زعفرانیه از محله های قدیمی در شمال شهر تهران است. این محله اعیان نشین در کوهپایه های البرز واقع شده است. ساختمان های این محله از در هم آمیختن شهرسازی جدید و قدیم بنا شده است. زعفرانیه از محله های گران قیمت تهران به شمار می آید.  محله زعفرانیه در منطقه 1 تهران قرار دارد. مکان های معروفی از جمله کاخ سعد آباد، فرمانداری شمیرانات، سفارتخانه برزیل در این محله قرار دارند. زعفرانیه از محله های مرتفع تهران به حساب می آید. ارتفاع آن از سطح دریا در حدود 1650 تا 1800 متر است.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

اسباب کشی ایزی پک

خدمات اسباب کشی در زعفرانیه

خدمات اسباب کشی در زعفرانیه شامل تمامی اقدامات در خصوص بسته بندی کردن اسباب ها، حمل و نقل و انتقال آن ها با بهره گیری از بهترین خودروها جهت اثاث کشی می باشد. شرکت های زیادی در زمینه اسباب کشی می توانند شما در همه مراحل اثاث کشی یاری رسانند. این شرکت ها در زمینه اسباب کشی ر ا بهترین خدمات را ارائه می دهند. بنابراین این شرکت ها به شما کمک می کنند تا  مراحل اسباب کشی را ساده تر پشت سر بگذارید. همچنین کمترین میزان آسیب نیز به اسباب هایتان وارد نشود. بخشی از این خدمات شامل:

 • ارسال خودرو جهت اسباب کشی در زعفرانیه
 • فرستادن کارگر حمل اسباب ها
 • بسته بندی وسایل منزل
 • انتقال بسته ها به خودروی مخصوص اسباب کشی
 • انتقال بار به مقصد زعفرانیه

بیشتر بخوانید : اسباب کشی در فرمانیه

لازم به ذکر است خدمات شرکت های معتبر اسباب کشی در زعفرانیه تنها به موارد بالا ختم نمی شود. در صورتی که مشتریان عزیز درخواست سایر خدمات اضافی را از این شرکت ها داشته باشند، خدمات بیشتری را می توانند با توجه به نیازهایشان دریافت کنند. به عنوان مثال بعضی از خدمات اضافی شامل بیمه اسباب کشی می شود. همچنین جهت راحتی افرادی که نیاز به اجاره انبار در تهران دارند، این مورد هم برایشان انجام می گیرد. بنابراین  در صورت استفاده از خدمات این شرکت ها جهت اسباب کشی در زعفرانیه، نگران هیچ گونه مساله ای نباشید. در صورتی که نیاز به مکان اضافه جهت نگه داشتن لوازم و اثاث ها دارید، می توانید انبارهای کانتینری را اجاره کنید. با اجاره کردن این انبارها به سادگی مشکل کمبود فضا جهت نگهداری اسباب ها را حل می کنید.

اسباب کشی در زعفرانیه

خدمات بسته بندی جهت اسباب کشی در زعفرانیه

 افراد زیادی قبل از شروع اسباب کشی نگران  سلامت لوازم و اثاث های خود هستند. آن ها می خواهند اسباب های آن ها در نهایت ایمنی به مقصد برسد. این مساله امروزه بسیار اهمیت دارد. عموما شرکت های اسباب کشی در زعفرانیه نهایت تلاش خود را در این خصوص انجام می دهند. شرکت های معتبر جهت اثاث کشی بسیار حرفه ای عمل می کنند. آن ها نهایت دقت و تخصص خود را در این زمینه اعمال می کنند تا کمترین مشکلی برای اسباب ها پیش نیاید. این شرکت ها  با بهره گیری از افراد با تجربه و بهترین تجهیزات خدمات اسباب کشی را به بهترین نحو ممکن به انجام می رسانند. مشتریان گرامی حتما باید در نظر داشته باشند که کار اسباب کشی خود را به دست افراد زبده در این امر بسپارند و خودشان کار اسباب کشی را بدون بهره گیری از افرد متخصص در این امر انجام ندهند. چون این کار نیاز به تخصص و تجربه و آموزش های لازم دارد. برای آن که سلامت اسباب های شما به طور کامل حفظ شود بایستی از خدمات شرکت های معتبر اسباب کشی در زعفرانیه استفاده کنید. بسیاری از مردمان مناطق اعیان نشین بیشتر از سایر مناطق تمایل دارند که بیشتر کارهای روزمره خود را از طریق آنلاین انجام دهند. بنابراین می توانید درخواست اسباب کشی در زعفرانیه یا سایر محل ها را نیز به صورت اینترنتی و آنلاین به ثبت رسانید. پس از بررسی درخواست شما کارشناسان شرکت  اسباب کشی با شما تماس می گیرند و تمامی مراحل و اقداماتی که بایستی انجام پذیرد را برای شما توضیح می دهند. شرکت های معتبر اسباب کشی در زعفرانیه کار بسته بندی کردن لوازم را با نهایت دقت و تخصص انجام می دهند. آن ها از بهترین وسایل درجه یک با مرغوبیت بالا جهت این امر بهره می گیرند. در ضمن همه اثاث های شما در اسباب کشی به سادگی هر چه تمام تر بسته بندی می شوند. بسته بندی بخشی از اثاث ها که به صورت حرفه ای توسط افراد با تجربه و زبده صورت می گیرند عبارتست از:

 • همه لوازم خانگی شامل کلیه لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، لوازم برقی، اثاث های مربوط به اتاق های خواب، میز و صندلی و مبلمان
 • همه وسایل اداری و یا فروشگاه ها و شرکت ها مثل وسایل اداری، میز و صندلی و مبلمان اداری، همه دستگاه های مورد استفاده در این مکان ها شامل تلفن های سانترال، کامپیوترها، دستگاه فکس، اسکنر، گاوصندوق، پرونده ها و غیره

بیشتر بخوانید : اسباب کشی در یوسف آباد

حمل اسباب ها در زعفرانیه

 آخرین مرحله جهت اسباب کشی در زعفرانیه، مرحله حمل اثاث ها است. در این مرحله همه جعبه ها و کارتن بسته بندی اسباب کشی وسایلی که بسته بندی شده اند، در قسمت بار خودرو های اسباب کشی قرار می گیرند و به مقصد انتقال می یابند.

 بنابراین این شرکت ها به شما اطمینان کامل می دهند که:

 1. از خودروهای خوب حمل بار مانند کامیون، کامیون و یا خاور استفاده می کنند.
 2. از رانندگان مسلط و زبده و با تجربه در خصوص ترافیک و موقعیت جاده ها بهره می گیرند.
 3. تمامی راهنمایی های مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار می دهند.
  4. خدمات اسباب کشی را به صورت شبانه روزی انجام می دهند.
  5. هزینه ها و تعرفه ها اسباب کشی بر اساس نرخ های رسمی اتحادیه اسباب کشی  تهران منظم می شود و به شما مشتریان عزیز اعلام می شود.

کلام آخر

 سخن پایانی اینکه جهت  اسباب کشی در زعفرانیه لازم است تا حتما از تخصص و مهارت افراد متخصص در شرکت های مخصوص اثاث کشی در مناطق شمال تهران استفاده کنید. هرگز این کار مهم را خودتان به تنهایی انجام ندهید. حتی از دوستانتان که تجربه اسباب کشی دارند نیز نخواهید که کار اسباب کشی شما را بدون کمک گرفتن از شرکت های معتبر اسباب کشی انجام دهند. چون این امر نیازمند تجربه و تخصص لازم در این زمینه است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!