همه ما ایرانی‌ها در هرمسئله‌ای به دنبال بیمه هستیم. چه در هنگام استخدام چه در هنگام خرید ماشین، خرید موتور و…. در کل بیمه یک سوپاپ اطمینانی است که خیال ما را بابت حوادث پیش رو راحت می‌کند. خب، وقتی ما وظیفه جابجایی را به شرکت اسباب‌کشی می‌سپاریم خیلی برایمان مهم است که وسایلمان آسیب نبینند و رک بگم زیاد نمی‌شود به قول باربری‌ها و شرکت‌های اثاث کشی اعتماد کرد! برای اطمینان بیشتر باید مسئله بیمه اسباب کشی را جدی بگیرید. یعنی اگر قصد همکاری با شرکتی را دارید حتما ببینید که ضمانتی برای سالم ماندن وسایل شما دارد یا نه. در این مطلب قصد داریم تا درباره بیمه اسباب کشی بیشتر بپردازیم. با ما همراه باشید.

بیمه اسباب کشی

چه خسارت‌هایی در هنگام جابجایی پیش می‌آید؟ بیمه اسباب کشی

مرحله جمع‌آوری و بسته‌بندی زیاد خطری برای وسایل ندارد چون درنهایت وسایل را درون کارتن‌ مخصوص اسباب کشی قرار می‌دهید که احتمال آسیب دیدن وسایل خیلی کم است. بیشتر نگرانی ما هنگام حمل و نقل و جابه‌جایی است، تصور کنید که تمام لوازم شما از راه‌پله‌های باریک عبور می‌کنند بعد داخل کامیون و ماشین حمل قرار می‌گیرند، از آنجا هم به منزل جدید منتقل می‌شوند. این پروسه نگران‌کننده است، برای خود شما چندبار پیش‌آمده که هنگام جابه‌جایی، وسایل شما بشکند، خراب شود و یا گم شود! چندنفر انسان را فرض کنید که روزانه تعداد زیادی بار جابجا می‌کنند، طبیعیست که خسته شوند و در این میان ممکن است خدایی نکرده وسایل شما آسیب ببیند. یا راننده هنگام حمل و نقل، با ماشین دیگری تصادف کند! بالاخره نمی‌توان این مشکلات را نادیده گرفت ولی می‌توان راه حلی برای این موضوع پیدا کرد. بیمه اسباب کشی هم برای رفع این مشکل بوجود آمده و هر شرکت اثاث کشی هم موظف است که به آن عمل کند.

بیمه اسباب کشی چیست؟ بیمه اسباب کشی

بیمه اسباب کشی در اصل ضمانتیست که بین کارفرما و شرکت اثاث کشی امضا می‌شود. به این منظور که اگر هر کدوم از وسایل شما خراب شد، گم شد یا شکست شرکت مسئولیتش را برعهده می‌گیرد و هزینه آن را پرداخت می‌کند. فرض کنید یکی از این اتفاق‌ها برای شما پیش آمد، چکار می‌کنید؟ نهایتا نیروهای جابجایی عذرخواهی می‌کنند یا مبلغی را از کل هزینه کم می‌کنند. ولی با این بیمه خیال خودتونو از بابت هزینه و مسئولیت‌های آن راحت می‌کنید.

در کل بدون بیمه اسباب کشی دستتان به جایی بند نیست!

بیمه اسباب کشی

لزوم استفاده از بیمه اسباب کشی بیمه اسباب کشی

اصولا شرکتی وسایل شما را بیمه می‌کند که در کارش خبره باشد. خیلی از این شرکت‌هایی که تازه پا به این عرصه گذاشتند، به بیمه و جبران خسارت فکر نمی‌کنند. پس حتما در نظر بگیرید شرکتی که انتخاب می‌کنید حتما از بیمه استفاده کند تا در آخر کار پشیمانی گریبان گیر شما نشود.

کلام آخر بیمه اسباب کشی

شرکت ایزی‌پک با ارائه پیش فاکتور قبل از شروع کار به شما تضمین می‌کند تا تمامی خسارات احتمالی که در طول پروسه اثاث کشی پیش بیاید را  به عهده می‌گیرد. ما با ارائه خدمات کامل اسباب‌‌کشی تمام مراحل جابجایی شما را انجام می‌دهیم و با بیمه اسباب کشی که در بالا به آن پرداختیم، دیگر نگران خسارت‌های ممکنه در طول اثاث کشی خود نباشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!