همه ما میدانیم که بیشترین جابجایی‌ها در فصول بهار و تابستان انجام می‌شود، دلیل آن هم هوای خوب بهار و تعطیلی مدارس در تابستان است. به همین دلیل کسی به اسباب کشی در پاییز فکر نمی‌کند مگر اینکه مدت زمان اجاره‌نامه به پایان رسیده باشد. این دو ماه آخر سال یعنی پاییز و زمستان به دلیل بارندگی و سرمای هوا و همچنین شروع سال تحصیلی، کمتر کسی شروع به اثاث کشی می‌کند. همین کاهش تقاضا، برای شما منفعت‌هایی دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

هوای خوب

اسباب کشی در پاییزفصل تابستان به دلیل گرمای زیاد و آفتاب سوزانی که در سطح شهر می‌تابد پروسه جابجایی را سخت می‌کند. همینکه ما این حجم از کار را تحمل می‌کنیم خودش دشوار است حالا در این فصل گرمای طاقت فرسا هم اضافه می‌شود. ولی اگر جابجایی خود را به فصل پاییز موکول کنید دیگر خبری از گرما، تشنگی و تعرق بالا نیست.

ببینید اسباب کشی یک فعالیتی است که چه در بارندگی و سرما و چه در گرما واقعا سخت است و بین این 4 فصل پاییز یکی از بهترین فصول محسوب می‌شود. زیرا نه گرمی تابستان را دارد و نه سرمای زمستان را! تنها مشکلی که پیش می‌آید بحث بارندگی می‌باشد که آن را هم می‌توان مدیریت کرد، فقط کافیست که از طریق هواشناسی روزی که هوا صاف است را انتخاب کنید. البته بحث بارندگی زمانی به میان میاید که قصد داشته باشید کارتون اسباب کشی خود را مدتی در فضای آزاد قرار دهید.

خدمات ارزان

همانطور که گفته شد پاییز یکی از کم تقاضا‌ترین فصول برای اثاث کشی می‌باشد، به همین دلیل باربری‌ها و شرکت‌های مربوطه خدمات اسباب کشی در پاییز را ارزانتر از همیشه ارائه می‌دهند تا مشتریان خود را حفظ کنند. شما می‌توانید به همین بهانه، با هزینه کمتری جابجا شوید.

همچنین در فصل بهار و تابستان که پیک اثاث کشی بالاست، بیشتر باربری‌ها و شرکت‌‌های اسباب کشی سرشان شلوغ است و امکان دارد که سر تاریخی که مشخص می‌کنید قادر به ارائه خدمات نباشند ولی در پاییز به دلیل کم بودن مشتری طبیعتا وقت آزاد بیشتری دارند که همین امر موجب انجام خدمات بهتری در اسباب کشی می‌شود.

شروع سال تحصیلی

اگر بچه کوچک دارید کنترل آن‌ها در این شرایط واقعا کار سختیست. فرض کنید تمام لوازم خانه بصورت نامنظم همه جا قرار دارد، باید با حوصله به بسته بندی وسایل منزل مشغول شوید و روز اثاث کشی با نیروهای حمل سروکله بزنید. در بین این مشکلات باید حواستان هم به کودکتان باشد تا اتفاقی برای او نیفتد.

ولی اگر اسباب کشی در پاییز را انتخاب کنید، فرزند شما به مدت نصف روز در مدرسه یا مهدکودک سپری می‌کند که شما در این فرصت می‌توانید تمام کارهای خود را بدون استرس انجام دهید. البته این هم بگویم منظورمان این نیست که بچه‌ها آتش خانمان سوزند و نبودنشان بهتر از بودنشان است، ولی اگر در این مرحله حضور نداشته باشند هم برای روحیه خودشان بهتر است هم شما!

اسباب کشی در پاییز

ارزان بودن خانه

اصولا بعد از هر تغییر فصل قیمت خرید و اجاره ملک افزایش پیدا می‌کند، ولی استثنا بعد از ورود به پاییز قیمت خانه قدری پایین می‌آید که با همین اتفاق می‌توانید در تهیه محل جدید اقتصادی‌تر عمل کنید.

تو ایزی پک بهترین راه رو برای شروع یک اسباب کشی استاندارد نشونتون میدیم!
برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیر!  22730100

کلام آخر

اسباب کشی در پاییزدر کل اسباب کشی در پاییز علاوه بر مزیت‌هایی که دارد بدی‌ هم دارد. مثلا ما گفتیم که هوا معتدل‌تر می‌شود ولی حواستان باشد که فصل پاییز بارندگی افزایش می‌یابد و اگر در مناطق شمالی کشور باشید کارتان سخت‌تر می‌شود. یا چونکه سال تحصیل شروع می‌شود امکان دارد که کودک شما مجبور به تغییر مدرسه شود که به روحیه او آسیب جدی وارد می‌کند.

در کل خودتان باید حواستان باشد که مزیت‌های این کار به ضررهایش می‌ارزد یا خیر! امیدواریم در این مطلب راهنمای شما بوده باشیم تا بتوانید با دیدی باز نسبت به این عمل تصمیم گیری کنید.

محصولات مرتبط:

پلاستیک حبابدار ضربه گیر

بقچه لباس

چسب پهن نواری

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!