قیمت بسته بندی وسایل منزل

یکی از مسائلی که برای بسته بندی وسایل منزل اهمیت دارد بحث قیمت و هزینه بسته بندی است. در هنگام اسباب کشی هزینه های جانبی بسیاری اوقات فشار زیادی برای ما می آورد. برای همین هزینه و قیمت تجهیزات مورد نیاز بسته بندی برای ما حائز اهمیت می شود.

 

بسته بندی وسایل منزل
بسته بندی وسایل منزل

 

ابن نکته قابل ذکر است که قیمت بسته بندی وسایل منزل در هنگام اسباب کشی ، هزینه ای است که از هزینه های بیخود جلوگیری می کند. به طور مثال اگر شما از تجهیزات مناسب برای بسته بندی اسباب کشی استفاده کنید باعث جلوگیری از صدمات وارده به تجهیزات شما می شود که گاهی هزینه آن بسیار بالاتر است. اگر شما اسباب و وسایل شکستنی خود را به خوبی بسته بندی نکنید به هنگام جا به جایی باعث شکستن و از بین رفتن آن می شود و معمولا قیمت آن وسیله بسیار بیشتر از تجهیزات تهیه شده برای بسته بندی کالا ها برای اسباب کشی است. پس می توان گفت هزینه کردن برای بسته بندی اسباب کشی هزینه بیخود نیست و در اصل برای جلوگیری از ضرر و زیان بسیار بزرگتر است.

اما می توان قیمت بسته بندی وسایل منزل را کاهش داد و آن را به حداقل مورد نیاز رساند به گونه ای که هم از آسیب به وسایل جلوگیری کند و هم رقم قابل توجهی نشود. برای این موضوع باید بدانید که چگونه و چه مقدار تجهیزات برای بسته بندی اسباب کشی خود تهیه کنید تا قیمت بسته بندی وسایل منزل شما کاهش یابد.

بسته بندی وسایل منزل
بسته بندی وسایل منزل

 

تعیین قیمت برای بسته بندی وسایل منزل

یکی از راهکار هایی که می تواند به صرفه جویی در بسته بندی اسباب کشی شما کمک کند استفاده از نیروهای متخصص است. نیروهای متخصص و با تجربه که از شرکت ایزی پک نیز قابل تهیه است، به شما کمک می کند تا کمترین هزینه ها را برای تهیه تجهیزات بسته بندی انجام دهید. علاوه بر این نیروی متخصص آشنایی کامل به نحوه بسته بندی هر وسیله و اینکه چه مقدار پوشش و تجهیزات برای بسته بندی هر وسیله ای نیاز است تا کمترین آسیب را ببیند را آشنا است و از اسراف در هنگام بسته بندی جلوگیری می کند.

شاید شما ندانید که یک وسیله به چه میزان تجهیزات برای پوشش نیاز دارد تا آسیب نبیند و پوشش فراوان و بیخودی برای آن استفاده کنید و یا ندانید که تجهیزات بهتری برای بسته بندی وسیله شما وجود دارد که هزینه کمتری را در بر خواهد داشت. به طور مثال بسیاری از ما برای بسته بندی های وسایل از کاغذ بسته بندی زیادی استفاده می کنیم. در بعضی از موارد با یک رول بابل رول می توان هم میزان آسیب را به وسیله کاهش داد و هم در مقیاس هزینه کمتری را برای ما دارد.

یا برای مثال دیگر تهیه کارتن ها برای بسته بندی و اسباب کشی اهمیت زیادی دارد. وقتی شما سایز مناسب کارتن برای اسباب کشی را ندانید ممکن است هزینه زیادی برای تهیه کارتن های سایز کوچک کنید که این امر باعث افزایش قیمت بسته بندی شما و همچنین افزایش هزینه باربری خواهد شد. تهیه کارتن ها با سایز مناسب و استحکام مناسب میتواند کمک زیادی درکاهش هزینه های اسباب کشی شما نماید.

