الان شما تمام کارهای مربوط به اثاث کشی را هماهنگ کردید و فقط مانده بسته بندی وسایل منزل. برای اینکه استرستان در این روزها کاهش پیدا کند و یا تمام امور مربوط به بسته بندی خیلی سریعتر از همیشه پیش برود، به همین دلیل در این مطلب به نحوه انجام بسته بندی وسایل منزل می‌پردازیم.

نحوه انجام بسته بندی وسایل منزل

اسباب کشیشاید برایتان سوال پیش بیاید که چگونه یک بسته بندی استاندارد داشته باشیم؟ اول از همه باید بدانید که چه مسیری پیش رویتان قرار دارد تا بتوانید متریال و شرایط انجام کار را تهیه کنید. برای دریافت این اطلاعات باید یک چک لیستی تهیه کنید تا از همان ابتدای کار بر روی فعالیت‌های روزانه اشراف داشته باشید.

خرید کارتن اسباب کشی

همه ما وقتی میخواهیم بسته بندی اثاثیه منزل را شروع کنیم، اول از همه به دنبال کارتن اثاث کشی مناسب می‌گردیم. خیلی‌ها به دنبال کارتن‌های دست دوم می‌گردند تا وسایلشان را جمع آوری کنند(البته به دلیل مسائل بهداشتی و مقاومت کم این کارتن‌ها، این روش پیشنهاد نمی‌شود) بعضی‌ها هم تصمیم به خرید کارتن اثاث کشی می‌گیرند.

شما هم اولین گزینه در چک لیستتان تهیه کارتن بسته بندی باشد. برای اینکار تمام قسمت‌های خانه را رویت کنید تا حجم و تعداد لوازم خانه دستتان بیاید تا بدانید که چه سایز و چه تعدادی کارتن موردنیاز خانه شما می‌باشد.

خرید متریال مربوط به بسته بندی

وسایل شکستنی شما چندتاست؟ چقدر به این لوازم اهمیت می‌دهید؟ قبل از شروع اثاث کشی این سوالات را از خود بپرسید تا بدانید که چه ابزار جهت ایمن کردن وسایل منزل باید تهیه کنید. مثلا برای خرده‌ریزهای داخل آشپزخانه، بوفه و یا عتیقجات قیمتی باید پلاستیک حبابدار تهیه کنید. پلاستیک حبابدار هم در نوع حباب درشت و حباب ریز به بازار عرضه شده که یکی وسایل بزرگ و دیگری خرده‌ریزهای منزل را ساپورت می‌کنند. همچنین برای جلوگیری از خراب و چروک شدن لباس‌های مجلسی باید از کاور و بقچه زیپدار استفاده کنید.

وقتی شما چک لیستی تهیه کنید این موردها را از همان ابتدا درنظر می‌گیرید و هنگام بسته بندی و جمع آوری وسایل، خود را برای این دسته از کارها آماده می‌کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل

اولویت بندی وسایل

مورد دیگری که باید حتما در لیست خود جای دهید، اولویت بندی وسایتان است. اصولا برخی از وسایل هستند که تمام ما بسته به فصل و شرایط زندگی به آن‌ها نیاز داریم، مثلا اگر در فصل زمستان جابجا شوید باید بخاری و لباس‌های زمستانی خود را آخر از همه جمع کنید، یا یخچال که تمام مواد مصرفی داخل آن قرار دارد را نیز یک ساعت مانده به جایجایی از برق بکشید.

سعی کنید خوراکی‌ها و مواد مصرفی که داخل یخچال قرار دارد را درطول بسته‌بندی مصرف کنید و باقیمانده را دور بریزید زیرا اگر یخچال خاموش شود امکان خراب یا فاسد شدن برخی خوراکی‌ها وجود دارد.

شرکت باربری

وقتی که 90 درصد وسایل شما جمع آوری شد به دنبال یک شرکت باربری جهت حمل وسایلتان به منزل جدید بگردید. از دوست و آشنا بپرسید یا از طریق روزنامه، سایت، گوگل و… شرکت مورد نظر خودتان را پیدا کنید. حتما قبل از شروع همکاری قیمت هر کارگر و حمل کردن وسایل بزرگ نسبت به هرطبقه را از مسئول موردنظر بپرسید تا حین کار نیروهای حمل خودشان قیمت تعیین نکنند.

تو ایزی پک بهترین راه رو برای شروع یک اسباب کشی استاندارد نشونتون میدیم!
برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیر!  22730100

کلام آخر

خدمات اسباب کشیتهیه چک لیست برای بسته بندی یکی از اصولی است که برای هدفمندتر شدن کارهای مربوط به خدمات اسباب کشی ، می‌توان انجام داد. اگر خودتان قصد بسته بندی وسایل و جابجا کردن آن‌ها را دارید حتما یک هفته پیش از شروع وظایف مربوط به اثاث کشی برنامه‌ای طراحی کنید تا تمام مشکلات و نقاط ضعف جابجایی شما از قبل مشخص شود و در همان اول کار این اختلالات را برطرف کنید.

اگر هم وسواس زیادی دارید یا دغدغه‌های روزمرگی اجازه اینکار را به شما نمی‌دهد، بهترین کار سپردن تمام مراحل اسباب کشی به یک شرکت معتبر است. این شرکت‌ها طبق توافق باید تمام وظایف مربوط به جمع‌آوری و بسته بندی را بطور کامل انجام دهند و با حمل بار به محل جدید، تمام لوازم خانه شما را نصب می‌کنند و وظیفه چیدمان آن‌ها را انجام می‌دهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!