اگر شما در حال اسباب کشی منزل به یک مکان جدید هستید حرکت دادن وسایل سنگین یکی از چالش های پیش روی شماست در این مقاله به شما نشان می دهیم که با برنامه ریزی درست و کمی کمک میتوانید به صورت کاملا ایمن یخچال و فریزر خود را آماده حرکت دادن کنید. با نحوه جابجایی یخچال همراه ما باشید.

آدرس اینستاگرام ایزی پک: easypack@

 

جابجایی یخچال

 

نحوه صحیح جابجایی یخچال در اسباب کشی

یخچالتان را خالی کنید

  • بهترین کار قبل از حرکت دادن یخچال این است که هر چیزی که درون آن هست را خالی کنید و مطمئن شوید که یخچال و فریزرتان از مواد غذایی ،ادویه‌جات ،قطعات یخ و یا هر چیز دیگری که ممکن است داخل آن سر و صدا ایجاد کند و یا وزنی داشته باشد خالی کنید.توصیه ما این است که همه چیز را خالی کنید.
  • اگر مواد غذایی داخل یخچال فریزرتان هست یا آنها رو مصرف کنید و یا دور بیندازید.
  • همچنین یادتان باشد که تمام قفسه‌ها و سینی‌های یخچال را با چسب کاغذی (برای اینکه رد چسب روی کالا نماند) ایمن سازی کنید تا در هنگام جابجایی صدمه‌ای نبینند.

یخچال را از برق بکشید

یادتان باشد به دلیل آب شدن یخ‌های فریزر و پایین آمدن سطح گاز یخچال، حتما آن را از برق بکشید تا به مدت چند ساعت در همان شکل باقی بماند و در هنگام جابجایی مشکلی برایتان پیش نیاید. همچنین تمام مواد قابل فاسد شدن را داخل یک کولباکس قرار دهید تا دمای آن‌ها کنترل شود ولی اصولا برای خوراکی‌هایی که دما روی آن‌ها تاثیر ندارد، این روش پیشنهاد نمی‌شود.

درب‌ها را جدا کنید

اگر از یخچال‌های قدیمی استفاده می‌کنید نیازی به اینکار نیست ولی اگر یخچال ساید بای ساید دارید، درب‌ها را بهتر است که جدا کنید. زیرا به دلیل تنگ بودن راه‌پله و درب ورودی، همچنین برای جابجایی راحتر این کار را انجام دهید ولی نه خودتان! باز کردن درب یخچال یک کار فنی و تخصصیت هیچ‌وقت خودتان به تنهایی اینکار را انجام ندهید، سعی کنید از کسی که در این زمینه تخصص کافی دارد کمک بگیرید.

جابجایی یخچال

اگر کسی به شما گفت که تنهایی می‌تواند یک یخچال را جابجای کند، ازش تشکر کنید و نگذارید دست به یخچال شما بزند! جابجایی یخچال یک کار بسیار حساس است و برای انتقال آن حداقل سه نفر را درگیر می‌کند، آن‌هم نه آدم معمولی بلکه نیروهای متخصص! برای آشنایی بیشتر با این پروسه، بدانید که یخچال باید بصورت عمودی جابجا شود یعنی از درب منزل تا ماشین حمل. برخی از افراد هستند که یخچال را روی دوششان می‌گذراند و بصورت افقی آن‌ را جابجا می‌کنند، ولی بدانید که اینکار بطور کل غلط است!

یادتان باشد که جابجایی یخچال یک کار تخصصیست و حتما از نیروهای فنی کمک بگیرید

جابجایی یخچال

کلام آخر

شرکت ایزی‌پک با اعزام نیروهای فنی جهت باز کردن درب یخچال و حمل و نقل آن به منزل جدید، تمام تلاش خود را می‌کند تا یک اسباب کشی منحصر به فرد داشته باشید. ما علاوه بر جابجایی یخچال کوشیدیم تا از صفر تا صد یک اثاث کشی مطمئن را به شما ارائه دهیم.

محصولات مرتبط:

کارتن اسباب کشی

پلاستیک حبابدار

چسب پهن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!