در مقوله اسباب کشی بسته‌بندی وسایل منزل به‌عنوان یک سیستم هماهنگ توصیف می‌شود که هدف از آن، آماده‌سازی و ایمن سازی  کالا جهت حمل و انتقال به محل دیگر میباشد. اگر بخواهیم با معقوله بسته بندی بیشتر آشنا شویم باید بگوئيم که بسته بندی ترکیبی  از هنر، علم و تکنولوژی در جهت آماده‌سازی و ایمن سازی  کالاها برای حمل و انتقال از یک محل به محل جدید و همچنین، ارائه راهکاری اصولی جهت اطمینان از سلامت محصول در مقصد نهائي با بهترین شرایط  و با کمترین هزینه متوسط میباشد.

قدمت بسته بندی به چند هزار سال قبل و به دوران باستان بازمی گردد و از همان ابتدا هدف از بسته بندی تامین ایمنی و سلامت کالا بوده است. جالب است بدانید که چینی‌ها از همان ابتدا موفق ترین اقوام در بسته بندی کالاهای مصرفی مانند شیشه ها، آینه، پودرها و دیگر اقلام با ارزش بودند و این روند تا به امروز هم ادامه دارد و گاهی اوقات بسته های چوبی حاوی محصولات چینی در اروپا بیش از کالایی که درون آن بوده است ارزش پیدا میکند. ارزش بسته بندی اصولی و درست قبل از یک حمل و نقل سنگین زمانی مشخص میشود که شما  بعد از پیاده کردن وسایل در مقصد متوجه آسیب های جزئی و کلی به اسباب و وسایل خود میشوید…

شاید بعد از برخورد با اینگونه مشکلات اولین چیزی که از خودتان بپرسید این باشد که : چرا اینگونه شد؟همه چیز که درست بود؟؟جعبه ها هم که محکم بود. آن جعبه ها را خودم تهیه کرده بودم. خودم وسایل را محکم و فیکس بسته بندی کردم..پس چه شد که شکست؟…

ممکن است شما  در انجام هیچ یک از کار هایی که باید انجام میدادید قصور نکرده باشید و تمام دستور العمل های بسته بندی در یک اسباب کشی سنتی را مو به مو انجام داده باشید. ولی واقعیت این است که اگر همه آن ها را هم کامل و بی نقص انجام بدهید تازه به حداکثر بازدهی این روش میرسید و این یعنی فرسوده شدن و از بین رفتن حداقل 5 درصد از اسباب و اثاثیه منزل ویا محل کارتان و این میتواند هر جابه جایی و اسباب کشی را برای شما به یک کابوس تبدیل کند.

اما آیا تا به حال به این فکر کردید بعضی از دوستانتان چگونه بدون متحمل شدن فشارهای عصبی و خسارات مالی و پرداخت هزینه مناسب و البته خستگی خیلی کمتری نسب به شما اسباب کشی میکنند؟

آدرس اینستاگرام ایزی پک: easypack@

 

بیشتر بخوانید: چیدمان وسایل در اسباب کشی ،بازکنید، بچینید و لذت ببرید!

بسته بندی

میخواهید بدانید راز کار آنها چیست؟

معمولا در بیشتر اوقات شرایط حتی دو اسباب کشی پشت سر هم نیز برای شما دارای شرایط متفاوتی میباشد و این باعث میشود که شما در هر جابه جایی موارد ایمنی خاصی را برای رعایت کردن از قلم بیندازید .اما این اصل صرفا برای شمایی که شاید در بدترین حالت سالی یک بار اسباب کشی میکنید صادق میباشد . شرکت های بسته بندی که گاها در یک روز بارها این کار تخصصی را انجام میدهند خیلی راحت میتوانند شرایط متفاوت و مهم یک اسباب کشی را از هم تمیز داده و نکات مهم و اساسی را برای بهتر انجام شدن جابه جایی شما انجام دهند.

خرید کارتن اسباب کشی

یادمان باشد صرفه جویی در هزینه های یک اسباب کشی به معنای چشم پوشی از رعایت کردن مسائل  ایمنی در طول آن جابه جایی نیست و گاهی اوقات برای جلوگیری از  بروز  خسارات مالی سنگین در یک اثاث کشی باید از افرادی که متخصص حفظ سلامت وسایل شما در طول جابه جايی هستند استفاده کنید ، که البته در خیلی از مواقع هزینه قابل پرداخت بابت بسته بندی و ایمن سازی لوازمتان از هزینه خسارات احتمالی کمتر خواهد بود.

 

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید . ۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

محصولات مرتبط:

پلاستیک حبابدار ضربه گیر

چسب پهن نواری

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!