در بحث اسباب کشی بسته بندی وسایل آشپزخانه اولویت بالاتری نسبت به سایر اثاثیه خانه دارد، طوری که همه ما اول از همه به سراغ جمع کردن و بسته بندی این قسمت خانه می‌رویم. حتی در بحث جابجایی هم این لوازم برای ما بسیار حیاتی است و حتما به نیروهای حمل تذکر میدهیم که در حمل آن ها دقت کافی را داشته باشند. زیرا جایگزین کردن و یا تعمیر کوچکترین قطعه از این وسایل الکتریکی برای هر خانواده‌ای سنگین است. حال برای جلوگیری از وقوع خسارات ناشی از اسباب کشی برای اثاث خانه چکار باید کنیم؟ در مطلب به سراغ نحوه بسته بندی ماشین ظرفشویی میرویم.

بسته بندی ماشین ظرفشویی

بسته بندی ماشین ظرفشویی

برای خیلی از خانم های خانه ماشین ظرفشویی یکی از لوازم حیاتی خانه به حساب می‌آید که روی آن بسیار حساس هستند. به همین منظور بسته بندی و ایمن سازی آن جز واجبات اسباب کشی می‌باشد. در ادامه با هم یک ماشین ظرفشویی را بسته بندی میکنیم:

جدا کردن اتصالات ظرفشویی

ماشین ظرفشویی دو تا اتصال برقی و آبی دارد که قبل از بسته باید حتما این اتصالات را جدا کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه صحیح بسته بندی ماشین ظرف شویی

خارج کردن آب ماشین

همانطور که میدانید ظرفشویی شیر تلخیه ندارد و برای خالی کردن آب داخل آن باید این راه را پیش بگیرید. کف ماشین ظرفشویی دوتا مخزن آب وجود دارد که باید با کمک یک اسفنج آب آن را خالی کنید تا در جابجایی و حمل بار تداخل ایجاد نکند.

بسته بندی ماشین ظرفشویی

در آخر نوبت به بسته بندی ماشین ظرفشویی می‌رسد. با استفاده از یک پلاستیک حبابدار شروع کنید به لایه پیچی و ایمن سازی ماشین ظرفشویی تا در حین جابجایی آسیبی به این وسیله قیمتی شما وارد نشود.

کلام آخر

دیدید که بسته بندی ماشین ظرفشویی واقعا کار خاصی نداشت و شما تنها با صرف چند دقیقه میتوانید این کار را به نحو احسن انجام دهید و دیگر منتظر نیروهای بسته بندی نباشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!