کنسول و آینه خانه برای هر شخصی جز وسایل حساس و گران قیمت محسوب میشود که در اسباب کشی خیلی نگران این هست که کوچکترین آسیبی به این وسیله گران قیمت وارد نشود. حالا مهمترین فاکتور جهت جلوگیری از ورود خسارت به کنسول چیست؟ بسته بندی درست و اصولی. خود ما در خدماتی که انجام میدهیم بطور کاملا استاندار لوازم خانه را بسته بندی میکنیم، حال در این مطلب قصد داریم تا به شما بسته بندی کنسول خانه را بطور کامل آموزش دهیم.

بسته بندی کنسول

مراحل بسته بندی کنسول

بسته بندی کنسول هیچ مراحل خاصی نداره فقط چندتا نکته است که برای راحتتر شدن موضوع ما بخش بخش برایتان توضیح میدهیم:

جداسازی طبقات کنسول

حتما یادتان باشد که قبل از هر کاری طبقات کنسول را جدا کنید. زیرا در جابجایی و بسته بندی کار شما را بسیار سخت میکنند و حتی امکان دارد به بدنه و یا لوازم دیگر نیز صدمه بزند. کشو‌ها و درب های کمدی که امکان بازشدن ناگهانی آن ها هست را دربیاورید یا با استفاده از چسب کاغذی به بدنه سفت کنید.

ایمن سازی پایه‌ها

کنسول خانه شما با آن ابعاد و وزن روی چندتا پایه شکننده سوار است و با یک ضربه کوچک میشکنند، پس حتما پایه های آن را با ضربه گیر محکم کنید تا در جابجایی اتفاقی برای آن‌ها نیوفتد.

لایه پیچی کنسول

در ادامه کار باید کنسول خود را بسته بندی کنید. اول از همه کنسول را بلند کنید و سر و ته کنید طوری که پایه های آن رو به بالا باشد. سپس رویه و گوشه های آن را با پلاستیک حباب دار لایه پیچی کنید تا اسیبی به این سطوح وارد نشود. لازم به ذکر که لبه های کنسول به دلیل اینکه در معرض خطر هستند بهتر است تا با چند لایه ضربه گیر لایه پیچی شوند تا امنیت آن ها بطور 100 % تضمین شود.

بسته بندی کنسول

نکات تکمیلی جهت بسته بندی و حمل کنسول

یک : به هیچ عنوان کنسول را به یک ور بلند نکنید. یعنی هنگام بلند کردن کنسول، از طرفین بطور همزمان بلند کنید تا بر هیچ پایه‌ای وزن اضافه وارد نشود.

دو: کنسول های با ارتفاع 2 متر و بیشتر باید بصورت عمودی جابجا بشوند.

سه: کلیدهای داخل درب و کشوی کنسول را هم دربیاورید تا در جابجایی داخل قفل نشکنند.

نکته: به یاد داشته باشید که کنسول را به هیچ عنوان باز و دمونتاژ نکنید و باید به همان شکلی که هست جابجا شود.

کلام آخر

شرکت ایزی پک با انجام خدمات بسته بندی اثاثیه خانه تمامی وسایل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن جمع میکند. ولی اگر قصد بسته بندی کنسول خود را به بهترین شکل ممکن را داشته باشید، این مراحل را انجام دهید تا ایمنی کنسول و آینه شما بطور کامل تضمین شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!