‌تواند بسیار طاقت فرسا باشد.

اما با سپردن اثاث کشی به دست ایزی پک دیگر دخالتی از جانب شما در اسباب کشی وجود ندارد. چرا که بسته بندی و انتقال اثاثیه به منزل شما توسط شما انجام نشده و این متخصصین ایزی پک هستند که با استفاده از متریال مرغوب وسایل شما را بسته بندی کرده و به منزل جدید انتقال می‌دهند. بدون اینکه نیاز باشد شما حتی برای یک ساعت هم شده مرخصی بگیرید.

کارتن اسباب کشی ایزی پک

اسباب کشی با قیمت ثابت و قطعی

همیشه در اسباب کشی‌های سنتی یکی از مشکلاتی با آن مواجه می‌شوند، تغییر ناگهانی قیمت بنا به دلایل منطقی و غیرمنطقی مختلف است. در روش‌های سنتی ممکن است قیمت نهایی اسباب کشی تحت تاثیر حجم اثاثیه، تعداد طبقات، وجود یا عدم وجود آسانسور دچار تغییر شود.

اما در ایزی پک پس از مراجعه کارشناس به منزل شما و برآورد نهایی قیمت متناسب با تمامی مولفه‌های موثر در قیمت، هزینه نهایی اسباب کشی به شما اعلام می‌شود و تا انتهای انجام پروژه کوچک‌ترین تغییری نخواهد داشت.

کلام آخر

زندگی مدرن شهری هرروز بیشتر از روز قبل شکل و شمایلی تازه به خود می‌گیرد و این تغییرات سریع فرصت ادامه دادن روش‌های کهنه در پیدا سازی سبک سنتی را از ما می‌گیرد. دیگر نمی‌شود برخی کارها را به همان منوال گذشته ادامه داد باید تغییری ایجاد کرد.

ایزی پک یکی از همان تغییر‌های بزرگی است که منجر به لمس تصویری تازه از اسباب کشی می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!