از بسته بندی یخچال ساید بای ساید چه میدانید؟ میدانستید که برای اثاث کشی و جابجایی یخچال ساید بای ساید یا معمولا باید این وسیله بطور کاملا صحیح بسته بندی و دمونتاژ شود؟ مشخصا این کار، وظیفه شما نیست و طبیعتا از عهده این کار برنمیایید. پس بهتر است که نیروهای متخصص بسته بند با استفاده از متریال مخصوص آن ها را ایمن سازی و سپس بسته بندی نمایید. حالا در این مقاله راهنمای گام به گام نحوه صحیح بسته بندی یخچال را به شما آموزش میدهیم.

بسته بندی صحیح یخچال در اسباب کشی

یخچال فریزر یکی از حساس ترین و مهمترین وسیله هر خانه ای میباشند که باید در بسته بندی و جابجایی آن کوشا باشیم. زیرا در این اوضاع اقتصادی اگر یخچالی آسیب ببیند هزینه تعمیر یا جایگزینی آن به قدری بالاست که امکان دارد  ضربه محکمی به وضعیت مالی شما وارد کند. پس باید قبل از وقوع واقعه به فکر علاج آن باشیم! یعنی چی؟ یعنی قبل از اینکه یخچال شما آسیب ببیند، راهی برای جلوگیری از این اتفاق پیدا کنید. آن هم بسته بندی اصولی و صحیح یخچال می‌باشد. به خاطر داشته باشید که باز کردن قطعات یخچال و جداسازی لوازم آن هم به حمل و نقل یخچال کمک میکند و هم سلامت آن را نیز تضمین! حالا اینکه نحوه صحیح بسته بندی یخچال چیست را ادامه به آن میپردازیم.

نحوه صحیح بسته بندی یخچال

نحوه بسته بندی یخچال

برای بسته بندی یخچال ساید بای ساید ابتدا باید درب ها و قطعات آن در صورت امکان جدا شود و سپس با استفاده از ابزارهای موردنیاز مانند پلاستیک حباب دار و چسب، بطور کامل لایه پیچی شود. اصولا نیروهای حمل با استفاده از این متریال یک بسته بندی ایده آل و استاندارد را برای شما به ارمغان میاورند تا از صحت بسته بندی یخچال خود مطمئن شوید. درضمن بعد از باز کردن قطعات یخچال حواستان باشد که درب ها و سایر قطعات نیز با روش های استاندارد و با استفاده از متریال مخصوص بسته بندی شود. لازم به ذکر است که هنگام باز کردن درب یخچال ساید بای ساید حواستان باشد که شیر آبی که از درب یخچال عبور کرده و به بدنی یخچال متصل میشود، زیر درب قرار نگیرد زیرا امکان دارد که وزن در موجب پارگی یا قطعی شیر آب شود که برای تعمیر آن باید بصورت تخصصی یک نیروی فنی این کار را انجام دهد که ناخودآگاه هزینه اسباب کشی شما افزایش پیدا خواهد کرد.

نکات مهم قبل از بسته بندی یخچال

طبقات یخچال را جداگانه و بصورت اختصاصی بسته بندی کنید.

جایخی را قبل از بسته بندی و جابجایی خالی کنید تا کارتان را در حمل سخت نکند.

اگر از یخچال قدیمی استفاد ه میکنید، چند ساعت قبل از جابجایی آن را از برق بکشید تا برفک های آن آب شود.

حواستان به شلنگ آب ساید بای ساید باشد تا موجب پارگی نشود.

نحوه صحیح بسته بندی یخچال

جابجایی یخچال

برای جابجایی یخچال هم چند نکته مهم درنظر بگیرید که اگر خودتان قصد جابجایی آن را دارید، به اصولی ترین روش ممکن یخچال را جابجا کنید. (لازم به ذکر است که بحث بسته بندی و یخچال ساید بای ساید یا یخچال معمولی به هیچ عنوان کار یک انسان عادی نیست و حتما باید از متخصص مربوطه کمک گرفته شود.) اول از همه بدانید که یخچال باید بصورت ایستاده و عمود جابجا شود! زیرا در صورت خواباندن یخچال، گاز پشت آن به داخل موتور وارد میشود و امکان خرابی یا سوختگی آن وجود دارد. نکته دیگر هم مواظبت از آسیب دیدگی بدنه یخچال در هنگام جابجایی می باشد.

نکات مهم بعد از جابجایی یخچال

یادتان باشد که بعد از جابجایی یخچال، تا چند ساعت آن را به برق نزنید! زیرا در حین حمل روغن های یخچال جابجا شده که با اتصال به برق امکان آسیب دیدن این وسیله وجود دارد.

یخچال شما حتما باید بصورت ایستاده و عمودی جابجا شود.

طبقات یخچال را در جای خودشان قرار دهید.

بسته بندی یخچال با ایزی پک

ما در شرکت ایزی پک برای سهولت در اثاث کشی و بسته بندی اثاثیه خانه خدمات بسته بندی را ارائه دادیم تا بتوانید با خیال راحت وظیفه بسته بندی لوازم خانه را برونسپاری کنید. اگر در حین بسته بندی یخچال مشکل دارید و یا وقت انجام چنین کاری را ندارید تنها با مراجعه به صفحه بسته بندی یخچال در سایت ایزی پک میتوانید محصول خدماتی خودتان را انتخاب کنید با تعیین روز موردنظرتان، نیروهای بسته بندی ایزی پک به همراه متریال بسته بندی جهت ایمن کردن و لایه پیچی یخچال ساید بای ساید به محل شما اعزام میشود و با رعایت تمامی نکاتی که در بالا گفته شد یکی از بهترین و ایمن ترین بسته بندی را به شما ارائه دهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!