هیچ کس از به هم ریختگی‌های اسباب کشی و آشفتگی بسته‌بندی خوشش نمیاید! دلیل این بی‌نظمی‌ها انجام نشدن اصولی کارهاست! با کنار گذاشتن اشتباهاتی که در ادامه این مطلب ذکر کرده ایم ، می‌توانید تا حدی از این مشکل آگاه شوید و با سروسامان دادن به این اوضاع و یک اسباب کشی آسان و جابجایی راحت را تجربه کنید. تیم تحریریه ایزی‌پک در این مطلب به اشتباهات بزرگ در اسباب کشی می‌پردازد، تا در حدامکان شما را با این معضلات آشنا کند.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

اشتباهات بزرگ در اسباب کشی

 

اشتباهات بزرگ در اسباب کشی

همیشه یادتان باشد تا زمانی که شیوه صحیح را ندانیم، از اشتباه خود آگاه نمی‌شویم! برای جلوگیری از مشکلات اثاث‌کشی به تمامی نکاتی که ما برای شما آورده‌ایم توجه کنید و به خاطرتان بسپارید تا زمانی که وقتِ جابه‌جایی شما سر رسید از اشتباهات رایج اسباب کشی دوری کنید.

6 مورد از اشتباهات اثاث کشی

  • بسیاری از افراد بدون هیچ برنامه خاصی شروع به جمع کردن وسایل خود می‌کنند و در یک چشم به هم زدن متوجه می‌شوند که دورتادور آن‌ها را کوهی از وسایل بلاتکلیف گرفته است که نمی‌دانند در کجا قرار دهند. برای جلوگیری از این مشکل، کافیست چند روز قبل از جابجایی به برنامه ریزی جهت سازمان دهی وسایل اقدام کنید و چاره‌ای در مورد اینکه چگونه بهترین استفاده را می توان از این فضا داشت، پیدا کنید.
  • یکی از اشتباهات بزرگ در اسباب کشی عدم تفکیک وسایل بلا استفاده از سایر لوازم است، این امر می تواند خیلی سریع از انبار شدن وسایل در یک جا خودداری کند اما حتما باید قبل ازاسباب کشی، وسایل اضافی را از دیگر لوازم خارج کرده و دور بریزید.
  • هنگام مرتب کردن وسایل کمد و مشخص کردن لوازم دورریختنی، با حجم عظیمی از لباس‌هایی مواجه می‌شویم که شاید ماه‌ها یا سال‌هاست از آن‌ها استفاده نکردیم. بهتر است اینگونه از وسایل را به افراد نیازمند ببخشیم یا حتی در کیسه مخصوص در کنار سطح زباله قرار دهیم تا افراد نیازمند آن‌هارا جمع آوری کنند.

سعی کنید از پخش و پلا کردن وسایل اضافی خودداری کنید تا در حین انجام کار کلافه نشوید!

 

اشتباهات بزرگ در اسباب کشی

  • قراردادن موقتی وسایل در گوشه ای از خانه یکی از اشتباهات بزرگ در اسباب کشی به حساب می‌آید. به هوای اینکه بعد از اسباب کشی به سراغ آنها رفته و در پروسه اسباب کشی از دست آنها خلاص شویم ، این باعث میشود که ما هنگام چیدمان و جابجایی وسایل منزل، آنها را فراموش کرده و در مقابل باعث ایجاد آشفتگی میشود.
  • بعد از جابجایی و حمل اثاثیه به منزل جدید خیلی از وسایل را در انبار میگذاریم به امید اینکه روزی از آنها استفاده کنیم یا آنها را مرتب کنیم ؛ این اشتباه بزرگیست که هم انرژی زیادی از خانم خانه میگیرد و هم وقت زیادی تلف میشود بهتر است که در قبل از اسباب کشی اینگونه فکر کنیم که امکان انبار کردن هیچ وسیله ای را نداریم
  • سپردن مسُولیت تمام کارها بر عهده یک نفر! گاهی اینگونه می اندیشیم که برای حاکم کردن نظم همه کارها را باید بر عهده یک نفر بگذاریم ، این کار فشار زیادی بر فرد وارد میکند ، دقتش را پایین آورده و راندمان انرژی اش کم میشود.بهتر است اینگونه فکر کنیم که جابجایی وسایل را بر عهده ی یک نفر بگذاریم.

اشتباهات بزرگ در اسباب کشی

سخن پایانی

ما در این مطلب کوشیدیم تا شروع یک بسته‌بندی اصولی را برای شما شرح دهیم و تا حدامکان از اشتباهات بزرگ در اسباب کشی جلوگیری کنید. تیم تخصصی ایزی‌پک با ارائه خدمات بسته‌بندی سعی در این دارد تا تمامی افراد در داخل کشور از یک جابه‌جایی اصولی برخوردار شوند.

محصولات مرتبط:

کارتن اسباب کشی

پلاستیک حبابدار

چسب پهن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!