خدمات حمل اثاثیه منزل شامل ارائه خدماتی میباشد که کلیه مقدمات و نیازهای اولیه و اساسی انتقال وسایل از یک محل به محل دیگر را فراهم نماید .

مواردی که در خدمات حمل اثاثیه منزل باید مورد توجه قرار گیرد:

۱) آماده سازی و ایمن سازی اثاثیه ، قبل از شروع بارگیری
۲) انتقال صحیح و اصولی وسایل به ماشین حمل کننده
۳) چیدن صحیح و ایمن وسایل، داخل ماشین حمل کننده
۴) پیاده کردن و انتقال وسایل به محل جدید با حفظ نکات ایمنی

شاید در ظاهر این مراحل ، ساده به نظر بیاید اما جالب است بدانید که ۸۰٪ از خساراتی که در انتقال و حمل وسایل در یک اسباب کشی منزل رخ میدهد ، به دلیل بی توجهی و یا عدم تجربه و تخصص افراد در انجام درست این ۴ مرحله میباشد.
اشتباهی که خیلی از افراد در حمل اثاثیه منزل مرتکب آن میشوند، اعتماد و محول کردن انجام این امور به افراد غیر متخصص میباشد. در ظاهر خیلی از شرکت های باربری کار حمل اثاثیه منزل را انجام میدهند، ولی اینکه آیا خدمات حمل اثاثیه منزل نیز توسط این باربری‌ها به درستی ارائه میشود یا نه؟ سوال مهمی میباشد.

بیشتر بخوانید: مراحل انجام جابجایی ،چگونگی اسباب کشی و باید و نبایدهای آن!

خدمات حمل اثاثیه منزل

خدمات حمل اثاثیه منزل

ما در شرکت خدماتی بسته بندی و حمل ایزی پک همواره با به روز کردن اطلاعات و امکانات حرفه‌ای خود، در راستای ارائه خدمات جامع و کامل، این امکان را برای شما فراهم آورده ایم تا با رعایت کامل نکات ایمنی و منطبق با شرایط موجود (شرایط بارگیری، شرایط حمل و شرایط تخلیه)، کلیه وسایل مورد جابه جایی شما را ایمن سازی کنیم تا اثاثیه شما به بهترین شکل ممکن از مبدا تا مقصد با هر بعد مسافتی به سلامت جابه جا شود.

ارائه خدمات منحصر به فرد متناسب با شرایط حمل ، رفع دغدغه‌های موجود در انجام جابه جایی، مدیریت مشکلات فنی احتمالی در حین انجام کار، همان چیزی است که باعث میشود تجربه شما از همکاری با ما (ایزی پک) یک تجربه لذت بخش از خدمات جابه جایی باشد.
همکاران ما در بخش خدمات حمل اثاثیه منزل ایزی پک تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا استرس و فشارهای عصبی در حین انجام یک جابه جایی را به حداقل رسانده و آرامش شما را فراهم آورند.

شما میتوانید با اعتماد به تخصص و تجربه ما، از خدمات حمل اثاثیه  این مجموعه استفاده نموده و با خیالی آسوده وسایل و اثاثیه خود را به صورت حمل داخلی، حمل به شهرستان و یا حمل به خارج از کشور جابه جا نمائید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات تخصصی اسباب کشی ایزی پک با ما تماس بگیرید : ۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

محصولات مرتبط : 

پلاستیک ضربه گیر حبابدار

چسب پهن نواری

بقچه لباس زیپدار

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!