همه ما در هنگام جابجایی، اولین دغدغه‌ای که داریم سالم رسیدن وسایلمان به منزل جدید است. حتی به نیروهای جایجایی هم تاکید می‌کنیم که لوازم ما را با دقت کامل به کامیون حمل منتقل کنند. ولی نوع بسته‌بندی ما هم شرط است. اگر هنگام جمع‌آوری وسایل کوتاهی کنیم، هرچقدر هم تیم حمل و نقل حرفه‌ای عمل کنند بازهم امکان صدمه دیدن وسایل ما وجود دارد. شما در قدم اول اسباب کشی چکار می‌کنید؟ قطعا به دنبال کارتنی جهت ایمن‌سازی وسایلتان می‌روید. ولی تا به حال به دلیل آن فکر کردید؟ یا چون بزرگترها این کار را انجام می‌دادند شما هم به پیروی از آن‌ها اینکار را می‌کنید؟ در این مطلب به طور کامل به دلایل استفاده از کارتن اسباب کشی می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

دلایل استفاده از کارتن اسباب کشی

دلایل استفاده از کارتن اسباب کشی دلایل استفاده از کارتن اسباب کشی

عده‌ای فکر می‌کنید خرید کارتن اسباب کشی یک هزینه اضافیست که نیازی به خرج کردن ندارد، ولی شما بهتر می‌دانید که اینکار اشتباست! اگر خسارتی به لوازم گرانقیمت شما وارد شود، هزینه جبران این خسارت خیلی بیشتر از خرید کارتن اثاث کشی می‌باشد. درضمن علاوه بر سالم ماندن اجناس خانه، در جابجایی هم کار شما را راحت می‌کند. فرض کنید تعداد زیادی از خرده ریزها منزل تبدیل به یک کارتن می‌شود، خب جابجایی یک کارتن راحت‌تر است تا چندتا لوازم خرده‌ریز؟ درکل تهیه کارتن خالی می‌تواند به پروسه اثاث کشی شما نظم ببخشد. در ادامه بیشتر به دلایل استفاده از کارتن اسباب کشی می‌پردازیم.

کارتن معمولی چه ایرادی دارد؟ دلایل استفاده از کارتن اسباب کشی

ایراد خاصی ندارد! شما تعیین می‌کنید که اسباب کشی‌تان اصولی انجام شود یا نه! این همه کارتن چیپس و پفک یا حتی کارتن موزی در سطح شهر پر است، اگر نگران شکستن وسایلتان نیستید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. هر کاری ابزار مخصوص به خودش می‌طلبد، اثاث کشی هم همینطور است! مثلا شما البسه خود را هیچ‌وقت دورن یک کیسه نمی‌گذارید، یا خیلی مرتب درون بقچه زیپدار قرار می‌دهید یا کاور کت‌ و شلوار و لباس مجلسی!

وسایل شکستنی خود را هم همینطور! وقتی جعبه‌هایی مخصوص جابجایی در بازار وجود دارد، چرا باید از سوپرمارکت‌ها کارتن‌های دست دوم تهیه کنیم؟ ببینید این نوع کارتن‌ها قبلا مورد استفاده قرار گرفته و طبیعتا یک مقدار از استحکام خود را از دست داده، پس نمی‌توان زیاد به آن‌ها اکتفا کرد حتی اگه دورتادور آن را با چسپ پهن ایمن کنید. پس همیشه از کارتن‌های درجه یک و تازه استفاده کنید.

البته این هم بگوییم که کارتن خالی زیاد به در شما نمی‌خورد. اول باید با پلاستیک حبابدار ( بابل رپ ) تمام لوازمتان را لایه‌پیچی کنید و بعد درون کارتن اسباب کشی قرار دهید. همه این‌ها لازم و ملزوم هم هستند

دلایل استفاده از کارتن اسباب کشی

کلام آخر دلایل استفاده از کارتن اسباب کشی

فروشکاه اینترنتی ایزی‌پک با ارائه کارتن اثاث کشی و تمام لوازم مورد نیاز برای انجام پروسه جابجایی، سبب شده تا شما دغدغه و نگرانی تهیه این اقلام را حس نکنید و فقط کافیست که به فروشگاه ما مراجعه کنید تا ابزار مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!