بسته بندی وسایل منزل

در دنیای شلوغ امروز بسیاری از مردم از اتاق پذیرایی به جز در موارد خاص استفاده نمیکنند. اتاق پذیرای در تعطیلات مهمانی ها و … در نقش یک مکان با ظرفیت اضافه تر برای میهمانان است. و در واقع آشپزخانه به عنوان یک ناهار خوری و اتاقی برای جمع شدن اعضای خانواده کاربرد بیشتری دارد. با این شرایط میز ناهارخوری و صندلی ها ممکن است زیاد مورد استفاده قرار نگیرند ولی با اینحال هنوز هم جزئی از ارزشمند ترین وسائل هر خانه ای به حساب می آیند. و این بسیار مهم است که زمان کافی برای بسته بندی وسایل منزل و وسایل گران و لوکس بگذارید و بتوانید به خوبی مرحل آماده سازی را انجام دهید تا از آسیب ها و  هزینه های تعمیرات در امان باشید .

بسته بندی اثاثیه منزل ایزی پک

نکاتی برای بسته بندی یک میز غذا خوری

در زیر ۹نکته برای آماده سازی وسایل اتاق ناهار خوری برای حرکت در روز وجود دارد ، مطمئن شوید امکانات کافی برای انجام این پروژه نسبتا حساس مانند، وسایل و لوازم بسته بندی مانند کارتن اثاث کشی ، حباب مخصوص بسته  بندی و نوار های مخصوص بسته بندی را در اختیار دارید .

۱) قبل از بسته بندی میز را به منظور آماده سازی به خوبی تمیز کنید .

۲) برای اینکه حمل و نقل اسباب کشی منزل ساده تر انجام بگیرد پایه ها را جدا کنید آنها را در یک کیسه انعصاف پذیر قرار بدهید و با نوار  کیسه رو  به یکی از پایه ها و یا بدنه زیر میز بچسبانید این اقدام برای گم نشدن و آسیب ندیدن پایه ها ضروری است .

 

بسته بندی وسایل منزل

 

۳) اگر نمیتوانید پایه ها در بیاورید حتما دور تا دور آنها را با برچسب های حبابی بپیچید زیرا برخورد پایه ها با دیگر وسایل در  هنگام جا به جای تقریبا اجتناب نا پذیر است .

۴) هر پایه را جداگانه بسته بندی کنید .

۵) صفحه میز را برداشته و انرا با یک پتو به خوبی بپیچید .

۶)  زمانی که دو طرف میز را به خوبی با پتو کاور کردید آنرا با نوار سفت کنید و مطمئن شوید پتو از روی میز سر نمیخورد و هر  دو به همدیگر کاملا چسبیده هستند .

۷) از نوار ها به صورت مستقیم بر روی میز استفاده نکنید ممکن است باعث رنگ پریدگی قسمتی از میز شوند .

 

بسته بندی وسایل منزل

 

۸) میز ابتدا باید با چند لایه پلاستیک حبابدار پیچیده شود و بعد روی آن به صورت کاور پتو بکشید .

۹) صندلی ها را نیز به خوبی کاور کنید از آماده سازی آنها غافل نشوید.

نکاتی برای جابجایی میزناهارخوری

۱) صندلی ها را از پایه بلند کرده و حرکت دهید به خاطر داشته باشید نباید آنها را از پشت بلند کنید و یا روی زمین بکشید اینکار باعث ایجاد خرابی در صندلی و کف اتاق میشود .

۲) برای حفظ صندلی ها آنها را به دسته های 2 تایی تقسیم کنید و به صورت پشت و رو روی یکدیگر قرار دهید برای اطمینان بیشتر میتوانید بینشان از یک پد پلاستیکی حبابی استفاده کنید تا صندلی ها  زخمی  نشوند .

 

بسته بندی وسایل منزل

۳) هنگام حرکت دادن میزیک نفر انتهای اینور و نفر دیگری دقیقا باید در روبرو انتهای طرف دیگر میز را بلند کند تا میز در اثر نیرو های اضافی وارد شده کج نشود. هنگام که  در راه پله ها حرکت میکنید سعی کنید میز را  به طول به (پهلو) بچرخانید تا وزن آن قابل  کنترل  شود چرخش عرضی میتواند باعث ایجاد دردسر هایی در طول مسیر حرکت شود .

۴) هنگامی که میز را در وانت یا کامیون مورد نظر خود قرار میدهید باید به وسیله طناب از چند طرف وضعیت آنرا در حالت فیکس  قرار دهید .

۵) در هنگام انتقال و در زمان حرکت کامیون باربری باید به خوبی میز فیکس بماند .

نکته : سعی کنید میز و صندلی ناهار خوری را جدا از بقیه اسباب و اساسیه حمل کنید این کار به سالم ماندن میز شما کمک میکند .

 نکات بسته بندی میزغذاخوری نکات بسته بندی میزغذاخوری نکات بسته بندی میزغذاخوری

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات تخصصی اسباب کشی ایزی پک با ما تماس بگیرید : ۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!