بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی و جابه جایی اثاثیه تمام کاری است که برای اسباب کشی باید انجام شود اما این که این فرآیند چگونه انجام شود اهمیت زیادی دارد ودر میزان آسیب های به وسایل نقش مهمی ایفا می کنند . بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

انگلیسی ها معتقدند هر 3 اثاث کشی به اندازه یک آتش سوزی آسیب می رساند بنابراین با یک بسته بندی درست و اصولی می توان این میزان آسیب را به حداقل رساند.

حال باید بدانیم که این بسته بندی مثل هر کار دیگری نیازمند روش های خاصی است و به برنامه ریزی و مدیریت احتیاج دارد . می توان اسباب کشی را به یک کار آسان و بی درد سر و همچنین یک کار هیجان انگیز تبدیل کرد اگر با روش های بسته بندی اثاثیه و لوازم آشنا باشیم .

برای این کار در ابتدا باید به زمان بندی بسیار بسیار توجه کرد و در روز های باقی مانده تا اسباب کشی به تدریج سعی کرد تا جایی که امکان دارد اثاثیه را جمع کرد و در بسته بندی های مناسب قرار داد .

برای اینکه هنگام چیدن و مرتب کردن خانه جدید مشکلی وجود نداشته باشد و در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه برسیم یک راه خیلی خوب وجود دارد آن دسته بندی کردن وسایل خانه است .

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی
بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

 

از جمله بسته بندی های وسایل برای اسباب کشی :

  • بسته بندی و جابجایی اثاثیه پذیرایی

  • بسته بندی و جابه جایی اثاثیه اتاق خواب

  • بسته بندی و جابه جایی اثاثیه آشپزخانه

  • بسته بندی و جابه جایی اثاثیه حمام و سرویس بهداشتی

  • بسته بندی و جابه جایی اثاثیه ،انباری ، گاراژ و پارکینگ

این بخش بندی ها به ما کمک می کند تا مدیریت و نظارت بهتری بر روی حمل وسایل و بسته بندی و جابه جایی اثاثیه وجود داشته باشد .

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی
بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

 

در مرحله اول بسته بندی و جابه جایی اثاثیه سالن پذیرایی

جمع کردن اثاثیه سالن شاید وقت گیرترین و پیچیده ترین قسمت ماجرا باشد چون در سالن وسایل الکترونیکی مثل تلویزیون ، وسایل صوتی و تصویری ، انواع مجسمه های تزئینی قفسه ها کتاب ،مبلمان ، فرش و قالیچه ، پرده های بزرگ ،انواع لوسترها میز نهارخوری , تابلوها و قاب های مختلف و وسایلی از این دست وجود دارد که بیشتر آنها یا ظریف و شکننده اند و یا حساس و آسیب پذیر. از این رو بسته بندی و جابجایی اثاثیه در سالن پذیرایی نیازمند تجربه و آگاهی کافی از روشهای بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در حمل ونقل و باربری است .برای اینکه بتوانید ویژگی های مختلف باربری در زعفرانیه را مشاهده کنید به لینک قبل مراجعه کنید.

اگر خودتان نمی توانید در این کار را انجام دهید حتما از شرکت هایی که در این زمینه تخصص مثل ایزی پک دارند کمک بگیرید تا شم در هر چه بهتر جا به جا شدن کمک کنند. پیش از شروع کار اسباب کشی و بسته بندی و جا به جا شدن لازم است که در همه قسمت های خانه وسایلی را که اضافی هستند یا خراب و غیر قابل استفاده شده اند را از دیگر وسایل جدا کرد .

این کار باعث می شود هم در هزینه های اسباب کشی و باربری را نیز کاهش می دهد .تا حد امکان وسایل دور ریختنی را جدا کرده و دور بریزید. اگر از وسیله ای برای خودمان قابل استفاده نیست اگه می توان آن را فروخت و وسیله مورد نیاز را تهیه کرد یا اگر نه ، آن را به دوستی یا آشنایی اهدا کرد . این موضوع فقط برای سالن پذیرایی نیست بلکه باید برای همه قسمت های خانه این کار را انجام داد . در تمام خانه باید سرک کشید تا هر وسیله ای را که به نظر اضافی بیاید جدا کرد .

