کارتن خالی مصارف زیادی در همه اصناف دارد، حتی شمایی که در کسب‌وکارهای تجاری نیز فعالیتی ندارید برای جابجایی و نقل مکان به یک منزل جدید به این کارتن‌ها نیاز پیدا می‌کنید. پس نیاز ما به این کارتن‌های خالی یک چیز جدانشدنیست و هرکسی با هر شرایط زندگی به جعبه‌های بسته بندی جهت انجام امور خود نیاز پیدا می‌کند. به همین دلیل در این مقاله سعی کردیم تا نکاتی درباره کارتن خالی و فیلترهایی که با آن قیمت کارتن اسباب کشی را برآورد می‌کنند را بیان کنیم، با ما همراه باشید.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

کارتن خالی

بیشتر بخوانید: مرکز فروش کارتن در شرق تهران ،از کجا کارتن بخریم؟

کاربرد کارتن خالی اسباب کشی

همانطور که گفته شد کارتن خالی مصارف گوناگونی دارد که بارزترین آن برای جمع آوری و بسته بندی لوازم منزل می‌باشد. حالا علاوه بر استفاده عوام از این جعبه‌ها، ادارجات و مراکز اداری نیز از این ابزارها برای بسته بندی وسایل خود استفاده می‌کنند. مثلا کارتن زونکن و یا جعبه‌ای برای دسته بندی و جمع آوری اسناد و مدارک مهم. در کل شما در هر کاری تخصص داشته باشید به هیچ عنوان نمی‌توانید بگویید که به کارتن بسته بندی اسباب کشی نیازی ندارید، حتی اگر حوزه فعالیت شما تجاری باشد. در زیر چند نمونه از اصناف تجاری را نام برده ایم که حتما از کارتن خالی در کارشان استفاده می کنند:

  • بسته بندی محصولات غذایی
  • صنایع لوازم آرایشی بهداشتی
  • بسته بندی کفش
  • میوه و صیفیجات
  • صنعت تولید لوازم منزل
  • تولید وسایل الکتریکی
  • و…

کارتن خالی

قیمت کارتن خالی اسباب کشی

قیمت کارتن خالی به چندتا فاکتور بستگی دارد که جمع همه اینها قیمت نهایی کارتن اثاث کشی را تعیین می‌کنند. نکاتی مانند سایز، جنس، محل خریداری شده و … می‌تواند در بالا پایین رفتن هزینه شما تاثیر مستقیم داشته باشد. حال در ادامه بیشتر به این نکات می‌پردازیم.

ضخامت کارتن

ورقه‌های کارتن که ضخامت کارتن را تعیین می‌کنند در قیمت نهایی آن می‌تواند تاثیر گذار باشد، به همین منظور اگر دیدید که دو نوع کارتن اسباب کشی تفاوت قیمت فاحشی با هم دارند، بدانید که یکی از دلایل آن ضخامت ورقه‌های بکار رفته در ساخت آن است.

لایه کارتن خالی

در اول بدانید که در کل دو نوع کارتن در سطح بازار وجود دارد، 3لایه و 5 لایه. طبیعتا قیمت و کیفیت کارتن‌های 5 لایه خیلی بیشتر از 3 لایه است و بیشتر از این کارتن‌ها در اسباب کشی و یا جابجایی لوازم گرانقیمت و حساس استفاده می‌شود. تعداد لایه‌های کارتن خالی نیز در قیمت آن تاثیر گذار است.

سایز کارتن اسباب کشی

کارتن‌های بسته بندی سایزهای متنوعی دارند، از سایز کوچک گرفته تا سایز بزرگ! که همین تعدد اندازه باعث افزایش یا کاهش قیمت کارتن های خالی می‌شود. برای مثال ورقه‌های بکار رفته در کارتن اسباب کشی سایز کوچک با سایز بزرگ که یکی نیست! و همین امر در تفاوت قیمت جعبه های موجود در بازار تاثیر بسزایی دارد.

محل خرید کارتن خالی

محل خرید کارتن نیز در قیمت آن بی تاثیر نیست. برای اجناس دیگر هم مورد صدق می‌کند، مثلا قیمت یک لباس در تمامی مغازه که یکی نیست! یک نفر سود کمتری از فروش یک لباس می‌برد و دیگری سود بیشتری! در صنعت کارتن اثاث کشی سایزی و فروش آن نیز همین قانون صدق می‌کند. به همین دلیل همیشه به دنبال ارزانترین جا و در عین حال با کیفیت ترین فروشگاه بگردید.

فروشگاه ایزی پک با ارائه بهترین کارتن خالی 5 لایه با کمترین قیمت ممکن، تمام خواسته‌های شما از یک کارتن اثاث کشی را برآورده کرده و در کمترین زمان ممکن به درب منزل شما ارسال خواهد شد.

کلام آخر

تمام این نکات را گفتیم تا شما با توجه به کار و شرایط فعلیتان کارتن خالی موردنظر خود را حالا چه برای اسباب کشی و یا چه برای امور دیگر، تهیه کنید. حتما در خرید این نوع جعبه‌ها حتما به موارد گفته شده نیز توجه کنید تا بعد از پرداخت هزینه پشیمان نشوید!

محصولات مرتبط:

پلاستیک حبابدار

بقچه لباس

کارتن اسباب کشی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!