یکی از چالش برانگیز ترین موارد در اسباب کشی در اقدسیه ، یافتن شرکت های متخصص در این امر است تا کار اثاث کشی را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانند. زیرا افراد آماتور و کارگرهای آزاد، نمی توانند لوازم را به صورت سالم تا مقصد حمل نمایند. در این کار تجربه و رعایت اصول اساسی می تواند بسیار کاربردی باشد. جا به جایی اسباب ها نیار به تخصص و مهارت دارد که شرکت های مخصوصی این کار را به نحو احسن به انجام می رسانند. لازم است تا این شرکت ها را بشناسید تا در مواقع اسباب کشی به آن ها مراجعه نمایید. همچنین شرکت هایی را انتخاب نمایید که مشتریان آن ها رضایت کامل را در حمل و نقل وسایل به مقصد داشته اند. می توانید با کمی جستجو و تحقیق به این مهم دست یابید.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

خدمات اسباب کشی در اقدسیه

محله اقدسیه در شمال تهران واقع شده است. این محل از شمال به کاشانک، از غرب به نیاوران، از شرق به آجودانیه و از جنوب به موحد دانش می رسد. در گذشته در منطقه اقدسیه، باغ های بسیاری وجود داشت. اما امروزه این منطقه اعیان نشین با خانه ها وآپارتمان های لوکس پر شده است. منطقه اقدسیه یکی از محبوب ترین مناطق تهران به شمار می آید. در همه روزهای سال، عده ای در حال جا به جایی به این منطقه هستند. برخی از شرکت های حمل اثاثیه هستند که به صورت حرفه ای کار اسباب کشی در اقدسیه را به بهترین نحو ممکن به انجام می رسانند.

اسباب کشی در اقدسیه

خدمات بسته بندی در شرکت های مخصوص اثاث کشی

این شرکت ها از یک تیم حرفه ای و با تجربه در حمل و نقل اثاثیه استفاده می کنند. بنابراین تخصص کافی در این زمینه را دارا هستند و شما می توانید با خیال آسوده کار اسباب کشی لوازم خود را به آن ها بسپارید. تمامی عملیات بسته بندی اسباب های منزل با حفظ استانداردهای لازم توسط این شرکت ها به انجام می رسد. جهت بسته بندی وسایل شکستنی از جعبه های اثاث کشی استفاده می شود. بین اسباب های شکستنی و سایر خرده ریزها را با پلاستیک های حباب دار ضربه گیر پر می کنند. این کار جهت حفظ اسباب ها از شکسته شدن، بسیار اهمیت دارد.

 بسته بندی  لوازم بزرگتر به وسیله بابل رپ های ضربه گیر انجام می گیرد. اطراف مبلمان و دیگر لوازم چوبی سلفون کشیده می شود. جعبه های مخصوص حمل لوازم به منظور جلوگیری از شکسته شدن لوازم به کار می رود. لازم است تا افراد خبره و ماهر اسباب های شما  را با بهره گیری از تکنیک های لازم در جعبه های بسته بندی قرار دهند.

لوازم خانه را می توان در سه گروه سنگین، سبک و خیلی سنگین دسته بندی نمود. مهم ترین لوازمی که در اثاث کشی با آن ها مواجه هستیم، وسایل سنگین هستند بسیار گسترده نیز هستند. برای مثال یخچال، اجاق گاز، ماشین طرفشویی، ماشین لباس شویی و مبلمان از دسته وسایل سنگین هستند. حمل این گونه از وسایل نیاز به مهارت بالا دارد تا دچار خرابی در حین حمل و نقل نشوند. انتقال این وسایل دشواری های مخصوص به خود دارد و حین بسته بندی نیاز است تا بسیار احتیاط شود. هر گونه بی دقتی در بسته بندی کردن می تواند صدمات بسیار زیادی ایجاد کند و شخص مالک را متضرر سازد.

