یکی از مواردی که در این مقاله به آن میپردازیم اشتباه رایج مخاطبان ایزی پک میباشد .

  • سلام وقت بخیر ، چه طور میتونم کمکتون کنم
  • سلام ، من یه خاور میخواستم برای جابه جایی وسایلم .
  • یعنی فقط قصد دارید که وسایلتون و از مبداء به مقصد انتقال بدین و کارگر و کامیون نیاز دارید؟
  • بله
  • باید خدمتتون عرض کنم که ایزی پک باربری نیست و خدمات حمل و به تنهایی انجام نمیده . شما برای حمل بارتون باید با باربری ها تماس بگیرین .
  • مگه شما باربری نیستسن؟!!
  • نخیر ، ایزی پک شرکت خدمات کامل جابه جایی هست و کل مراحل اسباب کشی شما رو از شروع تا پایان برنامه ریزی ، اجرا و مدیریت میکنه.
  • بله ممنونم . خدانگهدار
  • ممنون از تماس شما . خدانگهدار

مکالمه ای که در بالا به آن اشاره شد اشتباه پرتکرار برخی از مخاطبین ایزی پک میباشد که به کرات اتفاق می افتد .

در این مقاله میخواهیم  به تفاوت های خدمات ایزی پک با خدمات باربری ها را اشاره کنیم .

گستردگی خدمات

در خدمات کامل ایزی پک همه آنچه نیاز یک اسباب کشی باشد در قالب یک پکیج کامل به اسم “خدمات کامل” ارائه میشود . طراحی این سرویس با در نطر گرفتن دایره وسیع نیازهای یک پروسه اسباب کشی تعریف و طراحی شده . مبنای تعریف این خدمت بر اساس نیازهای هر پروژه اسباب کشی متغیر و قابلیت انتخاب دارد تا زمانی که شما از این سرویس استفاده میکنید خیالتون از بابت هر چیزی که مربوط به اسباب کشیتان است راحت باشد . مواردی از قبیل جمع آوری و بسته بندی ، حمل و جابه جایی، نصب و چیدمان ، امور فنی ، نطارت ، ایمنی و خیلی از مواردگی که میتواند به تنهایی دغدغه شما برای انجام و یا تامین آن باشد.

حس خوب آرامش

یکی از مواردی که وجه تمایز جدی بین خدمات اسباب کشی ایزی پک و باربری ها ایجاد میکند محصول یا همان نتیجه سرویس ارائه شده به مشتری میباشد . اجازه دهید این مورد را با ذکر یک مثال برای شما توضیح بدهیم . تصور کنید شما در خیابان مشغول راه رفتن هستید و گرسنه تان میشود و قصد دارید چیزی میل کنید . اولین چیزی که به ذهنتان میرسد خوردن یک ساندویچ است . حالا فرض کنید که امشب سالگرد ازدواجتان است و میخواهید همسرتان را برای صرف شام دعوت کنید . آیا این بار هم به همان ساندویچی خواهید رفت و یا به یک رستورانی که فضای خوبی در کنار غدای خوب داشته باشد میروید ؟ جواب کاملا روشن است

شما زمانی که ساندویچ میل کردید صرفا هدفتان میل کردن غذا و سیر شدن بود ولی زمانی که برای سالگرد ازدواجتان به یک رستوران شیک میروید هدف شما علاوه بر میل کردن غدا و سیر شدن ، تجربه یک حس خوب و  ثبت یک خاطره به یاد ماندنی میباشد.

این موضوع در رابطه با اسباب کشی شما نیز صادق است . شما زمانی که صرفا قصد جابه جایی لوازمتان از یک محل به محل دیگر را دارید طبیعتا به سراغ باربری ها میروید ولی اگر علاوه بر اسباب کشی و انتقال وسایلتان به دنبال تجربه احساس خوب از یک اسباب کشی ایده آل هستید میتوانید از خدمات کامل ایزی پک استفاده نمایید ، چون ما در ایزی پک صرفا به دنبال حس خوب آرامش در خانه شما هستیم و این نتیجه یا همان محصول خدمات ماست.

خدمات اسباب کشی ایزی پک

مدیریت زمان و هزینه

یکی دیگر از تفاوت های مهم ایزی پک با باربری ها در این عبارت خلاصه میشود .

مدیریت زمان و هزینه

با توجه به دایره اشخاصی که در خانواده بزرگ مشتریان ایزی پک وجود دارند و تحقیقی که همکاران ما انجام دادند به این نتیجه رسیدیم که بخش زیادی از

جامعه آماری مشتریان ایزی پک را افراد موفق و بنام تشکیل میدهند، پس با در نطر گرفتن این موضوع  تصمیم گرفتیم واژه زمان را قبل از هزینه در این عبارت بیاوریم . چون برای افراد موفق و دارای جایگاه معمولا ارزش زمان از هزینه بیشتر است و این دقیقا همان خط فرضی تفاوت میان ایزی پک و باربری هاست .

در ایزی پک چیدمان بخش های اجرایی خدمات طوری در نطر گرفته شده تا شما در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود یعنی نقل مکان به منزل جدیدتان برسید . بله این موضوع با تجربیات قبلی که احتمالا با یک باربری بدست آورده اید بسیار متفاوت است . احتمالا چند هفته درگیر بسته بندی اثاثیه منزل بودید ، در روز اسباب کشی زمان ارزشمندتان را صرف نظارت و کلنجار رفتن با کارگران باربری کرده اید و در نهایت هم چند روزی زمان برای چیدمان وسایل در خانه جدید گذاشته اید . همه این زمان هایی که میتوانست صرف مشغله کاری و روز مرگیتان شود را کنار هزینه های پیش بینی نشده کار با باری ها بگدارید .

این همان موضوعی است که ما در خدمات اسباب کشی ایزی پک آن را برای شما آسان کردیم و دیگر نیازی نیست که نگران وقت ارزشمند و هزینه های پنهان و تحمیل شده آخر اسباب کشیتان باشید .

خدمات اثاث کشی ایزی پک

خدماتی جامع و کامل

تفاوت دیگری که ایزی پک با باربری ها دارد جامع بودن بسته های خدماتی آن میباشد . اپآن چیزی که اسباب کشی را سخت میکند جابه جا کردن وسایل نیست ، پراکندگی نیازها و کارهایی است که برای به سر انجام رسیدن آن باید انجام دهید . از روزی که شما تصمیم میگیرید که جابه جا شوید با انواع و اقسام کارهایی رو به رو میشوید که شاید در خیلی از آن موارد شاید هیچ تجربه و مهارتی نداشته باشید . تفاوت ایزی پک با باربری دقیقا همینجاست . ما با شناخت نیازهای اصلی و جانبی یک اسباب کشی سبد کاملی از سرویس های متنوع را ترتیب دادیم تا شما بعد از انتخاب منزل جدید صرفا به اتفاقات قشنگی که قرار است در خانه جدید تجربه کنید فکر کنید نه چیز دیگر .

نتیجه گیری

پس تا اینجای کار متوجه شدید که ایزی پک باربری نیست و میدانید که شرح وظایف و خط مشی مجموعه ما با باربری‌ها متفاوت است. راستی شما دوست دارید که بصورت سنتی جابجا شوید یا اینکه با شرکت‌های اسباب کشی همکاری داشته باشید؟؟؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!