اگر ساکن شرق تهران باشید طبیعتا به دنبال مرکز فروش کارتن در شرق تهران هستید، بنابراین در این مطلب علاوه بر پرداخت به کارتن بسته بندی نو شیوه خرید کارتن اسباب کشی برای افراد ساکن شرق تهران را توضیح می‌دهیم.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

خرید کارتن بسته بندی نو مخصوص اسباب کشی

در هنگام جمع کردن و بسته بندی وسایل منزل اولین محصولی که به تهیه کردن آن فکر می‌کنیم، کارتن اسباب کشی است. حالا عده‌ای این وسایل را بصورت دست دوم و کهنه تهیه می‌کنند، عده‌ای از قبل این وسیله را داخل انبار نگه داشتند و عده‌ای نیز به تهیه کارتن نو اقدام می‌کنند. حالا فرق بین کارتن دست دوم و تازه در چیست؟ چرا جدیدا همه بر خرید جعبه بسته بندی دست اول تاکید دارند؟

ببینید اولین فاکتوری که باید درنظر بگیرید این است که کارتن‌های نو بصورت 5 لایه به بازار عرضه می‌‌شوند ولی کارتن‌های دست دومی که از میوه فروشی یا سوپرمارکت‌ها تهیه می‌کنید از 3 لایه ورقه مقوایی تشکیل شده که همین اختلافه لایه‌ها سبب افت کیفیت و کاهش مقاومت آن‌ها در برابر ضربات احتمالی می‌شود.

دلیل دیگری که مدنظر ما هست، عدم بهداشتی بودن کارتن بسته بندی دست دوم می‌باشد. شما درنظر بگیرید که تعداد نفرات زیادی از این کارتن‌های برای حمل کالا و اجناس خود استفاده کردند که معلوم نیست که چه شخصی با چه سابقه پزشکی به این ابزار دست زده و شما هم با فرض اینکه نفرات قبلی هم مانند شما همین شرایط و روحیات را دارند از این کارتن اسباب کشی استفاده می‌کنید. مخصوصا در این روزها که ویروس کرونا دیدِ ما را نسبت به مسئله بهداشت عوض و وسواسیت مردم را به رعایت بهداشت فردی و پروتکل‌های بهداشتی بیشتر کرده.

نکته دیگر هم اینکه به دلیل استفاده مکرر از این جعبه‌ها توسط افراد مختلف، طبیعی است که مقاومت خود را پس از مدتی از دست بدهند. حتی ممکن است که در هنگام جابجایی اثاثیه منزل در اسباب کشی برخی از کارتن‌ها پاره شود و تمام وسایل درونش بر زمین بیوفتند. به همین دلایلی که گفتیم خرید کارتن بسته بندی اسباب کشی را پیشنهاد می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: خرید کارتن ضخیم ، چرا باید کارتن اسباب کشی 5 لایه باشد؟

کارتن اسباب کشی

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

حال برویم سراغ معرفی مرکز فروش کارتن اسباب کشی در شرق تهران که اگر قصد خرید کارتن اثاث کشی را داشتید بدانید چگونه و به چه روشی خریداری کنید. در این وضع قرنطینه و کمتر شدن عبور و مرور داخل شهر، بهترین روش خرید از فروشگاه‌های اینترنتی در این زمینه است. برای مثال فروشگاه ایزی پک یکی از کسب و کارهای آنلاینی است که در این زمینه فعالیت می‌کند. کارتن اسباب کشی، پلاستیک حبابدار، بقچه لباس و تمام متریال مربوط به اثاث کشی را درخودش جای داده و از هرکجای تهران یا ایران سفارش دهید در کمترین زمان ممکن درب منزلتان تحویل بگیرید.

اگر شما مرکز فروش کارتن در شرق تهران را هم پیدا کنید بازهم باید زمانی برای پیدا کردن کارتن اسباب کشی مناسب برای اثاثیه منزلتان صرف کنید. ولی با فروشگاه آنلاین صرفا با چند کلیک ساده کارتن اسباب کشی مخصوص خودتان را انتخاب می‌کنید و درب منزل تحویل می‌گیرید. دیگه فرق نداره شرق تهران باشید یا غرب تهران!

شرکت ایزی پک با ارائه بهترین اجناس بسته بندی می‌تواند ایمنی وسایل شما را در طول اسباب کشی تضمین کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!