توضیحی درباره خدمات اسباب کشی در بلوار فردوس غرب

حتما اسم بلوار فردوس غرب یا همان ناصر حجازی را شنیدید، این محله یکی از محلات محبوب در غرب تهران است که خیلی ها را ترغیب به اسباب کشی به این محل می‌کند. در اصل به دلیل دسترسی و خیابان های عریضی که دارد، مکان مناسبی برای سکونت و ادامه زندگی می‌‌‌باشد. حالا که این محله در غرب تهران این همه محبوب شده، بهتر است تا درباره آن یک توضیحاتی به شما ارائه دهیم، با ما همراه باشید.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

محله بلوار فردوس غربتاریخچه بلوار فردوس

در اصل شکل گیری محله بلوار فردوس از دهه 40-50 شمسی بود. در ابتدا فردوس مانند تمامی قسمت های تهران پر از باغ و گل و گیاه بود که به مرور و ازدیاد جمعیت، درختان این منطقه نابود و جایش را به ساختمان‌های بلند مسکونی داد. با اینکه باغ های این محله تخریب شدند ولی بازهم بلوار فردوس غرب از آب و هوا بسیاری خوش و مطلوب برخوردار است. جالب است بدانید که تا قبل از احداث بزرگراه ستاری، این محله بصورت یک تکه بود که بعدها بعد از تاسیس این بزرگراه به دو ناحیه بلوار فردوس غرب و شرق تقسیم شد.

دسترسی فردوس غرب

کسانی که قصد اسباب کشی در بلوار فردوس غرب را دارند بدانند که محله فردوس غرب در منطقه 5 تهران واقع شده که از سمت شرق به اتوبان ستاری، از غرب به باکری، از شمال به آیت الله کاشانی و از جنوب به بزرگراه شیخ فصل الله نوری امتداد پیدا می‌کند. مترو ارم سبز این در این محله قرار دارد که یعنی از هر جای تهران که باشید میتوانید با عوض کردن چند خط به فردوس برسید. همچنین خطوط تاکسیرانی در این محله به وفور یافت می‌شود که همین امر سبب شده تا سکنه فردوس غرب از دسترسی آسانی برخوردار باشند.

امکان گردگشری بلوار فردوس غرب

پارک ارم

پارک ارم که یکی از مکان های جذاب و گردشگری تهران محسوب می‌شود، نزدیک به این بلوار قرار داد و شما خیلی راحت می‌توانید خودتان را برای گردش و خالی کردن فشارهای عصبی، به آنجا برسانید.

بوستان الهام

پارک الهام با وجود مسیر دوچرخه سواری و پیاده روی میتواند مکانی مناسب برای گشت و گذار و دریافت آرامش از طبیعت باشد. همچنین با وجود مناظر طبیعی زیبا مانند درختان کهن، تپه، رودخانه و… لوکیشن مناسبی برای عکاسی نیز محسوب می‌شود.

بوستان پرنیان

این بوستان که جنب اتوبان باکری واقع شده، پارکی سرسبز و خوش آب و هوایی می‌باشد که اهالی منطقه برای پیاده روی و ورزش به این پارک می‌روند.

هایپر استار

هایپراستار ارم اولی فروشگاه از این مجموعه تجاری بود که در تهران تاسیس شد. هایپراستار با ارائه مواد خوراکی اولیه و همچنین تمامی مواد مصرفی، یک فروشگاه بی نظیر در حوزه خودش محسوب می‌شود. این فروشگاه در انتهای اتوبان باکری قرار دارد.

محله بلوار فردوس غرب

شرکت ایزی پک ارائه دهنده لوازم بسته بندی و کارتن اثاث کشی در کنار خدمات بسته بندی اثاثیه منزل کاملترین شرکت ممکن در زمینه اسباب کشی، آماده خدمت رسانی به شماست!

امکانات و اماکن فردوس غرب

در ادامه چندتا از امکانات و مراکز درمانی و عمومی بلوار فردوس غرب را معرفی میکنیم:

مدرسه فوتبال استقلال: واقع در خیابان ارم

کمپ ناصر حجازی: واقع در خیابان ارم در نزدکی مدرسه فوتبال استقلال

پیست اسکیت الهام: واقع در بوستان الهام

کلینیک کیمیاگر: واقع در بلوار حجازی (فردوس غرب)

کلانتری 133 شهرزیبا: واقع در خیابان بهار شمال

کلام آخر

ما در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات کامل و جامعی را در رابطه با اسباب کشی در بلوار فردوس غرب (ناصرحجازی) به شما بگوییم تا در هنگام نقل مکان به این منطقه، اطلاعات لازم را داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!