حتما هنگام اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل یا محل کارتان به این مشکل برخوردید که برخی از لوازم شما هنگام جابجایی آسیب میبیند و شما دقیقا نمیدانید که این مشکل از کجا آب میخورد. چون هم کارتن اسباب کشی که یکی از فاکتورهای جابجایی محسوب میشود را تهیه کردید و هم ابزارهای دیگری مانند چسب و …. پس مشکل کار از کجاست؟ شاید باورتان نشود ولی پلاستیک حبابدار می‌تواند نقش بسزایی در ایمن کردن وسایل منزلتان ایفا کند. جالب است بدانید همین مشماهای ضربه گیر میتوانند تا 80% از ضربات احتمالی به وسایل شما جلوگیری کنند که همین امر سبب سالم ماندن و ایمن شدن اثاثیه می‌‌شود. حالا در این مطلب به سوال شما اینکه پلاستیک حبابدار از کجا بخرم پاسخ میدهیم.

فروشگاه ایزی پک

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

پلاستیک حبابدار

اول از همه باید به شما بگوییم که پلاستیک حبابدار چه انواعی دارند تا نسبت به نیازتان به خرید این ابزار اقدام کنید.

پلاستیک حبابدار حباب درشت

همانطور که از نامش پیداست، حباب های درشتی داخل آن بکار رفته که طبیعتا استحکام آن را در مقابل خسارات و ضربات احتمالی بیشتر میکند. مورد استفاده این نوع از پلاستیک حباب دار ضربه گیر در لایه پیچی و ایمن‌‌سازی لوازم بزرگ و قیمتی منزل بکار می‌رود. یعنی اگر قصد جابجایی مبلمان یا میزنهارخوری خود را دارید بهتر است از این وسیله برای بسته بندی اثاثیه خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه بسته بندی آشپزخانه ،جمع کن و جابجا شو!

پلاستیک حباب دار حباب ریز

این نوع پلاستیک حبابدار برای لایه پیچی و ایمن‌سازی وسایل خرده ریز داخل آشپزخانه و لوازم زینتی داخل هال و پذیرایی بکار می‌رود که هم از نظر اندازه با مبلمان شما تفاوت دارند و هم از نظر جنس. البته استفاده از پلاستیک ضربه گیر حباب درشت هم برای این وسایل بلامانع است، ولی از نظر اصولی حباب ریز برای اینکار مناسب میباشد. درضمن فکر نکنید که اهمیت و مقاومت پلاستیک حباب دار حباب ریز از حباب درشت کمتر است، نه! ولی هر چیز را بهر کاری ساختند و از نظر اصول بسته بندی و جمع کردن وسایل، این دو ابزار باید از هم تفکیک شوند.

پلاستیک حبابدار ایزی پک

پلاستیک حبابدار از کجا بخرم؟

حالا شاید برایتان سوال باشد که پلاستیک حباب دار خوب که تمام این ویژگی‌ها را داشته باشد را از کجا بخریم؟ ببینید در اصل دغدغه شما نباید این سوال باشد. چرا که در هر محله‌ای تقریبا یک ابزار فروشی پیدا میشود که نسبت به خرید پلاستیک حبابدار اقدام کنید. در اصل سوال مهمتر این است که تفاوت بین پلاستیک حباب دار خوب و بد را از کجا تشخیص دهیم؟ این سوال باید سوال اساسی شما باشد، همه جا پلاستیک ضربه گیر را میفروشند ولی اینکه کجا جنس مرغوب دارد و کجا نا مرغوب، امریست که شما باید متوجه‌اش شوید. به قول معروف هیچ ماست بندی نمیگوید ماست من ترش است! پس توقع نداشته باشید که فروشنده به شما بگوید جنس من بد است!

حالا که متوجه شدید چه جنسی برای چه کار شما مناسب است، دیگر نیازی نیست که حضوری به تک تک مغازه بروید و کالای خود را انتخاب کنید. خیلی راحت میتوانید محصول خود را بصورت اینترنتی انتخاب کنید و با خواندن ویژگی و توضیحات محصول، متوجه کارآمد بودن پلاستیک حبابدار می‌شوید. در نهایت هم می‌توانید درصورت نارضایتی پس از اخذ کالا، خیلی راحت محصول موردنظر را مرجوع کنید.

کلام آخر

در اصل مهم خرید پلاستیک حبابدار مرغوب است حالا چه اینترنتی خریداری کنید و چه حضوری! ولی زمانی که شما به جنس یک پلاستیک حبابدار مشرف باشید، محل خریداری فرقی نمیکند بلکه تفاوت در درجه یک و دو این محصول است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!