آسیبات جسمی، روحی و خسارت به لوازم در اسباب کشی احتمال بعیدی نیست. یعنی امکان دارد در اسباب کشی به دلیل حمل نادرست وسایل کمر یا دست شما درد بگیرد یا به دلیل بی‌توجهی نیروهای حمل وسایل شما آسیب جدی ببینند.

چیکار کنیم تا خودمان یا وسایلمان در اسباب کشی آسیب نبینیم؟!

جلوگیری از این مشکل کار زیاد سختی نیست فقط چندتا نکته وجود دارد که درصورت رعایت کردن آن‌‌ها می‌توانید خسارت‌های احتمالی را به حداقل برسانید.

چگونه از آسیب دیدن در اسباب کشی جلوگیری کنیم؟

چگونه از آسیب دیدن در اسباب کشی جلوگیری کنیم؟

از برنامه‌ریزی غافل نشوید!

اگر قبل از شروع کارها برنامه‌ای تعبیه کنید، مشکلات احتمالی در پروسه اثاث کشی را پیدا کرده و جلو جلو از آن‌ها جلوگیری می‌کنید. در کل هدف ما از برنامه ریزی پیدا کردن نقاط ضعف‌ کار ماست نه نحوه انجام جابجایی!

با اینکار تمام وظایف شما از قبل مشخص می‌شود و دیگر وسط فرآیند اسباب کشی نیازی به انجام هول‌هولکی کارها نیست. همین طراحی برنامه از بروز مشکلات عصبی که به اعصاب شما آسیب می‌زنند، جلوگیری می‌کند.

اصولی بسته بندی کنید!

نکته دیگری که ممکن است به وسایل شما آسیب بزند، بسته بندی غلط لوازم منزل یا محل کار است. برای اینکه مطمئن شوید وسایل شما در طول جابجایی هیچ آسیبی نمی‌بینند باید نسبت به خرید کارتن اسباب کشی 5 لایه اقدام کنید. این نوع کارتن‌ها به دلیل مقاومت و استحکام بالا می‌توانند نقش بسزایی را در ایمن نگهداشتن اجناس شما داشته باشند.

قدم بعدی استفاده از پلاستیک حباب دار محافظ است. این ضربه گیرها به دلیل وجود حباب‌های ریز و درشت می‌توانند تا 80 درصد آسیب‌های احتمالی را پوشش دهند و به همین خاطر استفاده از پلاستیک حباب دار به شدت توصیه می‌شود.

درضمن برای ایمن‌تر کردن پلاستیک‌های حباب دار و کارتن اسباب کشی حتما از چسب پهن استفاده کنید تا جابجایی مطمئن تر داشته باشید.

چگونه از آسیب دیدن در اسباب کشی جلوگیری کنیم؟

لوازم سنگین حمل نکنید!

اگر وسیله‌ای در خانه شما صدمه ببینید جایگزینی برای آن انتخاب می‌کنید ولی اگر در جابجایی لوازم، جسمتان آسیبی ببیند دیگر به هیچ وجه نمی‌توان جایش را پر کرد. پس همیشه خودتان را ببینید و برای آسانتر کردن کارها اقدام به جابجایی وسایل سنگینی مانند میزناهارخوری، یخچال، لباسشویی و … نکنید.

نیروهای حمل اینجا هستند تا شما را کمک کنند. درنظر داشته باشید که نیروی بدنی این افراد با شما زمین تا آسمان فرق می‌کند، چرا که کار هرروزشان جابجا کردن وسایل مختلف خانه است.

تو ایزی پک بهترین راه رو برای شروع یک اسباب کشی استاندارد نشونتون میدیم!
برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیر!  22730100

از شرکت‌های مربوطه کمک بگیرید!

چگونه از آسیب دیدن در اسباب کشی جلوگیری کنیم؟نکته آخر اینکه اگر نمی‌خواهید که هیچ گونه آسیبی به شما و لوازمتان وارد شود، از شرکت‌هایی که این کارها را انجام می‌دهند کمک بگیرید. بالاخره این افراد هر روز کارهای مربوط به اسباب کشی را انجام می‌دهند و یقینا از شما تجربه بیشتری دارند. اصولا این شرکت‌ها با بسته بندی اثاثیه منزل تمام لوازم شما را ایمن‌‌سازی و سپس با کامیون باربری حمل می‌کنند. در آخر هم در محل جدید تمام وسایل را نصب می‌کنند و در صورت امکان آن‌ها را مطابق سلیقه شما می‌چینند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!