فرق نمی‌کند با خانواده زندگی کنیم یا به‌تنهایی از لحظه‌ای که متوجه می‌شویم مجبور به اسباب کشی هستیم چالش‌ها و مشکلات مختلفی به سراغمان می‌آید. فشردگی برنامه‌های کاری، کمبود وقت برای بسته بندی وسایل منزل ، بهم خوردن نظم و آسایش خانه و بسیاری از مشکلات دیگر که نمی‌توان هیچ یک از آن‌ها را نادیده گرفت.

چالش‌هایی که بر سر  راه همه اعضا یک خانواده قرار دارد. از خانم‌های خانه دار گرفته که اسم اسباب کشی همیشه اضطراب آسیب دیدن وسایل منزلشان تا چندین روز قبل از اثاث کشی به سراغشان می‌آید. تا افراد مجردی که برنامه کاری فشرده و دست تنها بودنشان بار ذهنی سنگینی در سرشان ایجاد می‌کند.

اما چاره کار چیست؟ چه راه حلی برای رفع این حجم از مشکلات اثاث کشی وجود دارد؟

بیایید کمی از ایزی پک صحبت کنیم و فرآیند کاری آن را بررسی کنیم، شاید اتفاقات خوبی افتاد و راه حلی برای رفع مشکل اثاث کشی پیدا شد!

وقتی ایزی پک یک اتفاق تازه در اسباب کشی رقم زد

مجموعه ایزی پک با در نظر گرفتن تمامی مشکلاتی که زندگی در یک جامعه مدرن شهری در طی سال‌های متمادی برای اسباب کشی ایجاد کرده سعی بر این داشته تا راه حلی تازه پیش روی ساکنین شهر پرهیاهوی تهران بگذارد.

انجام صفر تا صد اسباب کشی در چند ساعت

یکی از اصلی خدمات ایزی پک، خدمات کامل اسباب کشی است. به شکلی پس از ثبت درخواست شما، کارشناسان ایزی پک به منزل شما مراجعه کرده و قیمت قطعی اثاث کشی شما را با در نظر گرفتن مساحت خانه و اثاثیه درون آن به شما اعلام می‌کنند  تا در روز مشخص شده نیروی‌های ایزی پک به منزل شما اعزام شوند و دست بکار بسته بندی ریز و درشت وسایل شما می‌‍شوند. پس از اتمام مراحل بسته بندی پروسه حمل و نقل شروع می‌شود تا بلافاصله بعد از آن در منزل جدید بار دیگر اثاثیه بسته بندی شده باز شوند و در جای جدید خود، در یک منزل جدید ید توسط نیروهای ایزی پک چیده شوند.

اسباب کشی

اسباب کشی در چند ساعت

یکی از معضلات همیشگی اسباب کشی سنتی وقت گیر بودن و ایجاد بهم ریختگی در برنامه کاری می‌باشد. بسیار پیش آمده که افراد برای انجام یک اثاث کشی ساده تا روز‌ها قبل و بعد اسباب کشی درگیر پروسه بسته‌بندی و چیدمان وسایل خود هستند. چرا که برنامه‌های کاری روزمره این اجازه را به آن‌ها نمی‌دهد تا با ذهنی آسوده دست‌به‌کار کارهای مربوط شوند.

اما نیروهای متخصص با تجربه چندین ساله خود در زمینه اسباب کشی، صفر تا صد اثاث کشی شما را بدون اینکه نیازی به دخالت شما باشد انجام می‌دهند تا هیچ گونه اتلاف وقتی در برنامه کاری و شخصی شما به وجود نیاید.

همه چیزی جوری پیش می‌رود که شما بخواهید!

تهیه و تنظیم یک برنامه کاری جامع متناسب با سلیقه و نیاز شما یکی از اتفاقاتی است که در مجموعه ایزی پک رقم می‎‌خورد. به این شکل که پس مراجعه ناظر فنی به منزل شما و برآورد هزینه‌های قطعی، یک برنامه کاری دقیق و متناسب با حجم و نوع وسایل شما تهیه می‌شود. شاید در خانه شما وسایل زینتی زیاد باشند. شاید هم وسایل الکتریکی زیادی داشته باشید. برنامه کاری ایزی پک به گونه‌ای است که می‌تواند بسته بندی و حمل و نقل  تمامی آن‌ها را به بهترین شکل پوشش دهد.

