چگونه میزناهارخوری را بسته بندی کنیم؟ بسته بندی میزناهارخوری در اسباب کشی یقینا یک دغدغه بزرگی برای صاحب خانه و کسانی که قصد جابجایی آن را دارند نیز به حساب می‌آید زیرا با وجود پایه های حساس و شیشه روی این وسیله احتمال آسیب دیدن آن را بالا میبرد. به همین دلیل ایزی پک در این مقاله به سراغ نحوه صحیح بسته بندی میزناهارخوری رفته تا به شما روش ایمن سازی این وسیله را توضیح بدهیم، با ماهمراه باشید.

بسته بندی میزناهارخوری

میزناهارخوری به یک شکل وجود ندارد و در هر خانه‌ای یک میزناهارخوری با جنس بدنه متفاوت وجود دارد، به همین دلیل ما اول از همه میز ناهارخوری را به دو شکل شیشه‌ای و چوبی تقسیم میکنیم.

میزناهارخوری شیشه‌ای

میزناهارخوری شیشه‌ای به دلیل اینکه جنس بدنه آن از متریال حساس تشکیل شده باید در بسته بندی آن دقت زیادی داشته باشیم. اول از همه شیشه روی میز را جدا میکنیم تا اول از همه در هنگام جابجایی آسیبی به آن وارد نشود و ثانیا راحتتر حمل شود. شیشه رو را با استفاده از پلاستیک حباب دار و چسب پهن لایه پیچی میکنیم و لبه های کناری آن را یک مقدار بیشتر ضربه گیر استفاده میکنیم تا هنگام زمین گذاشتن و بلند کردن شیشه، گوشه های آن لب پر نشود.

بسته بندی میزناهارخوری

میزناهارخوری چوبی

میزناهارخوری چوبی در دو نوع میباشد:

صفحه شیشه‌ای: صفحه روی میز شیشه‌ای باشد دقیقا باید مانند میز ناهارخوری شیشه ای عمل کنید، یعنی شیشه را جداگانه با پلاستیک حباب دار بسته بندی کنید و لبه های آن را با حجم ضربه گیر بیشتری لایه پیچی کنید تا هنگام قرار دادن روی زمین لب پر نشود.

صفحه چوبی: صفح چوبی هم دو نوع است، یا رویه آن از پایه جدا می شود، یا جدا نمیشود. اگر صفحه قابل جداسازی میباشد برای سهولت در جابجایی و عدم ورود خسارت حتما از پایه جدا کنید و جداگانه حمل کنید. ولی اگه غیرقابل جداسازی بود مجبوری با همان پایه ها حمل کنید پس حتما جاهای حساس آن را با پلاستیک حباب دار بپوشانید تا با دیواره های خانه یا راه پله برخورد نکند. نکته دیگری که باید در بسته بندی میزناهارخوری چوبی رعایت کنید این است که امکان خط و خش افتادن در سطح چوب وجود دارد پس بهتر است با یک لایه ضربه گیر روی آن را بپوشانید تا از ورود خط و خش در امان باشد.

نکته: حتما هنگام باز کردن پایه های میز یادتان باشد که هر پایه را باز میکنید علامت گذاری کنید تا بدانید که کدام پایه برای کدام قسمت میز است تا در هنگام سرهم کردن ناهارخوری مشکلی برایتان پیش نیاید.

کلام آخر

ما سعی کردیم در این مطلب به شما مراحل بسته بندی میزناهارخوری را آموزش دهیم تا خودتان به تنهایی بتوانید یک بسته بندی استاندارد را برای خانه یا محل کار خود انجام دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!