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی
بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

 

بسته بندی پرده , تابلو و وسایل تزئینی روی دیوارها

پرده را باز کرده و با دقت و وسواس آن را تا کرد .گیره های پرده را در جعبه  یا کیسه ای جدا قرار داد که هنگام نصب گم نشود . برای بسته بندی پرده می توان از کارتن های بزرگ و کارتن حمل بار استفاده کنید .در کارتن های شرکت های حمل بار و اتوبار متخصص در بسته بندی و جابه جایی اثاثیه در اختیار شما قرار می دهند . در این مدل از کارتن ها نیازی به تا کردن پرده ها نیست بلکه می توان آن را آویزان نمود تا چروک نشود . در بسته بندی اثاثیه منزل تمامی قاب ها , تابلوها , دیوار کوب ها , آینه و … را از روی دیوار برداشته و به خوبی بسته بندی کنید. برای بسته بندی می توانید از روزنامه , کاغذ باطله , پارچه یا پلاستیک های حباب دار استفاده نمایید.

تمامی آنها را به دقت در کارتن اسباب کشی اثاثیه قرار دهید و در میان آنها حتما از محافظت کننده و ضد ضربه اعم از کاغذ , پلاستیک حباب دار یا پارچه استفاده کنید.

 

بسته بندی انواع لوستر ،لامپ و چراغ و آویز

از موارد دیگر بسته بندی و جابه جایی اثاثیه بسته بندی لوستر ها و آویزها و چرغ ها هستند که حمل آن ها بسیار حساس و آسیب پذیر هستند .بهتر است که آن ها را مرحله به مرحله باز کنید و داخل کارتن و با دقت بسته بندی کنید برای این کار می توان از کارتن های 5 لایه استفاده کرد که برای بسته بندی وسایل حساس استفاده می شود . روی جعبه این وسایل حتما بر چسب شکستنی بزنید و لیست محتویان آن را بنویسید .

 

"<yoastmark

 

بسته بندی لوازم الکترونیکی

وسایل الکترونیکی نیز باید حتما با دقت تمام بسته بندی شود .بهتر است جعبه های وسایل را نگه داشت تا در هنگام اساس کشی در جعبه خود بهترین و امن ترین جا به جایی را داشته باشید .

اتصالات مبلمان را جدا کنید و در یک کیسه یا جعبه کوچک نگه دارید. پایه های مبل را با روزنامه یا پلاستیک حباب دار بپوشانید تا آسیب نبینند.

یک شرکت باربری و حمل بار معتبر و مدرن با روشهای بسته بندی مبلمان و صندلی آشنا است و با استفاده از تجهیزات مناسب این کار را برای شما انجام می دهد. این شرکت ها در زمینه بسته بندی و جابجایی اثاثیه دانش و تخصص کافی دارند.  کوسن ها را داخل یک پلاستیک بزرگ بسته بندی کنید و روی تمامی مبلمان پارچه یا پلاستیک بکشید تا کثیف نشوند. و یا میتوانید برای ارسال وسایل خود به خارج از تهران از کارتن فریت نیز استفاده کنید.

کف ماشین باربری نیز موکت یا زیراندازی قرار دهید و سپس اقدام به چیدمان وسایل داخل آن نمایید. بسته بندی و جابجایی اثاثیه اعم از میز ، شیشه روی میزنهار خوری را بردارید و جداگانه بسته بندی کنید. کشوهای میز را با چسب محکم کنید تا باز نشوند.

 

بسته بندی و جابه جایی اثاثیه سنگین اعم از پیانو ، گاو صندوق و …

پیانو , گاوصندوق و… وسایلی از این دست باید بسته بندی و جا به جایی متفاوتی داشته باشند . البته برای حمل این وسیله ها باید مهارت زیادی داشت تا این که آسیبی به این وسیله ها نرسید . بنابراین باید بسته بندی و جابه جایی این وسایل را به کاردان سپرد .

 

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید .۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

محصولات مرتبط:

بقچه لباس

پلاستیک حبابدار ضربه گیر

چسب پهن نواری

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!