” تو این کارتن نبود…! تو این کارتن اسباب کشی هم نبود…! ای بابا…! مامان، کتابای دانشگام تو کدوم کارتن گذاشتی پیدا نمیکنم!

  • همونجاست بگرد…!

+ بابا اینجا صد تا کارتن هست من نمیتونم همه رو بگردم امتحان دارم فردا.

  • از بابات بپرس اون میدونه کجاست…

+ بابا میدونی کارتنی که کتابای منو توش گذاشتی کجاست؟

  • آره، روش نوشتم “کتاب”

+ نیست! فقط یه ردی از نوشتست، پاک شده!

  • اع! پاک شده؟ خب ببین یه کارتن موزه، بالا و پایینش یه مقوای قرمز گذاشتم که وسایلت نریزه بیرون تو اونه.

+ اینجا دوتا کارتنه که مقوا قرمز داره!

  • خب بگرد جفتشو

+ میشه خودت بگردی؟!

  • دخترم من دارم لوسترو نصب میکنم خودت بگرد دیگه

+ای بابا هر سری من این مشکلو با شما دارما خب مشخص کنید وسایل منو دیگه!

  • چشم سری بعدی میگم اسمتو رو کارتن حکاکی کنن مادمازل!

+ پیدا شد!!! من دارم میرم درس بخونم لطفا کسی نیاد تو اتاقم…

  • چشم! “

این مکالمه رو خوندید؟ دقیقا این مکالمه در خانه همه ما پیش آمده ولی برای لوازم مختلف. یک نفر دنبال کتابش میگردد، یکی دنبال کیف، یکی دنبال قابلمه و … خب وقتی این مشکل از گذشته برای همه ما پیش آمده چرا نسبت به حل آن اقدامی انجام ندادید؟؟ شاید برای این است که عادت کردید! ولی به نظر من دلیل اصلی آن این است که هیچکس به شما نگفته اصلا همچین اتفاقی یک مشکل محسوب میشه! و شما هم با خودتان گفتید که آره دیگه قاطی کردن کارتن‌های اسباب کشی با هم یک اتفاق عادی در اسباب کشیه! ولی برای حل این مشکل راه های زیادی هست که یکی از آن‌ها رو توی این مقاله گنجاندیم، یه کم صفحه رو اسکرول کنید و محتوا رو تا آخر بخونید!

چب پهن رنگی ایزی پک

راهکاری برای گم نکردن کارتن اسباب کشی ؟؟؟

چیکار کنیم که در خانه جدید کارتن‌ها را باهم اشتباه نگیریم؟ چسب رنگی! بله چسب پهن رنگی یکی از ابزارهاییست که می‌توانید کارتن‌های خود را از یکدیگر تفکیک کنید و در منزل جدید بدانید کدام کارتن برای کدام بخش خانه است و مانند دختر قصه ما مدام به دنبال کتاب های دانشگاهش نگردید. البته این هم بگویم که استفاده از لبیل و یا ماژیک بسته بندی هم برای رفع این مشکل مناسب است، ولی طبق تجربه ما در زمینه بسته بندی و شناخت مشتریانمان محبوب‌ترین وسیله برای تفکیک، چسب رنگی می‌باشد. حالا شاید فکر کنید چسب رنگی، همان چسب پهن بسته بندی می‌باشد ولی با رنگ‌های متنوع! ولی خواهشا این فکر را نکنید اصلا این چسب کارایی دیگری دارد، چه کارایی؟؟؟؟

چسب پهن

کارایی چسب پهن چیست؟

شاید برایتان سوال پیش بیاید که چسب پهن چگونه می‌تواند به منظم شدن اسباب کشی و در کاهش مصرف زمان کمک کند؟ وقتی که شما در حال باز کردن وسایل خانه‌تان هستید، طبیعی است که به دنبال یک کارتن خاص و وسیله ای خاص بگردید و انقدر این پروسه تمام تمرکز شما را درگیر خودش کرده که قطعا یادتان نمیاید چه وسیله‌ای داخل کدام کارتن اسباب کشی قرار گرفته است. به همین دلیل باید تک تک کارتن‌ها را باز کنید تا وسیله موردنظرتان را بیابید. حالا چسب پهن رنگی میتواند کار شما را راحت کند. بگذارید قدم به قدم باهم پیش برویم:

اول وسیله مورد نظرتان را (در اینجا لوازم آشپزخانه را درنظر میگیریم) داخل کارتن اسباب کشی می‌گذارید و بوسیله چسب پهن بسته بندی می‌کنید. حالا برای اینکه متوجه شوید این کارتن اسباب کشی مربوط به بخش آشپزخانه شماست یک رول چسب رنگی برمیدارید مثلا رنگ زرد؛ و کارتن را علامت گذاری می‌کنید که متوجه شوید هر کارتنی که چسب رنگی زرد داشت مربوط به آشپزخانه می‌باشد. و همینطور رنگ‌های دیگر را برای قسمت‌های مختلف خانه در نظر بگیرید. رنگ قرمز برای پذیرایی، آبی برای اتاق خواب، سبز برای وسایل خواب و….

با اینکار دیگر می‌دانید کارتنی که گوشه اتاق وجود دارد برای کدام بخش از خانه می‌باشد.

تصور کنید دختری که در اول محتوا کتابش را گم کرده بود از چسب پهن رنگی استفاده می‌کرد، دیگر نه وقتش گرفته می‌شد نه اعصابش خرد می‌شد و نه ما برای شما این محتوا را آماده می‌کردیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!