حتما دیدید که هنگام اسباب کشی هر کسی کارتن به دست درحال جمع کردن وسایل موردنظرش است. در واقع هیچ اطلاعی هم درباره شیوه اصولی بسته بندی با کارتن اسباب کشی ندارند. خود شما چند نفر را می‌شناسید که در زمینه جمع‌آوری وسایل اطلاعات کافی داشته باشند؟

در اصل شما دوست دارید جز کدام دسته باشید؟

پس از این همه سال تجربه در زمینه اسباب کشی، فهمیدیم که خیلی از افراد هیچ گونه سررشته‌ای در این زمینه ندارند و صرفا بنا به نوع جابجایی بزرگترهایشان کار را جلو میبرند.

اگر این مطلب را می‌خوانید یعنی شما با بقیه فرق دارید! یعنی به دنبال اصولی‌ترین راه در این زمینه هستید! پس ما هم مثل همیشه، همراهتان هستیم.

بسته بندی با کارتن اسباب کشی

قلم و کاغذ بیاورید، وقت برنامه ریزی است!

بسته بندی با کارتن اسباب کشی

میدانیم که پروسه بسته‌بندی واقعا کار سخت و طاقت فرسایی است و در این زمان هر کسی با هرسنی، حالش از هرچی کارتن اسباب کشی است به هم می‌خورد. دلایلشان هم منطقی است:

  • حجم وسایل زیاد است
  • کارتن اسباب کشی پاره می‌شود
  • زمان کافی ندارند
  • دغدغه روزمره دست از سرشان برنمی‌دارد

چه بخواهیم چه نخواهیم این مشکلات با ما هستند پس به جای فرار، باید کاری کنیم تا خیلی منظم کار جلو برود. در قدم اول برنامه‌ای طراحی کنید که ترتیب بسته‌ بندی لوازم خانه مشخص شود. مثلا اول اتاق خواب را جمع کنید و بعد به سراغ پذیرایی روید، در آخر با اتمام هر مرحله روی وظیفه تمام شده یک خط بکشید که یعنی این کار تمام شده.

کارتن خوبه را انتخاب کنید!

ببینید نصف کلافگی اثاث کشی شما مربوط به کارتن اسباب کشی می‌باشد. چرا که اگر کارتن شما مناسب نباشد، وقت زیادی را باید صرف ایمن‌سازی همان جعبه بسته بندی کنید. پس همیشه حواستان باشد که چه کارتنی خوب است و چه کارتنی بد!

در این زمینه ما حق را به شما می‌دهیم که ندانید کارتن مخصوص جابجایی کدام است، ولی وقتی شما این مطلب را برای بهتر انجام شدن اثاث کشیتان مطالع می‌کنید قطعا به دنبال خرید کارتن اسباب کشی خوب هم هستید!

بیشتر بخوانید: خصوصیات کارتن اسباب کشی ،بادیگارد وسایل ما باید چگونه باشد؟

بسته بندی با کارتن اسباب کشی

از بقیه کمک بگیرید!

اصولا شما به تنهایی نمی‌توانید تمام وظایف بسته بندی با کارتن اسباب کشی را به تنهایی انجام دهید، بقیه اعضای خانواده نیز مسئول‌اند. پس با تقسیم وظایف از خستگی و کلافگی ناشی از اثاث کشی خلاص شوید.

مثلا اگر شما فرزند دارید به او بگویید که تمام وسایلش را درون کارتن‌ها قرار دهد، با اینکار دیگر شما استرس جمع شدن اتاق کودکتان را نخواهید داشت. درباره همسرتان هم همینطور است، کلا به هر یک از اعضای خانواده یک کار بگویید تا انجام دهد. اینجوری نه شما خسته میشوید، نه کسی کلافه!

تو ایزی پک بهترین راه رو برای شروع یک اسباب کشی استاندارد نشونتون میدیم!
برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیر!  22730100

متریال را از قبل تهیه کنید!

در برنامه ریزی که می‌کنید، حتما ابزارهایی که برای بسته بندی نیازتان می‌‎شود را نیز درنظر بگیرید تا قبل از شروع پروسه جمع‌آوری، کوله‌بارتان را ببندید. با اینکار دیگر نیازی نیست تا وسط اسباب کشی بروید سراغ تهیه کارتن، چسب پهن ، پلاستیک حبابدار و… همه وسایل را از قبل تهیه کردید و خیالتان راحت است.

مثلا فکر کنید در حال جمع کردن خرده‌ریزهای داخل کمد هستید که یک دفعه چسب یا کارتن شما تمام می‌شود! حالا باید بگردید دنبال کارتن اسباب کشی و پروژه بسته‌بندی شما متوقف می‌شود. حتی تصورش هم روی روان آدم تاثیر می‌گذارد!

تغذیه سالم داشته باشید!

یادتان باشد که شما یک انسان هستید و اینکه انرژی شما کم شود یک چیز طبیعی است. حال راهکار مناسب برای جبران این انرژی خوردن غذاهای سالم و مقویست. شما کار نسبتا سنگینی انجام می‌دهید و امکان دارد که قندخونتان کاهش یابد یا اصطلاحا ضعف کنید. عده‌ای تصور می‌کنند که اگر غذا زیادتر بخورند این اتفاق نمی‌افتد، ولی هیچ ربطی به حجم غذا ندارد!

خوراکی‌هایی مثل میوه و سبزیجات یا اگر توانستید از خشکبارها مواد مغذی خریداری کنید تا در حدامکان انرژی شما را تامین کنند. درضمن حواستان باشد که از خوردن غذاهای چرپ و سنگین خودداری کنید، چونکه سریعا خستگی و کوفتگی را به بدن شما منتقل می‌کند.

کدام جعبه برای کجاست؟

در آخرین مرحله بسته بندی با خرید کارتن اسباب کشی حتما یادتان باشد که علائم هشداردهنده را روی کارتن‌ها بچسبانید! اولا با اینکار نیروهای حمل حواسشان را بیشتر جمع می‌کنند که کدام کارتن شکستنیه کدام نه! دوم اینکه کار خودتان هم راحتتر می‌شود.

جدیدا برچسب‌های رنگی وارد بازار شده که می‌توانید وسایل هر قسمت از خانه را از هم جدا کنید، مثلا کارتنی که برچسب زرد داشته باشد مخصوص پذیراییست! خب اینکار واقعا به نفع شما و زمان شماست! درسته که می‌توان با ماژیک تمام اینکار ها را انجام داد ولی شما باید تصمیم بگیرید که حرفه‌ای عمل کنید یا نه!

الان وقت بازی شماست!

بسته بندی با کارتن اسباب کشی

ما در این مطلب سعی کردیم تمام نکات مربوط به بسته بندی با کارتن اسباب کشی را برای شما بیاوریم تا یک اسباب کشی اصولی را تجربه کنید. کار ما تمام شد، الان نوبت شماست که وظیفه‌تان را انجام دهید!

خب از همون اول باهم بریم جلو، کاغذ و قلم بیاورید…

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!