تهیه لوازم برای بسته بندی اسباب منزل یا به اصطلاح لوازم اسباب کشی به هنگام اسباب کشی یکی از معضلاتی است که بسیاری از ما با آن رو به رو بوده ایم. بسیاری از ما با شرکت هایی که این تجهیزات را به فروش می رساند آشنایی نداریم و یا شرکت ها تجهیزات کامل را در اختیار قرار نمی دهند. یکی دیگر از مشکلات در زمان اسباب کشی این است که نمی دانیم دقیقا به چه تجهیزاتی لازم داریم و یا چه مقدار باید از هر کدام از این لوازم را تهیه کنیم. در این مقاله شما را با لوازم مورد نیاز برای اسباب کشی آشنا می کنیم و در آخر میزان نیاز شما را با توجه به میزان اسباب و متراژ منزلتان به شما می گوییم.

فروشگاه لوازم اسباب کشی

چه لوازمی برای اسباب کشی لازم داریم؟

خرید کارتن اسباب کشیکارتن اسباب کشی

یکی از اصلی ترین لوازم اسباب کشی مورد نیاز است کارتن میباشد . کارتن ها باید در سایز های مناسب و با توجه به وسایل موجود در منزل تهیه شود. کارتن ها نباید کهنه و یا پارگی داشته باشند. با توجه به وسیله قرار گیرنده در آن باید از استحکام خوبی بر خوردار باشند. به طور مثال برای اسباب شکستنی و شیشه ها حتما باید از کارتن های محکم اسباب کشی و در ابعاد مناسب استفاده شود و مطمئن شد که درب آنها به خوبی بسته خواهد شد.

ضرورت استفاده از کارتن اسباب کشی مناسب

کارتنی که برای اسباب شکستنی استفاده می شود بسیار مهم است زیرا اگر کهنه باشد و یا درب آن به خوبی بسته نشود احتمال ریختن وسایل به هنگام جا به جایی و شکستن آنها وجود دارد. کارتن های استاندارد اسباب کشی مدل های مختلفی دارند که با توجه به نیاز و اسباب باید هر کدام از آن ها تهیه شود.

بهترین کارتن برای جابه جایی وسایل منزل ، کارتن های پنج لایه ضخیم و مقاومت بالا میباشند که حتما میبایست در ابعاد و سایز بندی های استاندارد و متنوع جهت استفاده برای بسته بندی وسایل مختلف منزل مورد استفاده قرار گیرند . شما میتوانید کارتن های استاندارد اسباب کشی را از شرکت ایزی پک تهیه کنید و لازم است بدانید که کلیه کارتن های ارائه شده توسط این مجموعه طبق استانداردهای شرکت ubox طراحی و تولید میشود.

کارتن اسباب کشی

میزان استفاده کارتن که یکی از لوازم اسباب کشی است، در هر بخش از منزل و با توجه به متراژ و حجم وسایل موجود در آن متفاوت است به طور مثال برای جمع کردن و بسته بندی ظروف شکستنی و خرده ریز های موجود در یک خانه با متراژ زیر ۱۰۰ متر به صورت میانگین به ۱۵ عدد کارتن بزرگ، ۱۵ عدد کارتن متوسط و ۲۵ عدد کارتن کوچک نیاز است. این میزان با توجه به متراژ و حجم وسایل تغییر میکند. البته این برآورد  تعداد کارتن برای وسایل موجود در منازل هستند و برای ادارات و مکان های تجاری این رقم متفاوت است. کارشناسان ایزی پک می توانند با مراجعه به محل شما میزان کارتن مورد نیاز شمارا تخمین بزنند و برای شما فراهم کنند.

خرید پلاستیک حبابدارپلاستیک حبابدار

یکی دیگر از لوازمی که به هنگام جا به جایی وسایل حساس بسیار به کار شما می آید و مانع از آسیب دیدن  آن ها خواهد شد بابل رپ است. بابل رپ یا همان پلاستیک ضربه گیر حبابدار ، با توجه به حباب های هوایی که داخل آن وجود دارد میتواند از وسایل شما در برابر خطرات ناشی از خط و خش ، شکستگی ، کثیفی و … محافظت کنند. با استفاده از بابل رپ، شما می توانید اسباب بزرگ خانه به خصوص یخچال ، شیشه ها ، مبلمان و میز ناهار خوری و .. را بسته بندی کنید.