 

بسته بندی وسایل منزل
بسته بندی وسایل منزل

 

علاوه بر نیروی متخصص، تهیه تجهیزات با کیفیت نیز بسیار به کاهش هزینه ها در هنگام جا به جایی کمک می کند. بسیار مشاهده شده است که بسیاری از افراد برای کاهش قیمت بسته بندی به هنگام اسباب کشی، کارتن های بی کیفیت و نامناسب برای اسباب کشی خود استفاده کرده اند که علاوه بر نیاز بیشتر به تعداد کارتن، به هنگام اسباب کشی کارتن پاره شده است و یا به اسباب آسیب رسیده و یا نیاز به تهیه مجدد وسایل شده است. پس تهیه تجهیزات با کیفیت کمک به کاهش قیمت اسباب کشی است .

قیمت بسته بندی تمام شده برای اسباب کشی به میزان اسباب نیز بستگی دارد. اینکه متراژ منزل شما چقدر است و چه میزان اسباب در منزل خود دارید . نوع این اسباب چه کالاهایی است در میزان نیاز به تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل بسیار تاثیر گذار است و می تواند قیمت تمام شده بسته بندی اسباب کشی را کاهش یا افزایش دهد.

بسته بندی وسایل منزل
بسته بندی وسایل منزل

 

شرکت ایزی پک ارائه دهنده خدمات بسته بندی وسایل منزل

شرکت ایزی پک تولید کننده تجهیزات بسته بندی اسباب کشی است و با توجه به تجربه بالای شرکت در امر اسباب کشی و آشنایی کامل به نیاز هر فرد به تجهیزات به هنگام اسباب کشی، کالاهای خود را متناسب با اسباب کشی تولید می کند. این امر باعث شده است علاوه بر کیفیت بالای تجهیزات برای اسباب کشی از نظر قیمت و هزینه بسیار مقرون به صرفه باشد. علاوه بر این شرکت ایزی پک نیروی متخصص کافی و کارآمد برای انجام امور بسته بندی شما در اختیار دارد و می تواند بهترین بسته بندی را برای اسباب کشی شما انجام دهد.

شرکت ایزی پک قبل از امر اسباب کشی و عقد قرارداد نیروی متخصصی را برای برآورد هزینه اسباب کشی و بسته بندی به محل سکونت شما ارسال می کند و می توانید قبل از عقد قرارداد از مشاوره ما به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.

برای اینکه بدانید چه تجهیزاتی برای اسباب کشی لازم و ضروری است تا قیمت بسته بندی اسباب کشی خود را کاهش دهید ما لیستی از تجهیزات در آخر مقاله برای شما می آوریم. تعداد و میزان تهیه این تجهیزات بستگی به متراژ منزل شما دارد که می تواند با تماس با شرکت های بسته بندی و یا باربری از جمله شرکت ایزی پک برای تهیه و نیاز خود به میزان تجهیزات کمک بگیرید. علاوه بر خدمات ویژه شرکت ایزی پک ، در صورتی که شما تجهیزات بسته بندی خود را از پک های آماده شرکت ایزی پک استفاده کنید می توانید هر میزان از تجهیزاتی که اضافه مانده است برای شرکت ارسال کنید و هزینه آن را دریافت کنید. این سرویس ویژه ما برای آرامش و کاهش استرس شما هنگام اثاث کشی آماده شده است.

 

قیمت بسته بندی وسایل منزل
قیمت بسته بندی وسایل منزل

 

تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی استاندارد

از مهم ترین لوازم و تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی می توان به :

  • انواع کارتن اسباب کشی
  • کارتن مخصوص حمل لباس
  • کارتن مخصوص حمل کتاب
  • انواع ضربه گیر وبابل رپ
  • کاغذهای مخصوص بسته بندی
  • انواع چسب های مخصوص بسته بندی

به همراه سایر تجهیزات و لوازم بسته بندی از قبیل ماژیک , برچسب و لیبل و … اشاره کرد.

قیمت بسته بندی وسایل منزل
قیمت بسته بندی وسایل منزل

 

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید . ۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

محصولات مرتبط:

بقچه لباس

پلاستیک حبابدار ضربه گیر

چسب پهن نواری

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!