وقتی از قیمت ثابت و قطعی حرف می‌زنیم از چه حرف می‌زنیم!

یکی از معضلات همیشگی اسباب کشی تغییر قیمت‌ها توسط شرکت‌‌های اسباب کشی در انتهای کار است. یعنی به محض اتمام کار نیروهای اثاث کشی بهانه گرفتن را شروع می‌کنند و افزایش قیمت‌ها شروع می‌شود و رفته‌رفته از مبلغ طی شده در ابتدای پروژه فاصله می‌گیرد و به دلایل مختلف به آن افزوده می‌شود. اتفاقی که معمولا به جاهای خوبی نمی‌رسد و بین صاحبان خانه و مسئولین اسباب کشی ایجاد تنش می‌کند.

اما در مجموعه ایزی پک قیمت گذاری به صورت قطعی انجام می‌شود به گونه‌ای که پس از اتمام پروژه شما هیچ هزینه اضافه تری نسبت به مبلغ توافق شده پرداخت نخواهید کرد و همه چیز با شفافیت کامل پیش خواهد رفت.

ایزی پک و روش منحصر به فرد در بسته بندی

شاید اصلی ترین بخش اسباب کشی بسته‌بندی اثاثیه باشد. اتفاقی که نقش بسیار موثری در حفظ سلامت اثاثیه منزل شما ایفا می کند و کوچک ترین سهل‌انگاری در انجام آن می‌تواند اتفاقات ناگواری را برای شما رقم بزند.

اما ایزی پک با بهره‌گیری از مرغوب ترین متریال برای بسته حفظ ایمنی محصولات شما را به شکل چشم‌گیری بالا می‌برد. به طور مثال در فرآیند اسباب کشی ایزی پک از کارتن اسباب کشی 5 لایه استفاده می‌شود و دیگر خبری از کارتن‌های چندین بار استفاده شده قدیم نیست.یکی دیگر از ابزار‌های اثاث کشی که پایه ثابت همه بسته بندی‌های ایزی پک است پلاستیک های حبابدار چند لایه هستند. ترکیب اینم نایلو‌های با چسب پهن می‎‌تواند اتفاق خوبی را در زمینه حفظ ایمنی اثاثیه شما رقم بزند.

ایزی پک در کنار چسب پهن ، کارتن اسباب کشی و پلاستیک حبابدار وسایل جانبی دیگری مثل بقچه‌های لباس و کارتن‌های رگال دار اسباب کشی را ارائه می‌کند تا در اثاث کشی لباس‌های شما کمترین آسیب را متحمل شوند.ضمن اینکه تمامی این تجهیزات اسباب کشی در فروشگاه ایزی پک در دسترس بوده و شما با مراجعه به آن می‌تواند بصورت آنلاین و با چند کلیک ساده کم و کسری‌های اثاث کشی خود را برطرف کنید.

آسیب های متداول اسباب کشی

وقتی حضور یک ناظر فنی خیالتان را راحت می‌کند!

شاید برای شما این سوال پیش بی‌آید که چگونه می‌شود که تمامی اثاثیه منزل خود را به دست عده‌ای غریبه سپرد بی‌آنکه نگرانی به سراغ آدم بی‌آید.

اما جواب سوال شما به دست ناظر فنی است که در کل فرآیند اسباب کشی نظارتی کامل به تک‌تک مراحل در حال انجام دارد تا مبادا کوچک‌ترین سهل‌انگاری یا اشتباهی صورت بگیرد. بنابراین حضور یک ناظر فنی می‌‎تواند خیال شما را از بابت حفظ کیفیت اسباب کشی راحت کند.

کلام آخر

مجموعه ایزی پک در آغاز فعالیت خود تا به این لحظه یک هدف اصلی را دنبال می‌کند و آن چیزی نیست جز حفظ آسایش و راحلی شما در پروسه سخت و طاقت‌فرسای اثاث کشی .بنابراین ایزی پک را می‌توان راهی نو دانست که بار سنگین اسباب کشی را از شانه‌های شما بر‌می‌دارد تا نقش کوچکی در ارتقای کیفیت زندگی شما داشته باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!