مزایای پلاستیک حبابدار

بابل رپ ها به دلیل داشتن حباب ها یکی از ضربه گیر های بسیار عالی در بسته بندی محسوب میشوند. حباب ها روی این وسیله مانع از انتقال ضربه به اسباب منزل شما می شود و کاربرد بسیار خوب و مفیدی در اسباب کشی دارد. البته توجه به این نکته بسیار مهم است که جنس پلاستیک و اندازه حباب های موجود در بابل رپ در میزان ضربه گیری و حفظ سلامت اسباب شما در یک جابه جایی بسیار مهم و تعیین کننده میباشد . کلیه بابل رپ های ارائه شده توسط شرکت ایزی پک با بهترین متریال و ضربه گیری بالا ، به صورت انحصاری و با در نظر گرفتن مواردی از قبیل :

  • مواد اولیه درجه یک (جلوگیری از بوی بد ناشی از مواد بازیافتی )
  • ضخامت بالای پلاستیک (عدم پاره شدن بسته بندی وسایل در طول مراحل جابه جایی)
  • استفاده از حباب های درشت و با گرید بالا ( جلوگیری از انتقال ضربه و رسیدن آسیب به وسایل)

تولید و در اختیار مصرف کننده قرار میگیرد.  به طور مثال حدود مصرف بابل رپ برای یک خانه با متراژ زیر ۱۰۰ متر، حدودا ۱۹۰ متر است که این مقدار با توجه به متراژ و نیاز شما متغییر است.

پلاستیک حباب دار

کاغذ بسته بندی

استفاده از کاغذ بسته بندی به خصوص در اسباب شکستنی باعث جلوگیری از آسیب رسیدن  به وسایل خرده ریز و شکستنی می شود. زمانی که شما میخواهید وسایل خرده ریز منزلتان را داخل یک کارتن اسباب کشی قرار دهید حتما میبایست که آن ها را توسط کاغذ بسته بندی دور پیچی کنید چرا که در غیر اینصورت بر اثر برخورد آن ها با هم در داخل کارتن شکسته و یا ضخمی میشوند. بسیاری از افراد از روزنامه برای بسته بندی و دورپیچی خورده ریز ها و وسایل شکستنی استفاده می کنند که این کار بسیار اشتباه است .

درست است که روزنامه نیز کار کاغذ بسته بندی را انجام می دهد. اما روزنامه به دلیلی داشتن چاپ و رنگ ، حاوی سرب و مواد شیمیایی خطرناک میباشد و در بسیاری از مواقع وسایل شما را آلوده می کند. علاوه بر آن روزنامه ها جنس کاملا مناسبی برای بسته بندی ندارند. کاغذ های بسته بندی به منظور بسته بندی تولید می شوند و از آلیاژ مناسب برای بسته بندی ساخته شده اند که باعث می شود ضربه های بیشتری را تحمل کنند. علاوه بر این به دلیل نداشتن چاپ و رنگ اسباب شما را آلوده نمی کنند.

استفاده از کاغذ بسته بندی به دلیل ارزان بودن بهترین گزینه برای دورپیچی خرده ریزهای داخل منزل میباشد و ضمنا به همین دلیل نباید از استفاده از آن در موارد مورد نیاز صرف نظر و یا صرفه جویی کنید و مطمئن باشید که استفاده از آن میتواند مزایای بالاتری برای شما داشته باشد. برای یک خانه با حدود متراژ زیر ۱۰۰ متر، حدودا ۱۰کیلو کاغذ بسته بندی احتیاج است.

خرید چسب پهنچسب

چسب ها استفاده زیادی در هنگام بسته بندی لوازم اسباب کشی دارند. برای اسباب کشی بهتر است از چسب های پهن استفاده شود. چسب پهن قدرت نگهداری بیشتری دارند علاوه بر آن سطح بیشتری را پوشش می دهند و برای بستن درب کارتن ها بسیار مفید هستند.البته حتما به این نکته توجه کنید که هنگام تهیه چسب دقت کنید که چسب مخصوص بسته بندی تهیه کنید چرا که بسیاری از چسب های موجود در بازار کیفیت لازم برای چسباندن کارتن بسته بندی وسایل منزل و یا پلاستیک را ندارند و این میتواند صدمات و یا خسارات زیادی را در هنگام جابه جایی به شما وارد کند . به طور مثال فکر کنید چسب زیر کارتنی که داخل آن را از کریستال های گرانقیمتتان پر کردید باز شود . چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ برای اطلاعا از خدمات باربری در تهران نیز میتوانید به لینک قبل مراجعه کنید.

برای یک خانه با متراژ زیر ۱۰۰ متر حدود ۱۰ رول چسب مورد نیاز است.

سلفون

برای بسته بندی و دور پیچی برخی از وسایل به سلفون احتیاج میباشد . داشتن یک رول سلفون در هنگام اسباب کشی خیلی روند کار شما را جلو خواهد انداخت.یادتان باشد سلفون به تنهایی به هیچ عنوان قابلیت محافضت از وسایل شما را ندارد و اینکه مشاهده میشود که عده ای مبلمان و یا سایر وسایل چوبیشان را هنگام جابه جایی برای محافظت از آسیب و صدمات احتمالی سلفون پیچ میکنند بسیار تفکر اشتباهیست. سلفون صرفا وسیله ایست که برای محافظت وسایل از نفوذ گرد و خاک و جلوگیری از باز شدن بسته بندی وسایل در طول مراحل جابه جایی استفاده میشود.

