بسته بندی لوازم منزل یکی از سخترین کارهای مربوط به اثاث کشی منزل می‌باشد طوری که تا بحث از اسباب کشی می‌شود تمامی ما اعزای جمع کردن و بسته بندی لوازم را میگیریم. در کل سخترین قسمت هر جابجایی جمع آوری لوازم منزل می‌باشد که اوقات همه ما را تلخ میکند. البته یک راه حلی برای فرار از این مشکل وجود دارد، آن هم برونسپاری وظایف مربوط به بسته بندی منزل می‌باشد. اگر ساکن تهران هستید و به دنبال شرکتی مطمئن جهت انجام بسته بندی لوازم خانه و اسباب کشی خود هستید، شرکت ایزی پک می‌تواند بهترین گزینه هم از نظر مالی و هم از نظر کاری باشد. در ادامه بیشتر درباره بسته بندی لوازم منزل در تهران میپردازیم.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

بسته بندی لوازم منزل در تهران

بسته بندی لوازم منزل در تهران

شهروندان ساکن تهران می‌دانند که جابجایی به یک محل جدید آنقدرها هم که فکر میکنند راحت نیست. به دلیل تنوع متراژ خانه‌ها تهران امکان دارد برخی از اثاثیه منزل فعلی اصلا باز نشود و یا تعداد وسایل برای خانه جدید کم هم باشد. به همین دلیل قبل از بسته بندی لوازم خانه باید یک استراتژی درباره دسته بندی وسایل خانه بچینیم تا بدانیم چه وسیله‌ای برای کجای خانه است. به همین دلیل خیلی از مردم پایتخت به دلیل مشغله‌های روزمره و دو شغله بودن، وقت کافی برای انجام اینکار را ندارند، مخصوصا این روزها که تمامی اعضای خانواده کار میکنند. در اصل هیچکس در منزل نیست که یک قسمت کار را بگیرد و با نظم و ترتیب جلو برود، به همین منظور شرکت‌های اثاث کشی با دانستن این نکات شروع به ارائه خدماتی در این حوزه کردند تا بسته بندی لوازم منزل در تهران را سهولت ببخشند. حال در ادامه به خدمت بسته بندی اثاثیه منزل ایزی پک می‌پردازیم.

خدمات بسته بندی ایزی پک

شرکت خدمات اسباب کشی ایزی پک با ارائه خدماتی در این حوزه سبب شده تا کسانی که وقت و توانایی لازم برای بسته بندی خانه خود را ندارند نیز نسبت به جابجایی بی دردسر خود اقدام کنند. ما در این خدمت تمامی مراحل یک بسته بندی ایمن در اسباب کشی را انجام می‌دهیم بطوری که تمام لوازم شما از خرده ریزهای داخل خانه تا اثاثیه بزرگ را جمع آوری میکنیم، حال در ادامه بطور جامع تر و شفاف تر به خدمت بسته بندی لوازم منزل در تهران میپردازیم:

در مرحله اول شما با مراجعه به سایت ایزی پک و مشاهده کیت‌های بسته بندی، بسته موردنظر را نسبت به متراژ آپارتمانتان انتخاب می‌کنید. سپس با انجام هماهنگی‌های لازم و مقرر کردن تاریخ مشخص، نیروهای بسته بند ما جهت انجام امور مربوط به جمع آوری وسایل به خانه شما اعزام می‌شوند. تیم ایزی پک با به همراه داشتن متریال درجه بسته بندی تمام اثاثیه منزل شما را از خرده ریزهای داخل کمد و کابینت تا اثاثیه بزرگ مانند بوفه و مبلمان را ایمن سازی میکنند و سپس با روش‌های اصولی نسبت به بسته بندی آن اقدام می‌نمایند. به این صورت که تمامی لوازم شکستنی و چینی شما را با استفاده از پلاستیک حبابدار یا فوم بسته بندی (بسته به اثاثیه موردنظر دارد) لایه پیچی می‌کنند و سپس با چیدمان درست و اصولی داخل کارتن بسته بندی اسباب کشی قرار می‌دهند، سپس با استفاده از همین متریال به سراغ لوازم بزرگ منزل میروند. یعنی با کمک پلاستیک حبابدار لبه‌های تیز و حساس مبلمان یا میز ناهارخوری شما را می‌پوشانند تا هنگام جابجایی، به دیواره راه پله یا خود محصول آسیبی نرسد.

درضمن نیروهای فنی ما موازی با تیم بسته بندی تمامی اتصالات وسایل بزرگ مانند یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، لوستر، و… را باز میکنند و به دمونتاژ کردن سرویس خواب دونفره یا تک نفره اقدام می‌نمایند. پس از انجام تمام امور مربوط به جمع‌آوری اثاثیه داخل منزل، همه وسایل شما آماده جابجایی می‌باشد. وقت کافیست با یک شرکت باربری جهت انتقال آن‌ها به محل جدید هماهنگ کنید.

محصولات مرتبط:

پلاستیک حبابدار ضربه گیر

بقچه لباس

چسب پهن نواری

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!