یکی از دغدغه هایی که بسیاری از افراد به هنگام جا به جایی دارند بحث بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و یا محل کار است. بسیاری از ما شاهد این موضوع بوده ایم که به هنگام اسباب کشی بسیاری از وسایلمون آسیب دیده است و یا در بسیاری از موارد دیگر قابل استفاده نبوده است. در بسیاری از موارد هم برخی از اسباب ما گم شده و یا سهوا به سطل زباله رفته است. با این اوصاف و تجربیات تلخ همه ما می دانیم که بسته بندی وسایل منزل یکی از مهمترین بخش ها به هنگام جا به جایی است. بسته بندی درست و اصولی باعث می شود که میزان خسارت وارد شده به هنگام جا به جایی به حداقل و یا حتی به صفر برسد. خدمات بسته بندی

شرکت ایزی پک با چندین سال سابقه در امر اسباب کشی و بسته بندی تجهیزات یک گزینه مناسب برای شمایی است که می خواهید مطمئن باشید اسباب منزلتان سالم و بدون مشکل جا به جا خوهد شد. شرکت ایزی پک با داشتن متخصصین در امر بسته بندی و همچنینی تجهیزات کامل بسته بندی می تواند گزینه ای عالی برای شما باشد. برای اینکه بدانید در خدمات بسته بندی چه سرویس هایی به شما ارائه می گردد این مقاله را کامل بخوانید.

خصوصیات کارتن اسباب کشی

برخی از خدمات بسته بندی

تهیه و تامین تجهیزات بسته بندی

شرکت ایزی پک برای بسته بندی اسباب منزل شما، تمامی تجهیزات مورد نیاز را خود تهیه و تامین می کند. این تجهیزات شامل انواع کارتن اثاث کشی در ابعاد مختلف ، چسب، ضربه گیر، فوم و … خواهد بود. هر چیزی که برای بسته بندی اسباب شما لازم است تا کمترین آسیب ممکن را ببیند شرکت ایزی پک فراهم می کند. این تجهیزات برای تمام اسباب شما از بزرگترین تا کوچکترین اسباب شما تهیه می شود. تمامی این تجهیزات استاندارد و از بهترین نوع آن است.

بسته بندی اصولی

شرکت ایزی پک با داشتن متخصصین با تجربه در امر بسته بندی با نحوه بسته بندی تمامی اسباب شما آشنایی کامل دارد و می داند که چگونه هر یک از اسباب شما را بسته بندی کند. اینکه چه اصولی برای بسته بندی اسباب بزرگ خانه مانند یخچال، پیانو و .. وجود  دارد از تخصص ماست و یا چه اصولی باید در بسته بندی اسباب شکستنی منزل استفاده شود. علم و تخصص شرکت ایزی پک در امر بسته بندی به شما کمک می کند تا نگرانی و اضطراب شما برای اسباب کشی به حداقل خود برسد.

تهیه چک لیست

یکی از خدمات شرکت ایزی پک تهیه چک لیست از اسباب شماست. این چک لیست به شما کمک می کند تا بدانید تمامی اسباب شما چگونه و در کجا قرار دارند و چیزی از قلم نیفتاده است. با توجه به نیاز مشتری این چک لیست ها بر روی هر کارتن چسبانده می شود تا برای پیدا کردن یک وسیله لازم نباشد که تمام کارتن ها را باز کرده و دچار سردرگمی شوید.

علامت گذاری

یکی از خدماتی که در هنگام بسته بندی توسط شرکت ایزی پک به شما ارائه میشود، علامت گذاری بسته های شماست. علامت گذاری معمولا با چسب های رنگی و یا مارکرهای رنگی انجام می شود. این علامت گذاری می تواند در موارد بسیار زیادی استفاده شود. مثلا برای جدا سازی وسایل آشپزخانه از ما بقی اسباب و یا جدا کردن اسباب هر قسمت از خانه مورد استفاده قرار گیرد.

اسباب کشی اصولی

مزایای بسته بندی شرکت ایزی پک

مقرون به صرفه بودن

یکی از مزیت هایی که سپردن بسته بندی اسباب منزل به شرکت ایزی پک دارد این است که نسبت به خدماتی که ارائه میدهد قیمت کاملا مناسبی دارد . علاوه بر آن برای مشتریان بسیار مقرون به صرفه می باشد چرا که هزینه تجهیزات مورد نیاز بسته بندی بسیار به صرفه تر است. علاه بر این به دلیل تخصص داشتن نیروهای اجرایی ، تجهیزات به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار خواهد گرفت و اسراف نخواهد شد. علاوه بر این با داشتن بسته بندی اصولی میزان آسیب وارده به اسباب منزل و یا محل کار شما بسیار کاهش می یابد و در نتیجه در کاهش هزینه آسیب دیدگی بسیار موثر است.

نتیجه مطلوب

شما با استفاده از نیروهای ایزی پک نه تنها کار خود را سبک می کنید و می توانید تمرکز بیشتری برای انجام امور روز مره تان داشته باشید بلکه می توانید بهترین نتیجه را نیز از جا به جایی خود دریافت کنید. و تمامی امور مطابق میل شما و شاید بهتر از آن پیش برود.

کاهش استرس و نگرانی

شرکت ایزی پک به شما اطمینان خاطر می دهد که با بسته بندی انجام شده توسط شرکت کمترین آسیبی به اسباب شما وارد نشود و شما با خیالی آسوده و به دور از استرس و نگرانی اساب خود را جا به جا کنید.

صرفه جویی در زمان

یکی از مزیبت های دیگر سپردن کار بسته بندی و تهیه تجهیزات بسته بندی به شرکت ایزی پک صرفه جویی در زمان شما است. تعداد نیروهای شرکت ایزی پک با توجه به نیاز خانه شما در اختیار شما قرار میگیرد و با توجه به تخصص نیروهای بسته بند روند سریعتری خواهد داشت. شرکت ایزی پک تمامی خدمات اسباب کشی از بسته بندی تا حمل و چیدمان را برای شما انجام می دهد. یکی از تخصصی ترین فعالیت های این شرکت تهیه تجهیزات بسته بندی و بسته بندی اسباب شما است. شما با سپردن کار بسته بندی اسباب خود می توانید با اطمینان خاطر اسباب کشی خود را انجام دهید.

شرکت ایزی پک علاوه بر بسته بندی ، فروش تجهیزات بسته بندی را نیز انجام می دهد . شما می توانید با مراجعه به سایت ما با بسته های آماده ما آشنا شوید و برای تهیه هر کدام از بسته ها با ما تماس بگیرید. به شما اطمینان می دهیم که تمامی تجهیزات ما از بهترین متریال روز بازار تهیه شده است که شاید به راحتی نتوانید این تجهیزات را در جاهای دیگر تهیه کنید. بسته های ما به چند دسته و با توجه به متراژ شما و نیاز شما نیز بخش بندی شده است که شما می توانید هر کدام از آنها را تهیه کنید. علاوه بر این موارد شرکت ایزی پک برای کمک به شما در امر اسباب کشی مقالاتی را آماده کرده است که می توانید با مطالعه آنها اسباب کشی آسانتر و ایمن تری داشته باشید.

ایزی پک آماده خدمت رسانی به شما و تامین آسایش و رفاه شما ست.

 

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید . ۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!