همانطورکه میدانید ایزی پک دو تا خدمات مربوط به جابجایی ارائه داده است یک خدمات کامل اسباب کشی و دوم خدمات بسته بندی. این دو سرویس ارائه شده قیمت مشخصی ندارند که بگوییم فلان تومن هزینه انجام این سرویس می باشد. درواقع هر خانه‌ای با تمام وسایلی که دارد یک قیمت متفاوتی دارد، حالا اینکه این هزینه‌ها چگونه محاسبه میشود را در ادامه به شما میگویم.

قیمت خدمات کامل اسباب کشی

فرض کنید قصد جابجایی دارید و دوست دارید شرکت ایزی پک وظیفه اثاث کشی و حمل و نقل شما را انجام دهد. ولی قبل از انجام خدمات میخواهید یک براورد قیمت از خدمات اسباب کشی داشته باشید، در این مرحله با شرکت ایزی پک تماس میگیرید درخواست کارشناسی رایگان میکنید و کارشناس ما بصورت کاملا رایگان به منزل فعلی شما مراجعه میکند. همکاران با مشاهده حجم وسایل شما و فاصله مبدا تا مقصد قیمت نهایی خدمات را به شما اعلام میکنند و در صورت رضایت شما، در روز مقر جهت بسته بندی کامل لوازم خانه اعزام میشوند. لازم به ذکر است که قیمت اعلام شده بصورت قطعی می باشد و در پایان کار هیچگونه هزینه اضافی مانند انعام و اُجرت حمل از شما دریافت نمیگردد.

ایزی پک

قیمت خدمات بسته بندی

هزینه خدمات بسته بندی با خدمات کامل متفاوت است. در خدمات اولی شما باید با شرکت تماس میگرفتید تا یک کارشناس به منزل شما اعزام شود. ولی خدمات بسته بندی بصورت کاملا آنلاین صورت می پذیرد به این صورت که شما ابتدا وارد سایت ایزی پک میشوید و از قسمت خدمات بسته بندی وسایلی که قصد بسته بندی آن ها را دارید را انتخاب مینمایید. هر محصول بسته بندی قیمت مجزا دارد که قبل از ثبت سفارش میتوانید هزینه نهایی و قطعی را مشاهده کنید تا درصورت تایید نسبت به پرداخت آن اقدام نمایید. لازم به ذکر است که بسته های تعبیه شده قیمتشان با احتساب متریال بسته بندی مانند کارتن اسباب کشی و … تخمین زده شده.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!