خدمات حمل اسباب های سنگین

شرکت های اسباب کشی در کار حمل لوازم سنگین در اندازه و ابعاد بزرگ بسیار حرفه ای هستند. جهت ارسال مجهزترین لوازم مخصوص این کار لازم است تا از قبل با این شرکت ها تماس بگیرید و وقت خود را تنظیم نمایید. انتقال لوازم سنگین از مهارت ها و تخصص های این شرکت ها است که می توانند اسباب های شما را بدون کوچکترین آسیب و صدمه ای به مقصد مورد نظر حمل نمایند. لازم است تا یادآوری کنیم برای حمل اسباب هایتان اعم از کوچک و بزرگ از افراد غیر حرفه ای در این امر کمک نگیرید. زیرا این کار نیاز به مهارت های خاص دارد. کار بسته بندی و جا به جایی اثاث ها بایستی بسیار حرفه ای صورت پذیرد تا کمترین آسیب نیز به اثاث های شما وارد نیاید. در غیر این صورت پس از باز کردن جعبه ها با یک سری اسباب های شکسته مواجه خواهید شد. بسیاری از وسایل  مانند کامپیوتر و لپ تاپ هستند که نیاز به بسته بندی حرفه ای دارند تا دچار آسیب نشوند. چون این گونه لوازم بسیار مستعد آسیب هستند و در صورت حمل غیر حرفه ای این وسایل احتمال صدمه خوردن به آن ها بالا است. به طور کلی همه اثاث ها نیاز به حمل حرفه ای دارند. برای مثال چینی ها و لوازم آشپزخانه نیز می توانند بسیار آسیب پذیر باشند. لازم است تا بسته بندی این لوازم نیز به بهترین نحو ممکن انجام شود.

 در بسته بندی وسایل خانه با وزن زیاد لازم است تا جعبه های مخصوص این کار را از پیش آماده کرده باشید تا هیچ گونه استرسی در هنگام اثاث کشی بر شما وارد نیاید. امکان دارد هر یک از این وسایل سنگین شامل اسباب های ریزتری در دل خود باشند که بهتر است آن ها را در کارتن برای اسباب کشی جدا قرار دهید. برای مثال  طرف های تزئینی داخل بوفه و یا خراکی های بسته بندی شده داخل یخچال و فریزر.

 بسته بندی کردن این وسایل بسار وقت گیر است و در تخصص هر فردی نمی باشد. به همین دلیل لازم است تا برای حفظ امنیت وسایل و تسریع در امر اسباب کشی از شرکت های بسته بندی که در این زمینه فعالیت دارند کمک بخواهید.

اسباب کشی در اقدسیه

بسته بندی لوازم برقی

 بیشتر وسایلی که در خانه قرار دارند با انرژی برق کار می کنند. جاروبرقی، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر، کامپیوتر خانگی، گیرنده های دیجیتالی، دستگاه های تصفیه آب و غیره در زمره این دسته از وسایل قرار می گیرند. بسته بندی کردن لوازم برقی نیاز به رعایت اصول اولیه دارد که بایستی به همه آن ها توجه ویژه مبذول داشت. برای مثال وسایل برقی که با آب در تماسند مانند یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و طرف شویی، بایستی آب داخل آن ها را خشک کرد. برای مثال اگر می خواهید یخچال خانه را برای اسباب کشی آماده کنید لازم است تا درون آن را از هر گونه مواد خوراکی خالی نمایید و آن را به طور کامل تمیز و خشک کنید. این کار سبب می شود تا بوی بدی از یخچال شما احساس نشود.

 سخن پایانی

در آخر لازم است تا یادآوری کنیم که حتما کار اسباب کشی خود را به دست افراد حرفه ای در این امر بسپارید تا اثاث های شما متحمل هیچ گونه آسیبی نشوند. اسباب کشی در اقدسیه توسط برخی شرکت های حرفه های و متخصص در این امر صورت می پذیرد.

مقالات مرتبط : 

اسباب کشی در یوسف آباد

اسباب کشی در سعادت آباد

اسباب کشی در پاسداران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!