سلام!

میدونید خدمات کامل اسباب کشی ایزی پک چیست؟ یا اصلا اطلاعی دارید که وقتی میگوییم خدمات کامل، منظورمان در چه حد کامل است؟ مرحله به مرحله این سرویس چگونه انجام میشود؟ در این محتوا بطور کامل از اول تا آخر خدمات اسباب کشی ایزی پک را شرح دادیم.

اسباب کشی با ایزی پک

مراحل خدمات کامل اسباب کشی ایزی پک

مراحل خدمات کامل را از اولِ اول تا آخر را بصورت داستان برای شما شرح میدهیم و اسم شخصیت اول داستان ما ساناز است.

”ساناز چند روز دیگه موعد قرارداد خونه فعلیش تموم میشه و هرچه زودتر باید به دنبال یه خونه جدید که هم از نظر قیمت و هم ازنظر کیفیت زندگی باب دلش باشه، بگرده و به دلیل مشغله شغلی که داره ( مدیر سالن آرایشگاه) وقت انجام کارهای مربوط به جابجایی را نداره و همین گشتن از این بنگاه به اون بنگاه به اندازه کافی وقتش رو گرفته دیگه اصلا زمانی برای بسته بندی و جمع کردن وسایلش پیدا نمیکنه! توی همین گیرودار یه فکری به ذهنش رسید! که تمام کارهای اثاث کشیشو به یه شرکت اسباب کشی بسپاره، اینجوری هم میتونه به پیدا کردن خونش برسه و هم از کاروبارش عقب نمیوفته! شروع میکنه به گشتن توی اینترنت و شبکه های مجازی تا چندتا شرکت اسباب کشی پیدا کنه و توی همین جست و جوها از دوستا و همکاراش هم سوالایی درباره این شرکت ها میپرسه. خلاصه بعد از گشتن و سوال پرسیدن با شرکت ایزی پک آشنا میشه. با چک کردن سایت و پیج ایزی پک نمونه کارهای این شرکت رو میبینه و با خدماتش بیشتر آشنا میشه.

ساناز تصمیم گرفت که وظیفه جابجایی خونشو به ایزی پک بسپاره! گوشی تلفن رو برمیداره و با گرفتن شماره تلفن 22730100 تمام مشکلشو به اُپراتور میگه:

+ سلام شرکت ایزی پک

-سلام بفرمایید

+من چند روز دیگه جابجایی دارم و میخواستم از هزینه و شرایط همکاریتون مطلع بشم.

-شما خانم؟

+ساناز امجدی

-خانم امجدی تاریخ جابجاییتون کیه

+ 27ام همین ماه

-تقریبا میشه 20 روز دیگه، درسته؟

+بله

-خانم امجدی ببینید برای اینکه جابجاییتون روز 27ام انجام باشه شما باید از چند روز قبل اون روز رو رزرو کنید تا تیم بسته بندی و حمل ما به منزل شما اعزام بشند و کارهای بسته بندی و حملتون رو انجام بدن. برای هزینه هم من نمیتونم پشت تلفن به شما قیمت دقیقی اعلام کنم چون حجم وسایل خونه و فاصله مبدا تا مقصد روی بحث قیمت تاثیر میزاره. به خاطر همین ما باید اول یه روزی رو برای کارشناسی خونتون انتخاب کنیم تا هزینه دقیق رو بهتون اعلام کنند.

+کارشناسی یعنی چی؟

-کارشناس ما برای مشاهده حجم اثاث خونتون و درنظر گرفته فاصله مبدا تا مقصد قیمت دقیق و قطعی خدماتتون رو بهتون اعلام میکنه و اگر موردقبولتون بود همکاریمون رو شروع میکنیم.

+ اع چه عالی! خب پس زحمت بکشید برای آخر همین هفته یه جلسه کارشناسی برای من درنظر بگیرید. فقط اگه ساعت 10 تا 11 باشه بهتره که من به کارم هم برسم.

-باشه خانم امجدی مسئله ای نیست من آخر هفته رو براتون رزرو میکنم.

+ممنون فقط یه سوال؟ توی خدماتتون فقط بسته بندی و حمل انجام میدید؟

-همه وسایلتون رو بسته بندی میکنیم، بعدش حمل و توی خونه جدید وسایل بزرگتون رو میچینیم. دیگه خرده ریزهای داخل کابینت برعهده خودتونه.

+چقدر خووووووب! بعد وسایلی مثل لباسشویی و لوستر اینا که یکم فنیه چی؟ آخه من تنها زندگی میکنم بلد نیستم اینا رو باز کنم!

-نگران نباشید ما تیم فنی هم داریم که تمام اثاثی که نیاز به دمونتاژ دارند رو باز میکنند و توی خونه جدید دقیقا همونجایی که شما بگید نصب میکنند دیگه از پرده اتاق گرفته تا یخچال

+خب خداروشکر این دغدغه هم رفع شدJ
چقدر طول میکشه این پروسه؟ خانم من کار زیاد دارم باید مدام تو محل کارم باشم، طوری نباشه که چند روز درگیر اثاث کشی باشما!

-نه نیازی نیست. مدت زمانی که بچه های ما کارتون رو انجام میدن بستگی به حجم اثاث خودتون داره ولی عموما یه نصف روز همه کارها انجام میشه. نگران کارتون هم نباشید توی پروسه جابجایی اصلا نیازی به حضور شما نیست بچه های ما طبق یه برنامه از پیش طراحی شده همه کارهاتون رو انجام میدن.

+آهااا. میشه به همکاراتون بگید که اگر میخوان انعام بگیرند روی کل هزینه بکشند؟ چون آخر کار با کارگراتون سر انعام چونه بزنم یکم ناخوشه برام!

-اول از اینکه خدمات اصلا انعامی نداره حالا کارشناس ما بیان خونتون توضیح میدن همون هزینه‌ای که کارشناس بهتون اعلام کرد، دیگه نهاییه! هیچ قیمت دیگه ای اضافه نمیشه.

+چقدر خوبه این شرکتتون!

-زنده باشید! برای بحث با کارگرامون نگران نباشید. ما یه ناظر فنی به همراه نیروهامون به خونتون میفرستیم تا همه کارها طبق برنامه پیش بره تا خدایی نکرده اتفاق غیر منتظره‌ای پیش نیاد. شما هم هر چیزی خواستید به همون ناظرمون بگید ایشون به کل تیم منتقل میکنند.

+فکر همه جاهم کردید!

ممنونم از توضیحاتتون الان برای همکاری باید چیکار کنم؟

-آدرستون رو لطف کنید که اخر هفته کارشناس ما خدمتتون برسه تا هزینه رو برآورد کنه و توضیحات لازمه رو خدمتتون ارائه بده.

+بله یادداشت کنید، محله دروس …….”

خب فکر کنم خدمات کامل اسباب کشی ایزی پک تا حدودی برایتان روشن شد. اینکه نیروهای ما چه کار میکنند و شرایط شروع همکاری به چه صورت است و در آخر کار چه اتفاقی میافتد را برایتان توضیح دادیم. این مورد هم خودم اضافه کنم که، مشتری نیازی نیست که متریال بسته بندی اثاثیه منزل مثل پلاستیک حبابدار یا کارتن اسباب کشی را تهیه کند. نیروها ما تمام متریال شرکت که کاملا نو هستند را جهت بسته بندی وسایل خانه با خود به همراه دارند، پس نیازی به پیدا کردن کارتن بسته بندی و امثالهم نیست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!