روش های جمع آوری اثاث

اثاث کشی امروزه به شیوه های مدرن انجام می شود. دیگر دوران اثاث کشی های سخت و طاقت فرسا گذشته است. اثاث کشی برای خانواده ها پروسه ای سخت و بزرگ محسوب می شود. اما با سپردن اثاث کشی خود به شرکت های بسته بندی و اثاث کشی می توانید این امر را به راحتی انجام دهید ونتیجه کار برای شما آرامش و اطمینان خاطر و اسباب کشی حرفه ای در کمترین زمان خواهد بود.

اثاث کشی با توجه به مسافت نیاز به شرایط خاصی دارد تا کمترین ضرر و زیان به شما وارد شود. می توان اثاث کشی را به دو دسته اثاث کشی بین شهری  و اثاث کشی برون شهری تقسیم کرد. برای جا به جایی در یک شهر شما مسافت کمتری را طی می کنید در نتیجه آسیب کمتری به وسایل شما وارد خواهد شد. علاوه بر آن هزینه حمل اثاثیه در یک شهر بسیار کمتر از حمل اثاث بین شهری است. پس باید به هنگام جا به جایی به این نکته توجه کنید که بار اثاث شما باید چه مسافتی را طی کند.

 

 اثاث کشی

اثاث کشی در یک شهر

در صورتی که شما بخواهید در یک شهر جا به جا شوید معمولا مسافت کمی را طی میکنید و تعرفه جا به جایی وسایل در یک شهر بسیار کم و به صرفه است ،علاوه بر آن شما می توانید اثاث کشی را در روزهای متعدد انجام دهید. به همین دلیل اثاث کشی در یک شهر بسیار آسان تر از اثاث کشی بین شهری است. برای اثاث کشی در یک شهر کافی است تنها وسایل خود را دسته بندی و به خوبی بسته بندی کنید و سپس آنها را با یک وسیله نقلیه مناسب جا به جا کنید.با باربری در تهران در جابجایی خود سهولت ایجاد کنید.

اثاث کشی بین شهری

اگر اثاث کشی شما بین دو شهر است این نکته را باید بدانید که علاوه بر اینکه هزینه حمل و نقل شما افزایش می یابد امکان آسیب دیدن وسایل شما نیز افزایش پیدا میکند به همین دلیل بسته بندی در این نوع اسباب کشی بسیار مهم است. علاوه بر بسته بندی ، چیدمان در ماشین باربری نیز اهمیت فراوانی دارد.

وقتی اثاث کشی بین شهری انجام می شود اثاثیه در مدت زمان بیشتری در ماشین و زیر فشار وسایل دیگر قرار میگیرد به همین دلیل باید از بسته بندی محکم و مطمئنی برخوردار باشد.اتوبار در تهران باید ویژگی های داشته باشید که در لینک قبل میتوانید با این ویژگی ها آشنا شوید.

اثاثیه ای که امکان شکستن آنها وجود دارد باید در بسته ها و کارتن اسباب کشی قابل اعتماد تر و در بالای بار قرار گیرد تا فشار بر روی آنها وارد نشود و آسیبی نبیند. چیدمان درون ماشین نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. باید وسایل محکم و بزرگ در زیر بار و وسایل سبک و شکستنی در بالای بار قرار گیرند. در عین حال باید از محکم شدن تمام وسایل اطمینان حاصل شود. و بدانیم در مسافت طولانی کارتن ها و سایر وسایل تکان نخواهند خورد. و در صورت نیاز آنها را با تسمه و یا طناب محکم کرد.

نکته قابل توجهی که در اثاث کشی بین شهری مهم است این است که شما باید با امکانات شهر جدید آشنا باشید و مسیرها را در آن شهر بدانید. به طور کل باید پیش زمینه ای از شهر جدید داشته باشید و بدانید در صورت نیاز به هر یک از مایحتاج اصلی باید به چه مکان هایی مراجعه کنید. آیا کارگر برای تخلیه بار و کمک در اسباب کشی از این شهر با خود می برید و یا برای کاهش هزینه در همان شهر کارگر و نیرو کمکی تهیه می کنید؟ در صورتی که می خواهید کارگر از شهر جدید تهیه کنید باید بدانید به کدام مکان ها باید مراجعه کنید تا بتوانید کارگر معتمد و معتبر پیدا کنید.

 اثاث کشی

 

چه ماشین هایی برای اثاث کشی بین شهری مناسب است ؟

برای اثاث کشی بین شهری به تجهیزاتی نیاز داریم که بتوان امنیت بار را در این گونه حمل و نقل ها حفظ کرد. کلیه نیازهای یک باربری اعم از ماشین باربری , تجهیزات بسته بندی و حمل بار در باربری بین شهری از حساسیت بیشتری برخوردار است

اسباب کشی بین شهری و حمل بار به شهرستان نیاز به خودروهای مجهز مختلف دارد.
از جمله ماشین هایی که می توان در ارسال بار به شهرستان مورد استفاده قرار داد:
•    وانت و نیسان
•    کامیون و کامیونت
•    تریلر
•    خاور مسقف

 اثاث کشی

 

برای استفاده از هر یک از این ماشین ها برای حمل اثاث نیاز به رعایت نکاتی است که باید حتما رعایت شود. در ابتدا باید بدانیم که حجم اثاثیه ما به چه میزان است تا با توجه به نیاز خود بهترین گزینه را برای حمل اثاث استفاده کنیم. بهتر است اگر میزان اثاث ما زیاد است به جای استفاده از دو یا چند ماشین از یک ماشین بزرگ استفاده کرد که هم در کاهش هزینه مناسب باشد و هم از تراکم اثاث و امکان گم شدن در بین راه و دردسرهای بین راهی کاهش یابد.

بعد از انتخاب ماشین مناسب برای وسایل مورد جابه جایی باید از نحوه چیدمان آنها درون هر یک ماشین های حمل اطلاع داشته باشیم. البته اگر شما از شرکت های معتبر بسته بندی وسایل منزل و اثاث کشی استفاده کنید کلیه این نکات و راهنمایی را به شما خواهند داد و علاوه بر آن با توجه به تخصص و تجربه آنها مطمئنا بهترین اثاث کشی را برای شما فراهم خواهند کرد.

در صورتی که شما از ماشین های سرباز مانند وانت استفاده می کنید باید حداکثر سقف ارتفاع را بدانید و بارها را با توجه به آن بچینید. علاوه بر این به دلیل سرعت بالا در اتوبانها و امکان پرت شدن اثاث در بین راه باید حتما آنها را با وسایل مناسب به ماشین ببندید . باید بدانید که برای کارتن های سبک و کوچک استفاده از وانت های سرباز خیلی مناسب نیست و در صورت استفاده باید حتما آنها را با طناب محکم کنید زیرا احتمال افتادن آنها در هنگام جا به جایی زیاد است.

در آخر شرکت ایزی پک ، یکی از شرکت های معتبر در حوزه بسته بندی و حمل اثاثیه و اثاث کشی می باشد که کلیه خدمات اسباب کشی چه در یک شهر، چه بین شهری و حتی ارسال اثاثیه به خارج از کشور را انجام می دهد.شرکت های باربری در مناطق مختلفی باربری را انجام میدهند مثلا باربری در زعفرانیه و دیگر مناطق تهران.

 

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید .۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!