 

با توجه به وسایل شما و اینکه متراژ شما چقدر است ممکن است وسایل و لوازم اسباب کشی دیگه ای نیز لازم داشته باشید. بسیاری اوقات شما وسایل عتیقه و یا گران قیمتی را در منزلتان دارید که حتما باید برای بسته بندی  انها از  ضربه گیر های مناسبتری استفاده کنید.

سلفون بسته بندی

اسباب کشی ایزی پکمزایای همکاری با شرکت ایزی پک

شرکت ایزی پک تمامی این تجهیزات و لوازم اسباب کشی را دارا می باشد و می تواند در اختیار شما قرار دهد. یکی از مزیت های شرکت ایزی پک در تهیه تجهیزات اسباب کشی این است که در صورت خرید شما و نیاز نداشتن به آن وسیله می توانید تمام وسایل اضافی را مرجوع کنید و هزینه آن را دریافت کنید.

شرکت ایزی پک علاوه بر تهیه تجهیزات بسته بندی با کیفیت عالی، خدمات بسته بندی را نیز برای شما انجام خواهد داد. نیروهای متخصص ایزی پک تمامی اصول بسته بندی اسباب را می دانند و می توانند به بهترین شیوه اسباب شما را بسته بندی کنند.

در زیر جدولی از میزان تجهیزات مورد نیاز شما برای بسته بندی اسباب با توجه به متراژ آماده شده است. شما با تهیه هر یک از بسته ها می توانید نیاز خود را برای بسته بندی تامین کنید و هر مقدار از تجهیزات که اضافه آمد دوباره به ما برگردانید و هزینه آن را دریافت کنید.

 

برای اطلاع از قیمت بسته ها با ما تماس بگیرید.   ۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

نوع بسته بابل رپ کارتن بزرگ کارتن متوسط کارتن کوچک کاغذ بسته بندی چسب سلفون ورق سینگل
۰ تا ۱۰۰ متر ۱۹۰ متر ۱۵ عدد ۱۵ عدد ۲۵ عدد ۱۰ کیلو ۱۰ عدد ۱ رول ۱۰ عدد
۱۰۰ تا ۱۵۰ متر ۲۷۰ متر ۲۰ عدد ۲۵ عدد ۳۵ عدد ۱۵ کیلو ۱۰ عدد ۱رول ۱۵ عدد
۱۵۰ تا ۲۰۰ متر ۳۶۰ متر ۳۰ عدد ۳۵ عدد ۴۰ عدد ۲۰ کیلو ۲۰ عدد ۱ رول ۲۰ عدد
۲۰۰ تا ۲۵۰ متر ۴۵۰ متر ۴۰ عدد ۴۵ عدد ۵۰ عدد ۲۵ کیلو ۲۵ عدد ۱ رول ۲۵ عدد
۲۵۰ تا ۳۰۰ متر ۵۴۰ متر ۵۰ عدد ۵۵ عدد ۶۰عدد ۳۰ کیلو ۳۵ عدد ۱ رول ۳۵ عدد
بسته مخصوص آشپزخانه ۵ ۵ ۱۵ ۱۰ کیلو ۲ عدد —-
بسته مخصوص لوازم بزرگ ۹۰متر ۲عدد ۱ رول

سوالات متداول درباره لوازم اسباب کشی

چگونه میتونیم لوازم اسباب کشی برند ایزی پک و تهیه کنیم؟

شما میتونید با مراجعه به قسمت فروشگاه داخل سایت ایزی پک  ، کلیه محصولات و لوازم مورد نیازخودتون در رابطه با اسباب کشی را تهیه کنید .

چگونه میشه از فروشگاه ایزی پک خرید کرد؟

شما میتونید با مراجعه به سایت فروشگاهی ایزی پک ، پس از انتخاب محصول مورد نظرتون هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی خریدتون و انجام بدین.

لوازم اسباب کشی خریداری شده چگونه به دست ما میرسه؟

کلیه سفارشات شهر تهران توسط همکاران ما در قسمت ارسال درب منزل شما تحویل داده خواهد شد

آیا برای شهرستان هم سفارش ارسال میکنید ؟

بله در حال حاضر جهت رفاه حال هموطنان شهرستانی کلیه سفارشات شهرستان به دو صورت تحویل درب منزل و یا تحویل در پایانه شهر مربوطه ارسال میشود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!