امروزه میدانیم که صرفا استفاده از کارتن اثاث کشی ایمنی و سلامت وسایل منزل ما را تضمین نمیکند و باید از ابزارهای مکمل نیز برای بسته بندی اثاثیه منزل یا محل کار نیز استفاده کنیم. حالا این وسایل چه چیزهایی هستند؟ پلاستیک حبابدار، بقچه لباس، چسب پهن، کاور، طناب بسته بندی و …. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا نباید به کارتن بسته بندی اسباب کشی بسنده کنیم؟ و در کنارش این وسایل را نیز تهیه کنیم؟ در این مقاله کاربرد هر یک از این وسایل را برای شما بازگو میکنیم تا خودتان نسبت به نوع مصرف آن‌ها آگاه شوید.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

نقش لوازم بسته بندی در اسباب کشی

متریال بسته بندی

پلاستیک حبابدار

خرید پلاستیک حبابدار میتواند ایمنی وسایل شما را از این رو به اون رو کند. این نایلون‌های ضربه گیر با استحکام و مقاومت بالایی که دارند از 80% ضربات احتمالی به وسایل شما جلوگیری می‌کنند که همین امر موجب بالا رفتن ایمنی اسباب کشی شما می‌شود. پلاستیک ضربه گیرهای ایزی پک با دو نوع حباب درشت و حباب ریز ارائه شده تا هم برای بسته بندی وسایل بزرگ منزل و هم برای بسته بندی خرده ریزهای شکستنی کاربرد داشته باشد.

بیشتر بخوانید: پلاستیک ضربه گیر ،موارد مصرف آن کدام است؟

کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی هم که پایه ثابت هر جابجایی است. کارتن‌های 5 لایه که مخصوص اثاث کشی ساخته شده بهترین گزینه برای جابجایی وسایل منزل میباشد. در اصل این کارتن‌های 5 لایه علاوه بر انتقال آسان وسایل به مقصد جدید، باعث ایمنی لوازم شکستنی ما نیز می‌شود. در گذشته که تمامی کارتن‌ها 3 لایه و غیر استاندارد بود، خیلی وقت‌ها یا کارتن پاره میشد و یا با یک ضربه کوچک وسایل درون آن آسیب میدید. به همین دلیل ایزی پک کارتن‌های 5 لایه اسباب کشی را ارائه داده، تا تمامی کسانی که قصد جابجایی به یک محل جدید را دارند، بهترین متریال موجود را خیلی راحت از فروشگاه ایزی پک تهیه کنند.

بقچه لباس زیپدار

بقچه لباس زیپدار برای مرتب جابجا شدن البسه بسیار کاربردی میباشد. اصولا شما قبل از جابجایی یکبار لباس‌های خود را میشورید و سپس به منزل جدید منتقل میکنید، به همین دلیل قرار دادن آن‌ها داخل کارتن اسباب کشی اصلا بهداشتی نیست و همچنین امکان چروک و چرک شدن لباس‌ها وجود دارد. به همین دلیل استفاده از بقچه زیپدار می‌تواند نقش بسزایی در اصولی انجام شدن اثاث کشی ما ایجاد کند. بقچه‌های لباس ایزی پک در 8 سایز مختلف (از نیم تا شش) و در دو جنس برزنت و پارچه‌ای در دسترس است تا کسانی که به دنبال یک جابجایی استاندارد و بهداشتی هستند بتوانند خیلی راحت از فروشگاه ایزی پک تهیه نمایند.

چسب پهن

وقتی که شما لوازمتان را با پلاستیک حبابدار لایه پیچی میکنید، به طور حتم به یک وسیله‌ای برای محکم کردن این پلاستیک‌ها نیاز دارید. چسب پهن می‌تواند یکی از ابزارهایی باشد که نایلون‌های ضربه گیر را به وسایل شما نزدیک تر میکند که همین امر از سُر خوردن وسایل از پلاستیک و یا جدا شدن بابل رپ از اثاثیه جلوگیری میکند. همچنین برای بستن درب کارتن خالی و محکم کردن دیواره آن هم بکار می‌رود.

نقش لوازم بسته بندی در اسباب کشی

کلام آخر

این چهار قلم جنس از مهمترین عناصر یک اسباب کشی محسوب می‌شوند که بهتر است نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنید. ابزارهای دیگری نیز مانند چسب کش، طناب بسته بندی، کاغذهای بسته بندی، کاور کت و شلوار، ساک زیپدار و …. نیز وجود دارد که در انجام کارهای دسته بندی و جمع آوری محصولت به کمک شما می‌آید و به اسباب کشی شما تسریع میبخشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!