اسباب کشی منزل امری پر دردسر و پر استرس است که بیشترین نگرانی در آن برای آسیب دیدن اسباب منزل به هنگام جا به جایی است. برای آسیب ندیدن وسایل به هنگام جا به جایی نیاز به کارتن مناسب اسباب کشی دارید. پیدا کردن کارتن بسته بندی اسباب کشی و  بسته بندی برای جابجایی وسایل خانه می تواند دشوار باشد، به ویژه اگر قصد داشته باشید  وسایل تان را برای مدتی ذخیره کنید و یا در انبار نگه دارید. کارتن بسته بندی اسباب کشی باید مناسب با وسایل شما باشد . در صورتی که وسایل سنگین و شکستنی دارید حتما باید از کارتن های محکم و نو استفاده کنید. هنگام انتخاب و خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی ، بهتر است نکاتی را در ذهن داشته باشید:

کارتن اسباب کشی

کارتن بسته بندی اسباب کشی را سنگین نکنید!

هیچ گاه کارتن اسباب کشی را سنگین نکنید و نگذارید وزن آن از حد نرمال فراتر رود ،حتی اگرباربرانی از شرکت های باربری و اتوبار را استخدام کرده باشید.

به یاد داشته باشید که ممکن است مجبور شوید که جعبه ها را از یک اتاق به مکان دیگر منتقل کنید، بنابراین مطمئن شوید که می توانید آنها را جابه جا کنید. برخی از جعبه ها مانندکارتن های وسایل داخل کمد برای بسته بندی لباس یا جعبه وسایل و لوازم الکترونیکی ممکن است به طور طبیعی سنگین تر از بقیه کارتن ها باشند. سعی کنید تعداد کارتن های اسباب کشی و بسته بندی را که دارای وزن زیادی میباشد را به حداقل برسانید.

هنگامی که شما به خانه جدیدتان اثاث کشی می کنید و یا محل کار خود را عوض می کنید باید اطمینان حاصل کنید که تمامی وسایل منزلتان را به خانه جدید انتقال داده اید لذا برای انجام بهتر کارها می توانید یک لیست از لوازم بسته بندی مورد نیاز که برای بسته بندی وسایل و جابجایی اثاثیه به خانه جدید به آنها نیاز دارید را فراهم کنید. این یکی از بخش های مهمی است که در آن می توانید هزینه جابه جایی اسباب منزل تان را کاهش دهید. یادتان باشد که استفاده از لوازم بسته بندی بی کیفیت از قبیل کارتن های مستهلک ،چسب های نواری بی کیفیت و یا روزنامه برای دورپیچی اسباب شکستنی نه تنها هزینه بسته بندی شما را کاهش نمیدهد بلکه باعث هدر رفتن زمان و افزایش هزینه بسته بندی شما خواهد شد.

زمان شما ارزشمند است و پرداخت هزینه کمی که  برای خرید لوازم بسته بندی با کیفیت ممکن است صرف نمایید باعث آرامش خاطر بیشتر شما در حین اسباب کشی خواهد شد.

نحوه خرید کارتن بسته بندی اسباب کشی

پیدا کردن کارتن اسباب کشی و خرید آن به راحتی خرید بسیاری از وسایل دیگر می باشد کافی است شما به یک فروشگاه تخصصی فروش لوازم اسباب کشی مراجعه کنید و یا با شرکت های مرتبط با امور بسته بندی و اسباب کشی تماس بگیرید تا کلیه لوازم مورد نیاز خود برای اسباب کشی را تهیه کنید. البته امروزه یک روش آسان تر برای خرید کارتن بسته بندی اسباب کشی وجود دارد که آن خرید اینترنتی است. شما به راحتی می توانید از طریق اینترنت آدرس فروشگاه های آنلاین را پیدا کرده و در آن کارتن های مورد نیاز خود را خریداری کنید این نوع خرید مسلما بسیار راحت تر است و دست شما را در انتخاب وسایل مورد نیاز برای اسباب کشی باز تر میکند.

یک روش آسان تر برای خرید کارتن اسباب کشی تماس با شرکت ایزی پک است. کافی است شما با ما تماس بگیرید و اطلاعات منزل و اسباب خود را به ما بدهید و ما پک های مناسب اثاثیه را برای شما ارسال می کنیم. مزیتی که انتخاب این پک ها دارد این است که شما هر مقدار از وسایل را که استفاده نکردید می توانید به شرکت برگردانید و عینا هزینه آن را دریافت کنید.

اگر بودجه کمی برای خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی دارید می توانید از طرح های اقتصادی ما برای خرید لوازم مورد نیاز بسته بندی و اسباب کشی خود استفاده کنید . مزیت این نوع خرید بهره مندی از تخفیفات اعمال شده بر روی بسته های ترکیبی میباشد.

کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی و بسته بندی ویژه

برای خرید کارتن بسته بندی اسباب کشی و سایر لوازم بسته بندی همیشه فروشگاه ها و مراکز آنلاین در دسترس هستند.

برخی کارتن ها تنها برای اهداف خاصی طراحی شده اند برای مثال جعبه های آثار هنری، قاب عکس و آینه قوی تر و مناسب تر به نظر می رسند و اغلب دارای محافظت کننده های قاب، آینه و … می باشند. محفاظت کننده های قاب می تواند گوشه ها و لبه های تیز و حساس قاب , آینه , شیشه یا هر چیزی شبیه به آنها را از آسیب در هنگام جابجایی اثاثیه به خوبی محافظت نماید. استفاده از کارتن های ۵ لایه مخصوص میتواند به حفاظت از سطوح شیشه ای و آسیب پذیر کمک  بیشتری کند . به چند نمونه از کارتن های ویژه لوازم خاص در پائین اشاره خواهد شد:

  • جعبه های لامپ
  • جعبه های گیتار
  • کارتن رگال دار
  • و …

همچنین جعبه های مخصوص اثاث کشی اداری نیز از دیگر انواع کارتن مخصوص جابه جایی می باشند. البته این که از چه نوع کارتنی استفاده کنیم کاملا به نوع اثاثیه , وزن , ظاهر، شکل و نیز جنس آن بستگی دارد. اگر قصد اسباب کشی یک شرکت را داشته باشیم می توانیم به طور ویژه از کارتن های حمل بار مخصوص پرونده ها و فایل ها استفاده کنیم. اگر برای انتخاب کارتن حمل بار و بسته بندی نیاز به کمک و مشاوره دارید می توانید با شرکت ایزی پک تماس بگیرید.

چیدمان کارتن بسته بندی اسباب کشی در ماشین حمل بار

پس از بسته بندی کردن وسایل داخل کارتن بسته بندی اسباب کشی و بستن درب آن ،ا کنون میتوانید آن را داخل ماشین باربری و حمل بار قرار دهید . اما نحوه چیدمان این کارتن ها داخل ماشین باربری از لحاظ محافظت بیشتر از وسایل داخل آنها بسیار مهم است. اگر کارتن بسته بندی اسباب کشی شما حاوی وسایل حساس و شکستنی باشد نباید روی آن را با وسایل سنگین بپوشانید ، چون این کار باعث می شود وسایل حساس شما آسیب ببیند.

یک گوشه امن و دنج برای این نوع کارتن ها در نظر بگیرید و مطمئن شوید که چیزی روی این نوع کارتن بسته بندی اسباب کشی نمی افتد.

کارتن اسباب کشی و بسته بندی وسایل حساس باید روی تمامی وسایل دیگر قرار داده شود.

 

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید .۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!