وقتی تصمیم به اسباب کشی می‌گیرید اولین کاری که به ذهنتان می‌آید چیست؟ تهیه کارتن! این مسئله انقدری برای ما اهمیت دارد که زودتر از بسته‌بندی وسایل به دنبال آن می‌رویم. از بچگی ما اسم کارتن موزی را خیلی شنیده‌ایم، حتی یادمه که پدر من برای اثاث کشی فقط کارتن موزی استفاده می‌کرد تازه به کارتن‌های چیپس و پفک هم راضی نمی‌شد، فقط موزی! انگار اینکه حتما در اثاث کشی کارتن موزی هم استفاده کنیم تبدیل به یک رسمی شده بود که بین تمام خانواده‌های ایرانی رواج پیدا کرده. ولی امروزه کارتن‌های مخصوص اثاث کشی وارد بازار شده که خرید آن‌ها در ایمن‌سازی لوازم خانه‌مان کاربرد زیادی دارد. به همین منظور در این مطلب به نکاتی درباره خرید کارتن اسباب کشی می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

نکاتی درباره خرید کارتن اسباب کشی

چه کارتن اسباب کشی بخریم؟ نکاتی درباره خرید کارتن اسباب کشی

قطعا وقتی درباره کارتن بسته‌بندی صحبت می‌کنیم، منظورمون یک جعبه محکم برای جمع کردن و دسته‌بندی وسایل حساس منزل است. وگرنه این‌همه کارتن هست که بشود وسایلمان را داخلش جای دهیم. کارتنی مناسب اثاث کشی است که از 5 لایه مجزا تشکیل شده باشد تا هنگام جابجایی اگر ضربه‌ای به لوازم وارد شد، کارتن اسباب کشی جلوی بروز خسارات احتمالی آن را بگیرد. نکته‌ای دیگر که درباره خرید کارتن خالی باید رعایت کنید، سایز آن‌ است، شما که تمام وسایل خانه‌تان یک اندازه و یک شکل نیستند! پس باید برای جمع‌آوری هر بخش از منزل یک کارتن مجزا تهیه کنید. مثلا کارتن حمل کتاب، قبلا همه ما کتاب‌هایمان را داخل کارتن اسباب کشی می‌‌‌گذاشتیم بدون اینکه توجه کنیم این جعبه مناسب چه لوازمی است. علاوه بر آن نوع چینش وسایل درون کارتن اثاث کشی هم حائز اهمیت است. در ادامه مطلب نکاتی درباره خرید کارتن اسباب کشی با ما همراه باشید.

روی وسایل خانه‌تان قمار نکنید!

نکاتی درباره خرید کارتن اسباب کشی

انواع کارتن‌های اسباب کشی نکاتی درباره خرید کارتن اسباب کشی

ما در فروشگاه لوازم اسباب کشی ایزی‌ پک کارتن‌های خود را در 5 سایز کوچک، متوسط، بزرگ، بسیار بزرگ و کارتن حمل کتاب ارائه داده‌ایم. همانطور که گفته شد وسایل خانه شما یک اندازه نیستند، پس برای جمع‌آوری هرکدام از اجناس خانه به یک کارتن مجزا نیاز دارید. به همین دلیل ما با شناخت کافی بر نیازهای مشتری کارتن‌هایی در سایزهای متفاوت عرضه کردیم تا بتوانید خیلی راحت تمام لوازم خودتان را ایمن‌سازی کنید. مثلا همانطور که بقچه لباس در سایزهای گوناگونی عرضه می‌شود، کارتن اسباب کشی هم بسته به وسایل شما انواع گوناگونی دارد.

در کل، کارتن اسباب کشی جز وسایلیست که استحکام آن بیشتر از همه چیز برای ما اهمیت دارد، به همین دلیل است که از قدیم‌الایام از کارتن موزی استفاده می‌کنیم. حالا اگر بدانید که کارتن‌هایی محکم‌تر و مناسب‌تر وارد بازار شده، بازهم به روش سنتی عمل می‌کنید؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!