به جز کارتن دیگه چی برای ایمن کردن لوازم خوبه؟

این سوالیه که خیلی از مشتری‌ها از ما پرسیدن، به همین خاطر تصمیم گرفتیم که یک مطلب راجع وسایل مکمل کارتن اسباب کشی تولید کنیم تا بدانید چه ابزارهایی به شما در جابجایی کمک می‌کند.

بالاخره هر کاری یک ابزار مکمل هم دارد، مثلا شما در زمستان برای اینکه سرما به بدنتان نفوذ نکند از کاپشن استفاده می‌کنید. ولی در کنار کاپشن پوشیدنی‌های دیگری هم هستند که شما را گرمتر نگه می‌دارد؛ مثل پلیور، کلاه، دست‌کش و… در حوزه اثاث کشی هم همینطور است. شما برای اینکه وسایلتان ایمن بماند سریعا کارتن اسباب کشی تهیه می‌کنید ولی در کنار جعبه بسته بندی، ابزارهای دیگری هم نیاز است تا ایمن سازی وسایل منزل یا محل کار به نحو احسن انجام شود.

پلاستیک حبابدار سپربلای وسایل شما!

وسایل مکمل کارتن اسباب کشیپلاستیک‌های حبابدار یا همان بابل رپ ابزاری هستند که می‌توانند از 80 درصد خسارات احتمالی وارد به وسایل شما جلوگیری کنند. وسایل چینی و شکستنی که از اهمیت بالایی برخوردارند را نمی‌توان صرفا با لایه پیچی با روزنامه داخل کارتن گذاشت زیرا اگر اتفاقی در هنگام حمل و یا جابجایی درون کامیون بیوفتند، دستتان به کجا بند است؟

اصولا پلاستیک حباب دار در دو نوع حباب درشت و حباب ریز وارد بازار می‌شود که حباب ریز مخصوص همان خرده‌ریزهای شکستنی است که داخل کارتن جای می‌گیرد. ولی برای لوازمی مانند یخچال، ماشین ظرفشویی، لباسشویی و لوستر که هیچ کارتنی اندازه آن‌ها نیست باید حساسیت بیشتری به خرج دهید و بابل رپ‌های حباب درشت را تهیه کنید. حباب درشت، همانطور که از اسمش پیداست حباب‌های درشتری دارد و همین امر سبب می‌شود آستانه مقاومت آن‌ها بالاتر برود. وسایلی که با استفاده از ضربه گیرهای حباب درشت لایه‌پیچی می‌شوند، یا داخل کارتن جای نمی‌گیرند یا جز وسایل گرانقیمت خانه محسوب می‌شوند.

بقچه زیپدار جلیقه ضد گلوله البسه!

از دیگر وسایل مکمل کارتن اسباب کشی بقچه زیپدار است. بقچه لباس و کاور جز محصولاتی هستند که در خانه همه ما حداقل یک قلم از آن وجود دارد. کار این متریال در اسباب کشی این است که از آسیب دیدن و یا چروک شدن البسه شما جلوگیری می‌کند تا دیگر دغدغه پوشاک خودتان را نداشته باشید.

اصولا کارتن‌های اسباب کشی آنقدر تمیز نیستند که بتوان لباس‌های خودتان را درون آن قرار داد، به همین منظور کاور و بقچه‌هایی طراحی شدند تا علاوه بر حفظ بهداشت پوشاک، از پارگی یا خراب شدن جنس پارچه جلوگیری کنند.

وسایل مکمل کارتن اسباب کشی

چسب پهن به پهنای حفاظت!

هنگام محکم کردن پلاستیک حبابدار یا بستن درب کارتن اسباب کشی از چه ابزاری استفاده می‌‌کنید؟ اینجاست که چسب پهن به دردتان میخورد!

در کل چسب پهن برای ما ابزار غریبی نیست و در تمام جابجایی‌هایمان از این نوع چسب جهت ایمن‌تر کردن وسایلمان استفاده می‌کنیم. برای مثال اگر دور آینه یا تابلو پلاستیک حبابدار پیچیدید، میبینید که یک فضای خالی بین جسم و ضربه گیر وجود دارد. برای اینکه این فضاب خالی را بپوشانید می‌توانید از چسب پهن استفاده کنید. یا هنگام بستن درب کارتن اثاث کشی نیاز به یک چسب قوی دارید تا در حمل و نقل باز نشود. پس واقعا این ابزار هم جز وسایل مکمل کارتن اسباب کشی محسوب می‌شود.

چسب رنگی نواری برای شناسایی!

یکی دیگر از محبوب ترین وسایل مکمل کارتن اسباب کشی چسب رنگی است. حتما برایتان پیش آمده که ندانید کدام جعبه برای کدام قسمت خانه است، ولی با استفاده از این چسب دیگر نگران این موضوع نخواهید بود.

برای مثال یک رول چسب زرد دارید، یک سبز و یک قرمز. وقتی وسایل آشپزخانه را جمع‌آوری کردید روی کارتن یک چسب زرد رنگ می‌چسبانید و هنگام باز کردن وسایل میفهمید کارتن‌هایی که برچسب زرد دارند برای آشپزخانه است. حالا برای رنگ‌های دیگر نیز خودتان تصمیم بگیرید.

وسایل مکمل کارتن اسباب کشی

برچسب هشداردهنده هشداری برای بقای وسایل!

هنگامی که تیم حمل و نقل وارد خانه شما می‌شوند نمیدانند که کدام کارتن شکستنی است و کدام نیست! این شما هستید که باید آن‌ها را مشخض کنید. به همین منظور برچسب‌هایی در بازار عرضه شده که می‌توانید نوع وسایل داخل جعبه بسته بندی اثاثیه منزل را مشخص کنید.

یعنی اگر وسایل چینی خود را جمع‌آوری کردید برچسب شکستنی را روی کارتن بزنید تا تیم حمل متوجه این موضوع بشوند. همچنین برچسب‌هایی با عنوان “آهسته حمل شود”، “کول نشود”، “جهت حمل رعایت شود” و از این دسته از نوشته‌ها هم موجود است.

درضمن خیلی از برچسب‌ها هستند که می‌توانید حتی وسایل اعضای خانواده را از هم جدا کنید، مثلا روی یک جعبه بنویسید کتاب‌های کامبیز!

تو ایزی پک بهترین راه رو برای شروع یک اسباب کشی استاندارد نشونتون میدیم!
برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیر!  22730100

وسایل مکمل کارتن اسباب کشی را شناختید؟

وسایل مکمل کارتن اسباب کشیحالا که با وسایل مکمل کارتن اسباب کشی آشنا شدید، به نظر خودتان با این متریال پروسه جابجایی شما اصولی‌تری و راحتر انجام نمی‌شود؟

قصد ما این بود که به شما توضیح دهیم که این ابزارها در چه مواقعی و چگونه به کمک ما می‌آیند و اگر تصور کنید میبینید که فرآیند اسباب کشی شما یک نظم خاصی می‌گیرد که همین کار می‌تواند در صرفه جویی زمان موثر باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!