وقتی میگوییم اسباب کشی، همه بلااستثنا به فکر هزینه های آن میوفتند! اینکه هزینه کارگر چقدر میشه، با یک ماشین تمامی وسایل ما جمع می‌شود یا باید هزینه دوتا کامیون را پرداخت کنیم، اجرت و دستمزت چه، آیا انعام جداگانه حساب می‌شود و از این دسته سوالات. در واقع برای خیلی از افراد این سوال پیش میاید که هزینه اسباب کشی به چی بستگی دارد و بطور تقریبی کی جابجایی معمولی چقدر برای ما تمام می‌شود. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا درباره این موضوع یک مقدار بیشتر بحث کنیم.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

هزینه اسباب کشی به چی بستگی دارد

کلا چند فاکتور برای تعیین قیمت وجود دارد که هر باربری با توجه به همین نکات، نرخ خود را تعیین می نمایند. حالا این ها چه فاکتورهایی هستند را در ادامه بهش می‌پردازیم.

هزینه بسته بندی

اگر شرکت اسباب کشی که با شما همکاری میکند وظیفه بسته بندی را نیز برعهده بگیرد، هزینه لوازمی که برای بسته بندی مصرف می‌شود را لحاظ می‌کند. مثل اینکه چه تعداد کارتن اثاث کشی نیاز است یا پلاستیک حبابدار چند متر مصرف می‌شود، یا تعداد رول ها چسب چندتاست و در کل هر چیزی که مربوط به مصرف متریال باشد را حساب می‌کنند و در نهایت مقدار ساعتی که تیم بسته بندی فعالیت میکند را جمع می‌زنند و با توجه به نرخ بازار هزینه نهایی را به شما اعلام می نمایند.

هزینه حمل

چه کار بسته بندی داشته باشید چه نه، بازهم به حمل و جابجایی نیاز پیدا می‌کنید. 90% هزینه جابجایی شما مربوط به زمان انجام پروسه اثاث کشیتان می‌باشد، یعنی اینکه چقدر زمان میبرد تا تمامی وسایل شما جابجا شود چه مدت کامیون حمل در اختیارتان باشد هزینه نهایی را تعیین می‌کنند. موارد دیگر هم مانند تعداد قدمِ از کامیون تا ساختمان، تعداد نیروها، تعداد طبقات و اجرت وسایل روی قیمت نهایی تاثیر گذارند.

هزینه چیدمان

اگر شرکت باربری وظیفه چیدمان هم بر گردن بگیرد هزینه جداگانه‌ای دارد. تعداد وسایلی که باز می‌شوند، مدت زمان انجام پروسه، چیدن لوازم خانه و نصب و انجام کارهای فنی مربوط به اثاثیه‌ای مانند یخچال! همه این ها با هم جمع می‌شود و یک مبلغی به عنوان دستمزد چیدمان محاسبه می‌شود.

اسباب کشی ایزی پک

کلام آخر

شرکت ایزی پک تمامی این مراحل را برای شما انجام می‌دهد و می‌توانید با مدیریت هوشمند هزینه ها خانه خود را منتقل کنید، چگونه؟ ما با ارائه دو خدمات اسباب کشی کامل و خدمات بسته بندی اثاثیه ، قصد ترویج فرهنگ نوین اسباب کشی را داریم! شما می‌توانید بسته به نیازتان یکی از این خدمات را برای انجام پروسه جابجاییتان انتخاب کنید و همچنین با مراجعه به صفحه مربوطه، از قیمت و نوع خدمات هر کدام مطلع شوید تا در همین اول کار بدانید که چه هزینه ای باید پرداخت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!