نیاوران از محله های اعیان نشین تهران است. بافت جدید و مدرن در ساختمان های این محله پایتخت سبب شده است تا بسیاری از افرادی که از توان مالی بالایی برخوردار هستند راغب به خرید خانه در این منطقه شوند. اثاث کشی همیشه از دشوارترین کارهایی بوده که در زمان هایی از زندگی افراد را درگیر می کرده است. انتقال لوازم از یک خانه به خانه ای دیگر، کار راحتی نیست؛ مخصوصا اینکه در شرایط حال حاضر نیاز دارید تا به علت ویروس کرونا علاوه برای تمامی وظایفی که اسباب کشی بر دوش شما می گذارد عمل ضدعفونی کردن اسباب ها را نیز انجام دهید. این خود می تواند بر سخت تر کردن کار اسباب کشی بیفزاید. بنابراین همین سختی مراحل کار است تا افراد را به این فکر می اندازد تا از خدمات شرکت اسباب کشی بهره بگیرند. این کمک گرفتن سبب می شود تا بتوانید کار اسباب کشی را به راحتی و بدون وارد آمدن کوچکترین خسارت به اثاث های خود پشت سر بگذارید. توصیه ما به شما این است تا از این خدمات حتما بهره مند شوید. این روزها کار اسباب کشی به حرفه ای تخصص بدل شده است که از عهده افراد عادی خارج است. ریزه کاری ها یی در این امر وجود دارد که می تواند شما را با چالش های متعددی روبرو کند. بنابراین حتما لازم است تا برای حل هریک از موانعی که در این مسیر پرو پیچ و خم در مقابل شما وجود دارد از خدمات شرکت تخصص این کار بهره ببرید. در این مقاله قصد داریم تا در مورد اسباب کشی در نیاوران سخن بگوییم.

بسته بندی اثاثیه منزل ایزی پک

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

بسته‌بندی کردن اسباب ها

بسته بندی کردن اثاث ها از دشوارترین مراحل اثاث کشی است که نیاز به تخصص و تجربه بالایی در این امر دارد. زیرا بسته به نوع لوازم، بسته بندی کردن می تواند متفاوت باشد. بسته بندی کردن اسباب ها توسط خود فرد می تواند بسیار کسل کننده باشد. مخصوصا اینکه فرد برای اولین بار است که مجبور به اسباب کشی به منزل جدید شده است. از طرفی  این کار می تواند بسیار زمان بر نیز باشد و در صورتی که کار بسته بندی کردن را به درستی انجام ندهید وسایل شما دچار آسیب و صدمه می شوند. جهت این کار لازم است تا از خدمات شرکت های اسباب کشی در نیاوران بهره ببرید تا اسباب کشی شما به بهترین نحو احسن صورت پذیرد. این شرکت ها با استفاده از کارگران بسیار ماهر و مجرب و آموزش دیده کار بسته بندی لوازم شما را در کمترین زمان ممکن و با بهترین تجهیزات به انجام می رسانند. این کارگران نهایت دقت و ظرافت در این کار در نظر می گیرند تا اثاث های شما به کوچکترین آسیبی بر نخورد و شما متحمل خسارت نشوید.

فراهم کردن تجهیزات مناسب جهت اسباب کشی در نیاوران

 شما می توانید از همه ابزارهایی که برای بسته بندی کردن اسباب ها نیاز است از این شرکت ها کمک بخواهید. لازم است تا حتما تجهیزات با کیفیت و مرغوب را که برای یک بسته بندی حرفه ای نیاز است در اختیار داشته باشید تا اسباب های شما در نهایت امنیت و  بر طبق اصول بسته بندی شوند. شرکت های اسباب کشی برای این کار از کارتن های مستحکم و چند لایه استفاده می کنند. این کارتن ها می توانند به راحتی در مقابل سنگینی اسباب ها از خود مقاومت بالایی نشان بدهند. استفاده از کارتن اثاث کشی ، فوم های ضربه گیر، سلفون، پلاستیک های حباب دار، جعبه های رگال دار، روزنامه های باطله، ماژیک و برچسب و غیره همگی از لوازمی هستند که برای بسته بندی لوازم منزل به کار می روند.

اسباب کشی در نیاوران

چیدمان اسباب ها

چینش اسباب ها آخرین مرحله از اسباب کشی است. در این مرحله از اسباب کشی نیاز است تا از کمک حرفه ای شرکت ها ی متخصص در این امر بهره بگیرید. کارگران حرفه ای می توانند کار اسباب کشی شما را بدون وارد آمدن خسارات و آسیب به اسباب های شما انجام دهند. در این کار نیاز است تا در و دیوارهای شما آسیبی نبینند. زیرا اگر این کار به دست افراد ناشی سپرده شود می تواند در اثر برخورد اسباب ها به دیوارها باعث خسارات هم به وسایل و هم به منزل جدید شود. کارگران متخصص در این امر می دانند که دقیقا اسباب های شما در کجا قرار دهند. بنابراین این نیز به نوبه خود از اتلاف وقت شما ممانعت به عمل می آورد و کار اسباب کشی  شما را به بهترین نحو احسن به انجام می رساند. با بهره گیری از این افراد می توانید کار اسباب کشی خود را به یک خاطره به یاد ماندنی بدل نمایید.

 هزینه اسباب کشی در نیاوران

 اسباب کشی در نیاوران با بهترین و کمترین هزینه توسط شرکت های متخصص در این امر صورت می گیرد. با توجه به نوع خدماتی که این شرکت ها ارائه می دهند می توانند قیمت های مختلفی را پیشنهاد دهند. لازم است تا با چندین شرکت معتبر تماس بگیرید و قیمت ها را با توجه به نوع خدمات آن ها بپرسید. بعد از آن تصمیم بگیرید که از کدام شرکت مخصوص حمل بار، می خواهید تا کار اثاث کشی را برای شما به انجام برساند. تعرفه های اسباب کشی بر طبق مصوبات اتحادیه حمل و نقل اسباب ها تعیین می شود . بنابراین نرخ تعرفه ها مشخص است. بنابراین اگر در محله نیاوران ساکن هستید و قصد دارید تا این خدمات را از یک شرکت معتبر دریافت نمایید نیاز است تا ابتدا در مورد نوع خدمات متناسب با قیمت ها آگاهی کسب کنید. در ضمن بسیاری از این شرکت ها به طور 24 ساعته آماده خدمت رسانی به متقاضیان هستند.

سخن آخر

اسباب کشی از یک منزل به منزل دیگر می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. لازم است تا این کار را به متخصصین این امر بسپارید تا بهترین نتیجه عاید شما شود.

مقالات مرتبط : 

اسباب کشی در یوسف آباد

اسباب کشی در سعادت آباد

اسباب کشی در پاسداران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!