چییییششششششششششششش

شکست!!!! تمام ظروف شکستنی شما شکست! وقتی نیروهای حمل داشتن کارتن مربوط به وسایل آشپزخانه را حمل میکردند کل اون کارتن شکست!

تقصیر خودتونه البته! توی یه کارتن این همه وسیله نمیزارن که! خودتون ببینید وسیله‌های آشپزخونه با اینکه خرده ریزاند ولی وزن بالایی دارند و جمع شدن همه این‌ها روی هم قطعا به کارتن فشار میاره و پاره میشه و چیییشششششششششششششش، میشکنه!

آخه کارتن اسباب کشی به این بزرگی که برای لوازم شکستنی آشپزخونه مناسب نیست! البته تقصیری هم ندارید کسی نبوده که به طور استاندارد وسایلتون رو بسته بندی کنه و تجربه خودتون هم بر مبنای همون اسباب کشی سنتیه که امروز با این همه تنوع لوازم خونه کار منطقی نیست! حالا شاید بپرسید که باید چیکار کنیم آقا! ببینید من محتوا نویس ایزی پک هستم و هرچی که قراره توی مقاله به شما بگم از تجربه سراکیپ، ناظر فنی، نیرو بسته بند و کارشناس مجموعه استفاده شده تا سعی کنیم شما رو توی این مشکل راهنمایی کنیم.

من کامبیز کلباسی اینجا هستم که شما رو با کارتن اسباب کشی سایز کوچک آشنا کنم!

کارتن اسباب کشی سایز کوچک

چه کارتنی برای بسته بندی وسایل آشپزخانه مناسب است؟

اگر قصد همکاری با ایزی پک را داشته باشید کارتن سایز کوچک ما مناسب برای بسته بندی لوازم خرده ریز حساس آشپزخانه می‌باشد و اگر داخل فروشگاه ایزی پک رفته باشید داخل توضیحات این کارتن هم همین توضیحات نوشته شده است. چرا کارتن سایز کوچک مناسب بسته بندی این اقلام می‌باشد؟؟ چون که حجم مشخصی دارد و ناخودآگاه وسایل مشخصی درونش جای میگیرد و دیگر مانند قبل وزن کارتن اثاث کشی بالا نمیرود که یک دفعه کارتن پاره شود و تمام لوازم شما پخش زمین شود. الان که دارم این مقاله را برای شما مینویسم دقیقا کارتن اسباب کشی کوچک روی میز من است و تمام این نکاتی که برایتان گفتم را قبلا بررسی کردم یعنی این کلماتی که شما میخوانید یک بار خودم تجربه کردم و بعد در اختیارتان قرار دادم.

ویژگی‌های کارتن اسباب کشی کوچک!!!

کارتن اسباب کشیابعاد

اول بریم سراغ ابعاد کارتن؛ طول 46 سانتی متر، عرض 37 سانتی متر و ارتفاع 32 سانتی متر و حجم داخلی آن 55 لیتر می‌باشد. حالا شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا کارتن سایز کوچک با این ابعاد طراحی شده است؟ این کارتن با ابعاد نسبتا کوچکی که ساخته شده باعث می‌شود که شما وسایل شکستنی‌ای که داخل این جعبه جای میدهید کمتر باشد و در نهایت حمل و جابجایی آن راحتتر باشد.

جنس کارتن اسباب کشیجنس

جنس کارتن اسباب کشی سایز کوچک هم از 5 لایه کارتن ضخیم تولید شده که همین تعداد و ضخامت لایه‌ها سبب شده تا استحکام کارتن بسته بندی بالاتر برود. مقواهایی که سازنده کارتن ایزی پک هستند از مواد درجه یک کارخانجات صنعتی تهیه شده که همین امر به شما کیفیت بالای محصولات را تضمین می‌دهد.

علایم هشدار دهنده

کارتن اسباب کشی کوچک یک محلی برای نوشت محتویات داخل آن، شکستنی بودن یا نبودن و علاومی مثل کول نکنید و… دارد، البته تمام کارتن های ایزی پک دارای این مشخصه هستند. این فضای اختصاص داده شده به دو دلیل برای شما حایز اهمیت است، اول اینکه نیروهای حمل می‌دانند که چه وسیله‌ای را با چه حساسیتی جابجا میکنند و دوم اینکه در منزل جدید میدانید کدام کارتن مربوط به کدام قسمت خانه می‌باشد.

کارتن اثاث کشی

مورد استفاده کارتن اسباب کشی سایز کوچک

همانطور که بهتان گفتیم از کارتن اسباب کشی کوچک برای بسته بندی شکستنی هایی با حساسیت بالا و وزن بیشتری استفاده می‌کنند چرا که شما می‌توانید با حجم وسایلی که داخل این کارتن جای دهید، یک حمل و جابجایی ایمنتری داشته باشید و به هیچ عنوان کارتن شما به دلیل سنگینی زیاد پاره نمیشود و شاهد شنیدن صدای چییششششش باشید!!! البته این هم بهتان بگوییم که زمانی این کارتن مناسب وسایل حساس شماست که داخل کارتن سایز کوچک جا شود وگرنه می‌رویم سراغ کارتن سایز متوسط!

آره دیگه دوستان! بچه های خوبی باشید، به گاز دست نزنید و تو اسباب کشیتون از کارتن کوچیک استفاده کنید! منم برم سر محتوای بعدی، ببینم چه ایده‌ای میتونم بگیرم که شما راحتتر با نوشتم ارتباط برقرار کنید، فعلا!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!