لازم است تا در بسته بندی لوستر در اسباب کشی به نکاتی دقت کنید تا از صدمه دیدن آن ها جلوگیری کنید. از مهم ترین مراحل برای هر اسباب کشی ، مرحله بسته بندی اثاثیه منزل است که پیش از چیدمان اسباب ها و انتقال آن ها انجام می گیرد. چنانچه کار بسته بندی لوازم شما توسط شرکت های اسباب کشی متخصص در این امر صورت پذیرد می تواند سلامت وسایل شما را تا حد بسیار زیادی حفظ نماید. اما اگر می خواهید خودتان این مسئولیت را بپذیرید لازم است تا به ترفندها و نکات زیر دقت کنید تا کار اسباب کشی شما به بهترین نحو صورت پذیرد.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

خدمات بسته بندی

نکات مهم قبل از بسته بندی لوستر در اسباب کشی

برای رسیدن به بهترین نتیجه در امر اسباب کشی لازم است تا به نکات زیر توجه داشته باشید. این نکات پیش از شروع پروسه بسته بندی لازم است تا انجام شود.

 ابعاد لوستر را اندازه بگیرید و با توجه به آن یک جعبه بسته بندی آماده کنید.

 لازم است تا مقداری نایلون و پلاستیک حبابدار تهیه کنید تا موقع بسته بندی از آنها استفاده نمایید.

با افرادی که قرار است لوستر را در بیاورند و بسته بندی را انجام دهند، هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

لازم است تا دفترچه راهنمای لوسترهای جدید را بخوانید تا کاملا بدانید که در هنگام جدا سازی لوستر به چه نکته هایی دقت کنید.

 لازم است تا بستری مناسب جهت بسته بندی لوستر فراهم کنید، یعنی ضربه گیر را اول روی زمین پهن و سپس به بازکردن و بسته بندی آن اقدام نمایید.

 لازم است تا کلید برق را قطع کنید تا اگر داخل لوسترها اتصالی وجود داشت به فرد جدا کننده صدمه ای نرسد.

بسته بندی لوستر در اسباب کشی

اقدامات هنگام بسته بندی لوستر در اسباب کشی

برای بسته بندی لوستر در اسباب کشی نیاز است تا اقدامات زیر را گام به گام انجام دهید.

لازم است تا نردبان مناسبی را انتخاب نمایید تا افرادی که می خواهند عملیات لازم جهت برداشتن لوستر را انجام دهند بدون ذیق وقت وارد کار شوند.

 لازم است تا دو نفر نردبان را بگیرند و نفر سوم بالا رود و لوسترها را شل کند و پایین بیاورد.

 اگر خودتان می خواهید لوستر را پایین بیاورید، سعی کنید آن را به دست فردی بدهید که آزادتر است و درگیر گرفتن نردبان نیست.

 لازم است تا لوستر را به آرامی بر روی زمین قرار دهید تا به تدریج لامپ ها و قسمت های مختلف آن جدا شوند که موقع بسته بندی به هم برخورد نکنند.

 اگر لوستر شما دارای دفترچه راهنما است، بهتر است تا طبق دفترچه راهنما قطعات را از هم جدا کنید و سپس جهت نصب مجدد بر طبق همان راهنما پیش بروید.

 لازم است تا جعبه و کارتن بسته بندی اسباب کشی را آماده کنید. پلاستیک ها و سایر ورق های عایق برای بسته بندی را کنار بگذارید.

 لامپ های لوستر را جداگانه داخل یک کارتن جدا بگذارید. لازم است تا آن ها را لایه پیچی کنید و بسته بندی را محکم ببندید تا در هنگام جا به جایی شکسته نشوند.

 بدنه و سایر قطعه های لوستر را داخل پلاستیک و عایق های خود بسته بندی کنید و آرام داخل جعبه بسته بندی لوسترها بگذارید تا صدمه نبیند.

 بهترین نوع نایلون جهت بسته بندی کردن لوسترها در اسباب کشی، پلاستیک های حبابدار است. زیرا به علت حباب هایی که در خود دارند، بین شیشه و قطعات لوستر ایمنی ایجاد می کنند که این خود سبب می شود در مسیر جا به جایی دچار آسیب نشوند.

 چنانچه چند لوستر را بسته بندی کردید بهتر است روی جعبه آن ها با ماژیک بنویسید که بسته مورد نظر، شامل کدام لوستر است تا موقع باز کردن بسته بندی ها به مشکل بر نخورید.

بسته بندی لوستر در اسباب کشی

نکاتی که هنگام حمل بسته بندی لوستر در اسباب کشی بایستی رعایت کرد

 بعد از پایان یافتن پروسه بسته بندی نکته های ساده ای را باید رعایت کنید که توجه به آن ها به نفع شما خواهد بود.

  •  برای باز کردن بسته بندی ها و نصب کردن دوباره لوسترها، لازم است تا از اطلاعات نوشته شده بر روی هر جعبه استفاده نمایید.
  •  جعبه هایی که قطعات یک لوستر در آن قرار دارد را جدا نمایید و آن ها را با هم باز کنید تا بتوانید بر طبق روش های پیشین عمل نمایید.
  •  لازم است تا قطعات لوستر را شمارش کنید تا موقع نصب به علت کمبود قطعات کوچک ساعت ها کارتان به عقب نیفتد.
  •  لازم است تا از سالم بودن لوسترها پیش از نصب دوباره مطمئن شوید. زیرا این امکان وجود دارد که در هنگام جا به جایی، اشکالاتی برای لوسترها پیش آید.
  •  لازم است تا لامپ های لوستر را قبل از نصب آزمایش کنید تا از سلامت آن ها مطمئن شوید.
  •  بعد از نصب کامل لوسترها لازم است تا از فرد نصاب بخواهید تا از نردبان پایین بیاید و سپس کلید برق را بزنید. زیرا این امکان وجود دارد که اتصالی در لوستر وجود داشته باشد و سبب ایجاد برق گرفتگی شود.
  •  در صورتی که لامپ لوسترها هیچ مشکلی نداشت و از نصب لوسترها مطمئن شدید می توانید جعبه هایی که برای بسته بندی لوسترها در اثاث کشی مورد استفاده قرار داده بودید را یک جا جمع کنید و همه را دور بیندازید تا فضا باز تر شود.
  •  لازم است تا نردبان و دیگر وسایل اضافی را که جهت بسته بندی لوسترها در اثاث کشی استفاده کرده بودید را در جای قبلی خود قرار دهید.

 سخن آخر

مطالبی که در بالا توضیح دادیم می تواند به شما در  بسته بندی لوستر در اسباب کشی بسیار کمک کند . چنانچه خواستید از تخصص افراد حرفه ای در این امر استفاده کنید لازم است تا با شرکت های حمل و نقل در این زمینه تماس بگیرید. با کمک گرفتن از شرکت های متخصص می توانید کار بسته بندی و حمل و نقل را بسیار ساده تر به سرانجام برسانید؛ به نحوی که دیگر خود متحمل کارهای متفرقه در این خصوص نشوید. شما می توانید با پرداخت هزینه مناسب، بهترین خدمات را دریافت نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!