گاهی اوقات شما برای جابجایی علاوه بر چالش‌های اثاث کشی، باید همسر خود را برای نقل مکان به یک منزل جدید متقاعد کنید. امکان دارد همسر شما به آن محله و خانه وابسته شده باشد یا در محله بچگیش سکونت دارید که ترک آن موجب ناراحتی همسرتان می‌شود. در برخی موارد هم به دلیل وابستگی فرد به خانواده، خانه‌ای که می‌‌گیرید نزدیک منزل پدر و مادرتان است و ترس از جدایی همسرتان را نگران می‌کند. به همین دلیل در این مطلب به راضی کردن همسر برای اسباب کشی می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

راضی کردن همسر برای اسباب کشی

راضی کردن همسر برای اسباب کشی

همانطور که گفتیم، برخی اوقات راضی کردن همخونه برای جابجایی کار زمانبری است زیرا دلش نمی‌خواهد جابجا شود و شما نمی‌توانید که به زور متوسل شوید. برای هرکاری راهکار وجود دارد، در زیر چند روش برای متقاعد کردن خانم خانه آورده‌ایم:

با صحبت او را قانع کنید

اصلا به این فکر نکنید که خیلی یواشکی کارها را پیش ببرید و دقیقه نود همه چیز را به همسرتان بگویید، اینکار علاوه بر شروع دعوا و جنجال سرد شدن همسرتان را در پی دارد. شما زن و شوهر هستید بهترین کار صداقت است، اگر هم احساس می‌کنید که نمی‌تواند شما را در این مسیر راهنمایی کند برای حفظ زندگیتان با او مشورت کنید، نظرخواهی کنید و حس ارزشمند بودن به او بدهید.

آینده را به تصویر بکشید

برای راضی کردن همسر برای اسباب کشی ،هنگام گفت و گو از آینده با او صحبت کنید. مثلا اگر به دلیل موقعیت شغلی قصد جابجایی را دارید از افزایش حقوق و تغییر سمت صحبت کنید و اینکه این کار بصورت موقتی انجام می‌شود. یا بگویید که قیمت اجاره در فلان محل پایینتر است و بنا به شرایط زندگی، جابجایی به آنجا معقول است. اگر هم به شهر دیگری اثاث کشی می‌کنید درباره آب و هوای خوب و دوستان تازه صحبت کنید، اگر هم شرایط زندگی به شما اجازه داد پس‌انداز کردن را به همسرتان یادآوری کنید. در کل از هرچیزی نقاط مثبت آن را بازگو کنید.

بیشتر بخوانید: احساس دلتنگی با خانه قدیمی ،چگونه با وجود این غم زندگی کنیم؟!

راضی کردن همسر برای اسباب کشی

با او مشورت کنید

در لا به لای حرفایتان سعی کنید او را هم در بحث شرکت دهید، از او نظر بخواهید و درخواست کنید تا حرف دلش را بزند. ببینید همسر شما، تنها کس زندگی شماست! اگر موافقت به نقل مکان نکند، شما می‌خواهید چکار کنید؟ پس همیشه اولویت زندگیتان را بدانید!

اگر هم دیدید حرف زدن شما تبدیل به دعوا شد، سعی کنید ادامه بحث را پس از چند ساعت دیگر ادامه دهید تا اعصاب هر جفت شما آرام شود.

هوای همسرتان را داشته باشید!

نگذارید همسرتان کار کند

اگر همسر شما به دلیل بسته‌بندی و جمع‌آوری وسایل خانه کلافه شده است و فکر می‌کنید که با انجام ندادن این کار شاید در جابجایی منزل موافقت کند، دست دست نکنید و سریعا از یک شرکت اسباب کشی کمک بگیرید. این شرکت‌ها تمام امور مربوط به اثاث کشی را بدون دخالت صاحب خانه انجام می‌دهند. از این روی خانم شما دیگر نگران دغدغه‌هایی مثل جمع کردن خرده‌ریزهای منزل، تهیه کارتن اسباب کشی ، حمل لوازم و… نخواهد بود. شما موظف هستید تمام شرایطِ یک جابجایی راحت را فراهم کنید.

راضی کردن همسر برای اسباب کشی

کلام آخر

امیدواریم در این مطلب راهنمایی کامل جهت راضی کردن همسر برای اسباب کشی را برای شما آورده باشیم. شرکت ایزی‌پک با ارائه خدمات کامل اسباب کشی تمام مراحل مربوط به جابجایی شما را با تیم‌های اجرایی مجرب انجام می‌دهد، همچنین با استفاده از متریال درجه یک در حوزه بسته‌بندی تمام وسایل منزل شما را از خرده‌ریزها تا وسایل بزرگ را ایمن سازی می‌کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!