میز توالت یکی از وسایلی است که در خانه همه ما ایرانی‌ها وجود دارد، در هنگام جابجایی هم یک مقدار کار ما را سخت میکند زیرا که هم وزن سنگینی دارد و هم اقلامی مثال آینه و کشو را در خودش جای داده. به همین خاطر اکثر خانه‌ها با کمک یک نیروی قوی این وسیله را بسته بندی و جابجا میکنند تا نیروهای حمل راحتتر وظیفه انتقال آن را انجام دهند. به همین دلیل در این مطلب به نحوه جمع آوری و بسته بندی میز توالت میپردازیم.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

نحوه بسته بندی میز توالت ایزی پک

نحوه بسته بندی میز توالت

درست است که تمامی ما از بچگی شاهد جابجایی این وسیله توسط والدینمان بودیم، ولی تا به حال از خودتان پرسیدید که اگر بخواهیم گام به گام پیش برویم چه مسیری را باید طی کنیم؟

خالی کردن میزتوالت

اول از همه تمام لوازم‌های روی میز و داخل کشوهای آن را خالی کنید. مثلا روی میز ما حجم انبوهی از اسپری، ادکلن، وسایل آرایشی و بهداشتی قرار دارد که همیشه موقع جابجایی تماماً روی آن را خالی میکنیم تا تمام خرده ریزهای روی آن بر زمین نریزند. همچنین داخل کشوهای میز توالت را اگر می‌توانید خالی کنید تا هم وزن میز کمتر شود و هم بتوان کشو را از میز جدا کرد.

درآوردن کشوها

برای سهولت در جابجایی و باز نشدن درب کشوها در طول جابجایی، بهتر است درصورت امکان آن‌ها را از میز جدا کنید. با اینکار هم وزن میز هنگام جابجایی کاهش پیدا می‌کند و از باز شدن ناگهانی کشو جلوگیری می‌شود. البته اگر این کشورها به بدنه میزتوالت متصل بودند جوری که نتوان آن‌ها را از بدنه جداکرد، با یک چسب پهن کشو را به میز متصل کنید تا درصورت تکان‌های متعدد در حین جابجایی درب آن‌ها باز نشود.

نحوه بسته بندی میز توالت ایزی پک

بسته بندی آینه

اصولا هر میز توالتی یک آینه هم با خودش به همراه دارد و هوشمندانه ترین کار این است که قبل از همه چیز آینه را جدا از تمامی وسایل بسته بندی کنید. به همین منظور با یک پلاستیک حبابدار دورتادور آینه را لایه پیچی کنید و سپس با یک چسب پهن نسبت به ایمن تر کردن آینه اقدام کنید. در مقاله زیر بطور کامل نحوه بسته بندی آینه  را برای شما شرح دادیم.

ایمن سایزی میز توالت

برای اینکه لبه‌های این میز به دیواره‌ها منزل یا راه پله گیر نکند، با پلاستیک حبابدار لبه‌های تیز آن را بپوشانید. برای اینکار بهتر است میز را از جای ثابت خود جابجا کنید تا هم جای دست برای اینکار داشته باشید و هم سهوا باعث خراب شدن دیوار یا وسایل اطراف آن نشود.

کلام آخر

در آخر هم بدانید که اگر وقت انجام اینکارها را ندارید میتوانید از شرکت ایزی پک برای انجام خدمات اسباب کشی کمک بگیرید. ما در ایزی پک تمام لوازم داخل منزل را با اصولی ترین روش ممکن بسته بندی میکنیم و درون کارتن اثاث کشی قرار میدهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 22730100-22730200 تماس بگیرید.

محصولات مرتبط:

پلاستیک حبابدار ضربه گیر

بقچه لباس

چسب پهن نواری

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!