معرفی پلاستیک ها و نایلون حبابدار ایزی پک

_ای بابا پس کی تموم میشه این اسباب کشی؟ یه روز تعطیل داریم اونم نمیذارن بخوابیم! خسته شدیم بخداااا!

_بلند شو اینقد غر نزن، خودت که ماشالا دست به سیاه و سفید نمی‌زنی، افتادی یه گوشه همشم یا سرت تو گوشیته یا خوابی. خوبه این خواهرت هست، اگه این بچه نبود، تو و بابات یه سر سوزن به من کمک نمی‌کردین

پاشو برو پیش خواهرت مهناز، داره ظرفای بوفه رو خالی می‌کنه ببین کمکی چیزی نمی‌خواد، من می‌خوام برم این وسیله‌های خالتو که پیش ما مونده تحویل بدم. پاشی بهروزااا، نخوابی باز

مهناز، کجایی، عه اینجایی، خسته نباشی صبحت بخیر. میدونم کاری نیست من بکنم ولی حالا اگه هست بگو، ببینم اگه فرصت دارم انجام بدم.

فرصت داری خوبم داری، بیا این ظرفا رو از دست من بگیر بذار تو کارتن. حتما قبلش همشونو با پلاستیک حبابدار بپیچ. یه رول بزرگش اون بقله، قیچی هم کنارشه. دونه دونه ظرفا رو با پلاستیک حبابدار بپیچ بعد بذار تو کارتن

حله کار و دست خوب کسی سپردی، از اولشم اگه خودم اومده بودم اینقد کش نمیومد این اسباب کشی

چند دقیقه بعد

مهناز، تمومه

اینقد زوود؟ چجوری آخه؟ مطمئنی درست چیدی؟

پلاستیک ضربه گیر حباب دار سایز ۵۰ در ۵۰ سانتی متر

آره بابا دستم تنده، همه رو چیندم تو کارتن، چندتا کارتن دیگه هم اون دور و بر بود گذاشتم رو کارتن ظرفا خیالت راحت، برو عشق کن!
عههههه بهرووز، این پلاستیک حبابدار که تکون نخوردن، نکنه همینجوری بدون اینکه با نایلون ظرفا رو بپیچی گذاشتیشون تو کارتن، ای وااای بهروز خداا بگم چیکارت کنه. تازه اون همه کارتن هم گذاشتی روش

چی میگی مهناز، چرا الکی سخت می‌گیری طوریش نمیشه که، بذا برم کارتن ظرفا رو بیارم ببینی چه خوب چیندن

عههههه، اینا چرا اینجوری شدن؟ چرا شکستن

چیکار کنم مهناز، مامان کلمو میکنه اگه بفهمه.

شاید با اتفاقاتی که در داستان با رخ داد غریبه نباشید و در یکی از اسباب کشی‎‌های خود مشابه آن را تجربه کرده باشید. یک سهل انگاری ساده که می‌تواند به ضررهای مالی بزرگ ختم شود. خیلی از ما با خود فکر می‌کنیم که استفاده از نایلون حبابدار تنها محدود به کارخانه جات و برند‌های بزرگ نیست بلکه هر فردی که قصد بسته بندی اصولی و مطمئن یک وسیله را داشته باشد می‌تواند از این نایلون‌ها استفاده کند.

کیسه محافظ حباب دار سایز متوسط

چرا پلاستیک حبابدار

وارد شدن فشار و برخورد ضربه به وسایل دوتا از اصلی ترین عوامل در ایجاد آسیب در وسایل مختلف هستند. دلیل اصلی استفاده از پلاستیک حبابدار هم به این مسئله بر میگردد. چرا که لای‌های این نایلون‌ها به خوبی می‌توانند از وسایل شما در برابر انواع ضربه‌ها دفاع کنند مانع از شود که اتفاق ناگواری برای وسایل شما رخ دهد.

سطح این نایلون‌ها به این دلیل حباب‌های پر شده با هوایی که روی آن قرار گرفته این امکان را فراهم می‌کند تا از وارد شدن فشار یا ضربه به وسیله جلوگیری کند تا 80 درصد احتمال آسیب و شکستگی را پایین بیاورد.

در کنار متوقف کردن فشار و ضربه این نایلو‌ن‌ها می‌تواند وسایل شما را در برابر خش برداشتن و سایر آسیب‌های سبک حفظ کنند.

انواع نایلون حبابدار ایزی پک

نایلون حباب درشت سه لایه

این نایلون‌ها به دلیل مقاومت بسیار بالا و کیفیت مناسبی که دارند به خوبی می‌توانند در بسته بندی وسایل بزرگ خانه مثل یخچال، گاز، میز و کنسول و  … به کار بیایند.

نایلون حباب ریز سه لایه

این نایلون‌ها در کنار مقاومت بالایی که دارند  از انعطاف پذیری قابل قبولی نیز برخوردار هستند. این انعطاف پذیری به شما کمک می‌کند تا در بسته بندی ظروف ظریف و حساس‌تر به کار شما بیایند

وسایلی مثل خورده ریز‌های اتاق خواب، ظروف شکستی، برخی از وسایل برقی و …

پلاستیک ضد ضربه اسباب کشی

یک پلاستیک حبابدار مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟

نایلون‌های حباب دار نیز مثل باقی محصولات موجود در بازار  با کیفیت‌ها، قیمت و ویژگی‌های متنوعی ارائه می‌شوند. اصلی ترین نکته‌‌ای که در هنگام خرید پلاستیک حبابدار می‌بایست به آن توجه کرد، کیفیت و مرغوبیت پلاستیک آن است. معمولا کیفیت پلاستیک را از ظاهر آن در وهله اول و بوی آن در وهله دوم می‌توان تشخیص داد. پلاستیک‌های غیر مرغوب با بوی نامناسب کیفیت پایینی که دارند به راحتی خودشان را لو می‌دهند. نکات دیگر انتخاب نایلون حبابدار مناسب شامل:

  • مقاوم در برابر گرد و غبار و ضربه
  • شفافیت و درخشندگی مناسب
  • تعداد لایه‌های بالا

کلام آخر

آنچه گفتیم درباره یکی از اصلی ترین و مهمترین تجهیزات لازم در بسته بندی لوازم منزل یعنی نایلون حبابدار بود، وسیله‌ای ساده و در عین حال ضروری که تهیه و استفاده از آن می‌تواند درجه ایمنی بسته بندی شما را به شکل چشمگیری بالا ببرد  و احتمال آسیب دیدگی وسایل را تا حد زیادی کم کند.

امیدواریم این مطلب نقش موثری در شناخت بیشتر شما و از این نایلون‌ها داشته باشد و در بسته بندی‌های بعدی با دیدی باز تر به سراغ این نایلون‌ها بروید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!